Лидл 153 - Юлска жежка

  • 104 207
  • 2 055
  •   1
Отговори
# 1 635
  • Мнения: 20 179
с такова хубаво барбекю изобщо няма да си и помисля да купя месо от Лидл Simple Smile
То и барбекюто е от Лидъл 😸
Ина, много мило

# 1 636
  • София
  • Мнения: 22 829
Днес купих от розовите домати по 1.69лв. от Лидъл. Не мога да кажа, че съм впечатлена. Тествах дамските парфюми по 4.99лв. По - лоша имитация не съм срещала.  Sad

# 1 637
  • Мнения: 8
Здравейте, днес си закупих зехтина на марката Primadonna 500 мл, който е намален на 4,99. На вкус е горчив, но пишеше че е Био. Случайно днес попаднах  на статия , в която пише, че е силно замърсен при направен тест от различни марки зехтин на българския пазар. Вие имате ли впечатления от него и консумирате ли го?

# 1 638
  • София
  • Мнения: 5 205
Борово.
Сладоледите от алпийската седмица 900 мл са с 50% отстъпка. Имаше около 20 бр преди малко.
Малките барбекю сосчета в кутийки като голяма течна сметана за кафе са със 75% надолу. Количества имаше. По 22 стотинки са.

# 1 639
  • Мнения: 68 795
Здравейте, днес си закупих зехтина на марката Primadonna 500 мл, който е намален на 4,99. На вкус е горчив, но пишеше че е Био. Случайно днес попаднах  на статия , в която пише, че е силно замърсен при направен тест от различни марки зехтин на българския пазар. Вие имате ли впечатления от него и консумирате ли го?

Кой точно е? Гръцки, португалски?
Че им смесиха марките, преди гръцките бяха Промеирина, португалските-Примадона.
Аз поргугалските не ги ползвам, попаднах на горчив прези години и просто втори шанс не ми се дава.

На статии че е менте не съм попадала.

Ползвам гръцките им екстра върджин. Този например



И в тенекии гръцки, когато пускат по тематични седмици.

# 1 640
  • Мнения: 547
Момичета, чета ви от няколко седмици и започнах и повече да пазарувам Simple Smile Похвалихте полските розови домати и се юрнах да купя. Доволна съм, вкусни са за разлика от тези, който взех миналата седмица от Фантастико, който бяха дървени е безвкусни. Взех и ароматизаторите от кедрово дърво. Много приятен аромат, все още не съм ги сложила по местата им. Пак нямаше чесън. Като беше 8 лв, колито, чесън колкото искаш. Намалиха го и изчезна! Питам аз и служителката ми казва да дойда рано сутрин, че докарвали по 4-5 кашончета и го взимали бързо!
Е, като виждате това, че поръчайте по-голямо количество! Няма да остане, щом е на промоция. Куца им явно зареждането, когато има промоции.
Преди време мъжът ми отива рано в първия ден на промоция за определена стока, тя вече свършила. На други ден отива пак, не получили. Писа им, за да сигнализира, че зареждането им куца. Върнаха отговор, че ще проверят и поправят нещата. Хубаво е да им се пише, за да знаят и да могат да реагират. Колкото повече сигнали, толкова по-добре!
На -30% имаше панагюрска луканка "Родна стряха" от говеждо месо - не е кой знае какво. Очаквах повече.
Мога да похваля малките пуешки  кренвиршчета на Pikok, на етикета е написано "Pirates" в 2 малки опаковки по 5. Дано да съм обяснила правилно Simple Smile Вскусни са и твърдички, пише, че са 93% пуешко месо.
За пръв път взимам и био сок от ябълка и джинджифил и арония, в малки кенчета са! Бяха намалени, та реших да ги пробвам, пък и "БИО".

# 1 641
  • Мнения: 8
Пише, че е Испански.
А това е статията, която прочетох https://bg.sauerandsons.com/5158-eco-test-lidl-olive-oil-contaminated.html

# 1 642
  • Мнения: 68 795
Нямам идея колко достоверна е тази статия в този сайт.
Аз си ползвам гръцките им зехтини.
🙂

# 1 643
  • Мнения: 3 417
Био краставици има ли или кои са хубави за таратор.
Да нямат вкус на кратуна и трева.
Не ми се ходи до пазара да се ядосам пак. Последно се сдобих с едни розови домати с вкус на бензин или нафта.

# 1 644
  • София
  • Мнения: 14 728
Как да има чесън, като с отварянето на магазина се пълнеха торби с него, включително и двама полицаи с патрулката отпред.😂 Всъщност, за какво им е толкова много чесън на хората? Няма ли да се развали като е пресен?

# 1 645
  • Мнения: 3 417
Добре де , полицаите не са ли и те хора - що да не си натоварят чесън.
Аз купувам по една малка глава и я кълва месец - два.
Че май имах и млечен забравен в хладилника / от село / -
Няма да се развали от този чесън правят една туршия - обича я малко и голямо . Без мен . Само като се отвори буркана и...
https://villaveranda.life/home/2020/6/14/ за който е купил с торбите .

# 1 646
  • софия
  • Мнения: 25 511
Когато са с патрулка и униформа са полицаи, когато са цивилни са хора. Не съм особено съгласна служебната кола в работно време да се ползва за пазар. После не сме ги били уважавали.

# 1 647
  • Мнения: 3 417
Не знам дали е било в работно време . Не съм присъствала там . Полицаи в нашият филиал не съм засичала.

# 1 648
  • софия
  • Мнения: 25 511
Как да има чесън, като с отварянето на магазина се пълнеха торби с него, включително и двама полицаи с патрулката отпред.😂
Аааа, патрулката и униформата са постоянно състояние - на работа, не на работа, все с тях.

# 1 649
  • Sofia
  • Мнения: 21 685
...Е, като виждате това, че поръчайте по-голямо количество! Няма да остане, щом е на промоция. Куца им явно зареждането, когато има промоции.
Преди време мъжът ми отива рано в първия ден на промоция за определена стока, тя вече свършила. На други ден отива пак, не получили. Писа им, за да сигнализира, че зареждането им куца. Върнаха отговор, че ще проверят и поправят нещата. Хубаво е да им се пише, за да знаят и да могат да реагират. ...
Не каза реагираха ли, има ли промяна оттогава.
Щото отговорът им е такъв, та да те успокои и си карат по старому.

Общи условия

Активация на акаунт