Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през юли

  • 77 495
  • 3 025
  •   1
Отговори
# 2 985
  • София
  • Мнения: 13 661
И двете пандички сте супер. Аз гледам с МН смешни клипове пак. Попаднахме на страхотна индийска пародия за западния живот. Така се хилим, че ще ме боли коремът утре.
Котката най-накрая осъзна, че кучето не е само за малко. Още ни мрази, но има напредък.

# 2 986
  • София
  • Мнения: 9 534
Ма не ме мразете много. Кльоща съм, но пък нямам сиси. Няма пълно щастие. Laughing И целулит си имам по кльощавите краци. Тъй че нищо идеално няма на света.


Котката най-накрая осъзна, че кучето не е само за малко. Още ни мрази, но има напредък.

Laughing Това ме разсмя много! Laughing Не ми се мисли какво ще стане, ако доведем куче на нашата котка. Laughing

# 2 987
  • Мнения: 2 170
Панде, ах че сте хубави Heart Eyes Сега малката, Пандичка ли е или цвят лилав? Страхотно люляче си имаш Kissing Heart
Кло, да ти е здраво и успешно девойчето!
Елифче и ти от магьосниците в кухнята, Сисчето и тя, много ви се възхищавам!  Имам респект от творците на красота и наслада за сетивата! Hug
Балонит, толкова  е забавно малкото Балонче, саманаказва се човечето, да му изядеш бузките Kissing Heart
Въобще, дребосъчетата в тази тема са ми голяма слабост имате чудни дечица, другарки!
Съседите наели съседна къща са започнали литературно четене още в ранния следобед. Мъжът набляга на роман с привкус на балканска кримка, като основните му цитати са как точно ше сътвори престъпление от страст, така че никой да не го разбере (един път ше те лумна и няма да станИш, ма!), а жената вкарва словосъчетания, чиято основна идея са къде точно да си навре мислите и го изпраща да ходи при майка си, но в  стил ранния Буковски. (е** си п*****а , ходи си у на майка си г**а!) И на фона на всичко той високопарно високозвучно съобщава,че в Германия  му било много хубаво и чуденката била голяма защо се е прибирал у Бг. Не, изобщо не съм раздразнена, ма никак. И не се оглеждам за неква чиния, която да строша в двора им.

# 2 988
  • София
  • Мнения: 9 534
Joy Joy Joy Ох, Карамелче, то не е смешна ситуацията, ама така си я описала, че ... Joy Joy Joy

# 2 989
  • Мнения: 4 892
Карамел да си знаеш.Sunglasses
Скрит текст:

# 2 990
  • Мнения: 2 170
Кроталче Hug Положението е - кас'тофоня пиян, аз до дупка. Ще се възползвам от предложението ти и на фона на "Магапас, сагапо поолии" ще им пусна малко димни ефекти, да разчупя атмосферата Stuck Out Tongue Winking Eye
Ако имам късмет, под прикритието на димната завеса, може и да се изтребят взаимно и анонимно Joy

# 2 991
  • sf
  • Мнения: 10 143
Ах, заваля, кучо ще почака и вече съм така

# 2 992
  • София
  • Мнения: 13 661
Донси, с какво напълни тумбачето?

# 2 993
  • sf
  • Мнения: 10 143
С грозде и малко твърдо сирене. Мързи ме дори салата да си нарежа.

# 2 994
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
Донси, бравос! Ам детето? И то ли на грозде? Grinning

Слънцето се скри, ама задуууух...май няма да чакам повече и ще сипвам ментата Wink

# 2 995
  • София
  • Мнения: 13 661
Обожавам грозде и смокини със сирена. Няма да отслабна аз скоро. Направих хайвер и така се връзва с препечени филийки

# 2 996
  • Мнения: 5 701
Пандичките са супер 🥰!
Карамел,🤣😅😂!
Завиждам на Донси за режима,ама аз съм на работа и не мога да я последвам,нито пък Мисти с ментата! Тъпня! Зъбя се на сила на клиентите,а ми иде да.....
И новите сандалки ме измориха,а нямам резервни ...

Последна редакция: сб, 31 юли 2021, 19:28 от Sissy

# 2 997
  • sf
  • Мнения: 10 143
Мисти, детето не е при мен тази седмица. Пълен айляк съм. Само дето кучо не разбира, че в този дъжд няма да изляза и скрибуца.

# 2 998
  • София
  • Мнения: 13 661
Донси, не си случила на куче. Моето не припарва на вън ако вали. Иначе обича водата и с пръскачките си играе.

# 2 999
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Поразходихме се малко из улиците, седнахме в едно кафене. Сутринта беше мъгливо и 16/18 градуса, попреваляваше

После стигнахме заветните 20 градуса, просветна, та...






И сега пак се намръщи.

Общи условия

Активация на акаунт