Лидл 153 - Юлска жежка

  • 104 090
  • 2 055
  •   1
Отговори
# 1 650
  • Мнения: 3 417
Похвалвам сиренето от Ведраре зряло там колко дена . Истински вкус - идеално ми е . Нито е солено - кисело и т.н.

# 1 651
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Пак нямаше чесън. Като беше 8 лв, колито, чесън колкото искаш. Намалиха го и изчезна! Питам аз и служителката ми казва да дойда рано сутрин, че докарвали по 4-5 кашончета и го взимали бързо!
Е, като виждате това, че поръчайте по-голямо количество! Няма да остане, щом е на промоция. Куца им явно зареждането, когато има промоции.
Преди време мъжът ми отива рано в първия ден на промоция за определена стока, тя вече свършила. На други ден отива пак, не получили. Писа им, за да сигнализира, че зареждането им куца. Върнаха отговор, че ще проверят и поправят нещата.
Целта на промоцията е да влезеш в магазина, не да си купиш Х количество на изгодна за теб цена Joy Затова и не малко от хубавите намаления са с ограничения в бройката.

Днес заредих две кутии от ваниловия сладолед, няколко пакета немски пушен луканков салам, бирени пръчици, рибни пръчици от сьомга (май не съм виждала отзиви тук - хубави ли са?), няколко консерви риба тон в олио... От промоционалните консерви не видях. От рибните филета с крем - също (което е нормално за последния ден на промоцията).

# 1 652
  • Мнения: 3 417
В постоянен асортимент са си тези рибни пръчици от сьомка . Ми стават . Нищо уау . То аз не съм много по рибата де. Златна да е - все риба .
Мечтая си за херинга филе - прясно или замразено. Но ... това са мечти . Не ща маринована

# 1 653
  • In transit
  • Мнения: 11 818
Скрит текст:
Пише, че е Испански.
А това е статията, която прочетох https://bg.sauerandsons.com/5158-eco-test-lidl-olive-oil-contaminated.html
[/spoiler]
В показаната от вас статия става дума за друг зехтин на Лидл. Освен това статията е автоматичен превод от английски, може да има грешки при превода. Не съм чела оригиналната, но имайте предвид, че за всяка държава зехтините и не само те, които са с марки на Лидл се произвеждат от различни фирми. Така, че дори показания в статията може изобщо да не се внася в БГ.

# 1 654
  • Мнения: 2 025
Всеки чесън се разваля, но пресният определено има по-кратък живот независимо дали се държи в хладилника или извън него. Много хора го ползват за направата на туршия, кисели краставички, кьопоолу, може би затова купуват големи количества.

# 1 655
  • Мнения: 544
...Е, като виждате това, че поръчайте по-голямо количество! Няма да остане, щом е на промоция. Куца им явно зареждането, когато има промоции.
Преди време мъжът ми отива рано в първия ден на промоция за определена стока, тя вече свършила. На други ден отива пак, не получили. Писа им, за да сигнализира, че зареждането им куца. Върнаха отговор, че ще проверят и поправят нещата. Хубаво е да им се пише, за да знаят и да могат да реагират. ...
Не каза реагираха ли, има ли промяна оттогава.
Щото отговорът им е такъв, та да те успокои и си карат по старому.
Не мога да кажа, дали е имало промяна, тъй като не ни се е налагало да дебнем стока с отварянето на магазина.
Но, ако видим такаъв проблем, пак бихме писали. Нека се знае, а и трябва да имат интерес да има по-голямо количество стока и съответно по-голяма печалба.

# 1 656
  • Sofia
  • Мнения: 21 632
Абе знаят те... нали Била ги осъдил някой си и какво...
Като ми кажат елате утре ..., ще отговарям вече - че не ми плащат да ходя всеки ден до Лидл.  Не че ще им дреме...
Така ходих за лютите чушки в саксия миналата седмица и мисля да ми беше последно да им играя по свирката
След като ме питаха неотдавна защо съм отишла да връщам едни бермуди 3-4 часа от закупуването ѝ и го  зяпнах невярващо касиера, преди да му обясня, че и аз работя да му се невиди... освен, че имам цели три месеца, за да го направя!
Пък веднъж (а се се случвало вече два пъти) когато машината за хляб ми наряза лимецовата питка  на трапецовидни филии и се оплаквам на служителка, тя ми рече, че съм сложила неправилно хляба, моля ви се и аз пак я запнах без думи... ми то е питка, гръгла (или леко овална)!!!  и я слагам всеки път еднакво...
Та така... вече за лидл+ взех да казвам - отказах се.
.

# 1 657
  • Пловдив
  • Мнения: 4 692
Похвалвам сиренето от Ведраре зряло там колко дена . Истински вкус - идеално ми е . Нито е солено - кисело и т.н.

Това сиренето в саламура ли е - в кутии, което беше с купони миналата седмица?

# 1 658
  • Мнения: 22 867
И аз все това казвам, че съм се отказала, като ме питат за лидл+, като го пооправят, ще помисля. Simple Smile Ами, не ми се занимава, наистина. Беше в началото, ту не се сканира, ту с касиерката разговори, ту "обадете се не знам си къде". Може сега да е по-добре, но пак присъствам на разправии на касата. Но съм толерантна, не мърморя, че и такива клиенти има. Grinning
Аз една блуза връщах, точно така ме попитаха, защо на другия ден. Съвсем така отвътре ми дойде, казах, като сложите пробни, изобщо няма да ви занимавам с връщане. Освен това имам още доста време до дадения срок. Мълчание. Но беше един път, иначе никакви проблеми, ни ме питат, ни давам обяснения.

# 1 659
  • Мнения: 3 417
Похвалвам сиренето от Ведраре зряло там колко дена . Истински вкус - идеално ми е . Нито е солено - кисело и т.н.

Това сиренето в саламура ли е - в кутии, което беше с купони миналата седмица?
Моя милост не ходи за този купон.
Купих го днес  - вакумирано. 400 г . Някой го беше цапнал при Железница . Та там се бях чудила кое да е .
Доволна съм .

# 1 660
  • Мнения: 1 700
Намаленият луканков салам е ужасен. По принцип много го харесвам, но нещо са го прецакали.

Похвалвам 100% ябълковия сок от 1.39. Много е вкусен. И на редовна цена си струва.

# 1 661
  • Мнения: 15 356
На Солевита има и един доматен сок в кутия,само домати и сол е по съдържание,много е хубав .Портокал и ябълка взимаме често и ние ги харесваме.

# 1 662
  • Мнения: 25 739
На Солевита соковете от хладилника са хубави, имат вкус на нещо. Тези в тетрапак са ужас, само цената им е добра.
Днес минах на бързо към 20ч. , нямаше хора,
зареждаха стоката за другата седмица. Търсех зехтина за който коментирахте, но не го открих.
Розовите доматки са добри. Авокадо в мрежа набавих за 4,99лв.
От скреча, пак усмивка.Simple Smile

# 1 663
  • shumen
  • Мнения: 18 016
На Солевита соковете са хубави.

# 1 664
  • София
  • Мнения: 64
На Солевита има и един доматен сок в кутия,само домати и сол е по съдържание,много е хубав .Портокал и ябълка взимаме често и ние ги харесваме.

Срам ме е да Ви кажа колко го обичам този доматен сок. Тъй като обожавам домати и съм претенциозна, не рискувам зимата да купувам домати,че са ми много пластмасови обикновено. Карам цяла зима на този сок, стекове изпивам. Flushed

Общи условия

Активация на акаунт