Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (112) - юли 2021

  • 136 796
  • 2 163
  •   1
Отговори
# 2 145
  • София
  • Мнения: 3 099
Нямаше да участвам ама се подсетих от тук за играта на КК и спечелих суичър преди малко. 😄 От радио Фреш и аз съм със сокове, а от Инстаграм на Котани подправки за скара.

# 2 146
  • Мнения: 940
X54BHRAK-  код на Каменица

# 2 147
  • Мнения: 3 803
Докато си регистрирах последните кодове на каменица някой уцели телевизора секунди преди мен Rolling Eyes
поне имам предостатъчно бира да се утеша за несполуката.

# 2 148
  • Мнения: 3 153
Каменица хубави награди пуснаха - 400 000 Отварачки и 200 000 Халби. Обаче с тези телевизори много се изложиха. Първо сто пъти бъгва системата и накрая раздават по няколко награди едно след друго и второ на 100% съм сигурен , че поне 80% от спечелените телевизори са за техни хора или агенцията , която организира играта.
Сега някои ще кажат тоя пак мрънка...не , не мрънкам , просто изказвам мнение такова каквото мисля че е . Също така Условието на играта беше при регистрация на 15-тия код тогава да имаш шанса за печалба , а не за всеки следващи. Това е хубаво което направиха,  но можеше да го напишат и отбележат в правилата , но не го направиха.


Savex няма да си раздадат и те всички награди, ще си оставят и те 1 телефон и 100лв.

# 2 149
  • Мнения: 227
Здравейте,имам спечелен ваучер от играта на хепи "познай победителя" чудя се как се ползва?В онлайн поръчката не виждам как ще се приспадне?
Поръчката трябва да е от същия имейл и телефон, с който е спечелен ваучерът и е валиден 1 месец. Като си изберете и продължите към финализиране на поръчката се появява и бонуса. Ако изберете вземане от ресторант има -10% и тогава пита дали тази отстъпка или паричния бонус ще използвате, явно не се комбинират.
Аз влязох в менюто направо от мейла, в който са ми писали, че печеля. Пробвайте така.

# 2 150
# 2 151
  • София/Търново
  • Мнения: 818
Денят е чудесен. Имам отварачката на КАменица. Радвам и се повече от на телевизора /не, че съм го спечелила де, ама стоя далеч от уствойства... уж/ !!! Дано тия дни се падне друго желано нещо!

# 2 152
  • София
  • Мнения: 837
На мен ми се падна халба, но няма от къде да я получа, изчерпани са халбите където й да питам Sad
Здраве да е, ще спечеля нещо друго!

# 2 153
  • Мнения: 517
На кой номер трябваше да се заяви наградата от Savex, когато сайта не приема данните.

# 2 154
  • Мнения: 2 197
Подарявам 2 кода от Каменица, ако на някой не му достигат до 12, да пише на лично Blush

Последна редакция: сб, 31 юли 2021, 22:33 от Мис Ю

# 2 155
  • Sofia
  • Мнения: 4 086
Активни игри с покупка на бонбони има ли в момента?
Има ли някакви ваучери за рожденници от някой от сайтовете като емаг или други?

# 2 156
  • Мнения: 4 841
Джагата не е идеално лоша. Децата ми имаха такава и буквално се разпадна от игра. Беше подарък и идея нямам от къде. Дадохте ми чудесна идея за подарък за рождения ден на детето Heart Ще ги разгледам в Джъмбо и Хиполенд.

# 2 157
  • Велико Търново
  • Мнения: 400
https://www.sensepanels.com/bg/login-bulgaria/?recruitment=Bulga … OHUcc7f-zVPJmrogU

Как ви се струва това? Има ли някой запознат с тези анкети?

# 2 158
  • Мнения: 940
Днес си викам в 23:59 ще регистрирам един от последните кодове… имах предчувствие. Влизам и гледам към 23:30 остава един телевизор в Каменица ииии…. Някой го грабна под носа ми. Късмет, късмет…. Честито на всички, които успяха в играта на Каменица. Останах с 3 отварачки. И на това съм доволна.

# 2 159
  • Мнения: 606
Днес си викам в 23:59 ще регистрирам един от последните кодове… имах предчувствие. Влизам и гледам към 23:30 остава един телевизор в Каменица ииии…. Някой го грабна под носа ми. Късмет, късмет…. Честито на всички, които успяха в играта на Каменица. Останах с 3 отварачки. И на това съм доволна.
И аз пробвах в този момент, късметът е бил другаде  Simple Smile

Последна редакция: нд, 01 авг 2021, 00:11 от D3s1

Общи условия

Активация на акаунт