Парфюмни размисли и страсти (юли 2021 г.) - 262

  • 58 745
  • 751
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 517
здравейте, препоръчайте нещо с отчетлив тамян, до към 200 лв, за подарък, може и нещо пикантно да има вътре, унисекс Simple Smile

# 586
  • Мнения: X
Ако споделяме "мръснишките" си парфюмни открития, моето е Loewe Aura Floral, новия в правоъгълната бутилка. Няма такава пристрастяваща ванилия. Особено в топлото - все едно съм станала сутринта след бурна нощ с ЛМ, минала съм транзит под душа и не съм имала време да си измия косата. ЛМ му се кефи много, явно действа Simple Smile в студено време не е такъв, но лятото... муъррр Simple Smile

# 587
  • Мнения: 18 315
здравейте, препоръчайте нещо с отчетлив тамян, до към 200 лв, за подарък, може и нещо пикантно да има вътре, унисекс Simple Smile
Виж на сайта на "Arabian's secret". Всичките ги дават унисекс, цените са ти на половина на бюджета, със сигурност имаше и тамянови.

# 588
  • Мнения: 1 856
Привет, каква е най-ниската цена на която се предлага Мансера ред табако и има ли разлика в качеството между различните години?

# 589
  • Мнения: 313
Здравейте,roses musk или rose elixir?

# 590
  • Мнения: 768
Едно време имаше един мъжки - Spazio Krizzia.
https://www.fragrantica.com/perfume/Krizia/Spazio-Krizia-Uomo-2840.html

В посочената композиция не посочват тамян, но помня, че това ми беше първата асоциация - тамян като го помирисах.

Отделно, че това е много различен, дълбок, странен и каквото се сетите за парфюм. Помня, че се чувствах зашеметена няколко дни от спомена за него.

# 591
  • Мнения: 6 930
здравейте, препоръчайте нещо с отчетлив тамян, до към 200 лв, за подарък, може и нещо пикантно да има вътре, унисекс Simple Smile

Отчелив и много приятен тамян е Avignon CDG https://www.fragrantica.com/perfume/Comme-des-Garcons/Comme-des- … Avignon-1230.html Както и другите от тази серия са все на тема различни видове тамян. Има ги във footshop.
Rouge CDG също има тамян, също го има там, но надвишава бюджета и има и цвекло, и подправки. Много, много интересен и за мен хубав парфюм.
Или Full Incense Montale, чист тамян е и той, влиза в бюджета.

# 592
  • Sofia
  • Мнения: 6 975
Някой пробва ли тази красота?

# 593
  • София
  • Мнения: 849
здравейте, препоръчайте нещо с отчетлив тамян, до към 200 лв, за подарък, може и нещо пикантно да има вътре, унисекс Simple Smile

Като любител на тамяна, мога да препоръчам да преслушате Ком де гарсон, абсолютен еталон са на тема тамян Heart Exl

По-специално обърнете внимание на Стандард (свеж, "светъл" тамян, много красиво се развива сега в топлото) и серията в черните шишета - моите любимци са Авиньон и Загорск, но реално бих носила всеки един от тази серия.

Blue Encens не знам дали все още се предлага, иначе и той беше чудесен за лятото (а и флаконът е уникално красив).

Мисля всичките (без последния) ги имаше в Олфактив, по спомен от преди месец да кажем.

# 594
  • Мнения: 382
Здравейте, в размисли и страсти съм днес. Хареса ми аромата на Narciso Rodriguez Bleu-Noir-EDT, за жалост нямаха тестер/мостра на EDP. Понеже го избирам за половинката, можете ли да ми кажете огромна ли е разликата в аромата и кой смятате, че е по-хубав? Знам,че е субективно, но все пак търся мнение преди да поръчам Simple Smile
Благодаря

# 595
  • Мнения: 313
Моля Ви,дайте ми мнение кой от двата,от месеци се чудя за roses musk,но все не смея на сляпо,до колко си приличат и обратно.Свърших rose elixir и трябва да подновя,но дали да рискувам?Бих се радвала да се включите с отзив🙄

# 596
  • Мнения: 913
здравейте, препоръчайте нещо с отчетлив тамян, до към 200 лв, за подарък, може и нещо пикантно да има вътре, унисекс Simple Smile

Отчелив и много приятен тамян е Avignon CDG https://www.fragrantica.com/perfume/Comme-des-Garcons/Comme-des- … Avignon-1230.html Както и другите от тази серия са все на тема различни видове тамян. Има ги във footshop.
Rouge CDG също има тамян, също го има там, но надвишава бюджета и има и цвекло, и подправки. Много, много интересен и за мен хубав парфюм.
Или Full Incense Montale, чист тамян е и той, влиза в бюджета.
и от мен глас за посочените, пък  ако намерите casbah или laudano Nero  на добра цена ..!

# 597
  • Мнения: 648
И тук се срещнахме с Putain des Palaces by Etat Libre d'Orange , в който поне пудрата, е в изобилие.
И направо си изгубих ума на момента! Heart Eyes
Не знам дали е от жегата - тук е изключително горещо, откакто живея тук такова нещо никога не е било - дали нещо друго, но просто полудях.
Слагайте червената точка, защото ще кажа, че това за мен е ароматът на абсолютната мръсница, на жена, с ясните намерения да прекара дълга, много дълга, чувствена, без табута и задръжки, нощ.
Не е after sex аромата на Черната Орхидея, тук нещата са в апогея си, секс в най-откровената си форма - sweaty, juicy, dirty.
Невероятен парфюм!
Да! Simple Smile
Проблемът е само в това, че след като се сдобие човек с голяма бутилка, внезапно осъзнава, че няма къде другаде да го носи освен да си ляга с него Wink
И аз това си мислех, честно казано. 🙂
Една отливка би била отлична идея, стига да намеря тъдява.

# 598
  • Мнения: 1 575
Моля Ви,дайте ми мнение кой от двата,от месеци се чудя за roses musk,но все не смея на сляпо,до колко си приличат и обратно.Свърших rose elixir и трябва да подновя,но дали да рискувам?Бих се радвала да се включите с отзив🙄
Мога да дам мнение само по проби и малко разносвания на тези аромати, за мен те са различни. Аз не харесах Rose elixir, малко повече ми допадна Rose Greedy на Mancera но двата за моя нос са по-близо, отколкото Rose Musk, който е тъмночервена маслена роза с мускус , силна, дори рязка, присъствена, шлейфова, трайна. Много по-силен и излъчващ аромат е. Първите два са ми по-нежни рози. Може би по-добре да намерите мостри на двата и да си изберете.

# 599
  • Мнения: 313
Моля Ви,дайте ми мнение кой от двата,от месеци се чудя за roses musk,но все не смея на сляпо,до колко си приличат и обратно.Свърших rose elixir и трябва да подновя,но дали да рискувам?Бих се радвала да се включите с отзив🙄
Мога да дам мнение само по проби и малко разносвания на тези аромати, за мен те са различни. Аз не харесах Rose elixir, малко повече ми допадна Rose Greedy на Mancera но двата за моя нос са по-близо, отколкото Rose Musk, който е тъмночервена маслена роза с мускус , силна, дори рязка, присъствена, шлейфова, трайна. Много по-силен и излъчващ аромат е. Първите два са ми по-нежни рози. Може би по-добре да намерите мостри на двата и да си изберете.
    Благодаря,аз много пъти съм имала rose elixir и го обожавам този аромат,но много се чудя за rose musk дали да го поръчам,но няма как да го тествам

Общи условия

Активация на акаунт