Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (112) - юли 2021

  • 137 607
  • 2 163
  •   1
Отговори
# 2 100
  • Мнения: 619
Не знам дали някой преди мен е споделял опита си с онлайн въртенето на колелото на зайците, затова ще разкажа с няколко изречения. Организацията е добра, насрочвате си среща в удобно за вас време, получавате потвърждение и дори напомняне. Има обаче нещо, което не е съвсем домислено -паричните награди са под формата на ваучери за Фантастико, а също така получаването е за ваша сметка. Не виждам логика да въртя колело онлайн, защото не съм от София, а да спечеля ваучер за София, че и доставката да е за моя сметка...

Последна редакция: пт, 30 юли 2021, 22:44 от marie_k

# 2 101
  • Пловдив
  • Мнения: 1 055
Лео Експрес ми донесе суичера от КК. Браво много са бързи във вторник след 22 го спечелих и днес е при мен.

# 2 102
  • Мнения: 48
Тъй като не намерих правилата да питам  спечелих от КК и двете награди, има ли смисъл да регистрирам капачки към профила си или да регистрирам към друг профил, всъщност въпроса е може ли да спечеля повече от веднъж дадена награда там?

# 2 103
  • Мнения: 764
Аз в дълбоoooката провинция май последна ще си получа суичера. Grinning 

# 2 104
  • Мнения: 3 181
Тъй като не намерих правилата да питам  спечелих от КК и двете награди, има ли смисъл да регистрирам капачки към профила си или да регистрирам към друг профил, всъщност въпроса е може ли да спечеля повече от веднъж дадена награда там?
Писах на Кока Кола. НЕ може да се печели повече от една награда от вид в приложението на профил (човек). Ако искате да спечелите още една награда направете профил на друг човек!

Последна редакция: пт, 30 юли 2021, 17:25 от Станимир Иванов 641942

# 2 105
  • Мнения: 896
Лео Експрес ми донесе суичера от КК. Браво много са бързи във вторник след 22 го спечелих и днес е при мен.
И при мен така.

# 2 106
  • Мнения: 2 134
И моят суитчър пристигна.👍 Този път Кока-кола наистина са доста бързи, браво! 👏

# 2 107
  • Мнения: 68
Ваучерът за гориво от ОМВ,от играта на Тофифи дойде днес.Много удобно направени,три броя за по 20 лв,въпреки че вероятно аз ще ги оползотворя с едно зареждане Grinning

# 2 108
  • Мнения: 320
Тъй като не намерих правилата да питам  спечелих от КК и двете награди, има ли смисъл да регистрирам капачки към профила си или да регистрирам към друг профил, всъщност въпроса е може ли да спечеля повече от веднъж дадена награда там?
Писах на Кока Кола. НЕ може да се печели повече от една награда в приложението на профил (човек). Ако искате да спечелите още една награда направете профил на друг човек!

Супер, а иначе взимат койнсове... нямам думи! За оптигриловете някой беше писал, че не дават да участваш пак, пък тук взимат.

# 2 109
  • Сливен
  • Мнения: 4 255
Да знаете,играта на радио Фреш и Олимпус-за 4те сока и Power bank,е до 13.08.Така че,има време,не се отказвайте. Simple Smile

# 2 110
  • Мнения: 1 192
Ето тук може да очакваме обявяването на Печелившите от Играта на Ариана Радлер 👉 https://ariana.bg/radler/winners
От телефона, а и от компа печеливши не видях. Ако на някого му излизат може ли да ги сподели ☺️

# 2 111
  • Мнения: 395
Ето тук може да очакваме обявяването на Печелившите от Играта на Ариана Радлер 👉 https://ariana.bg/radler/winners
От телефона, а и от компа печеливши не видях. Ако на някого му излизат може ли да ги сподели ☺️

няма още

# 2 112
  • Мнения: 388
Имам въпрос към спелилите от Прингълс в предишна игра с ваучерите за преживяване.Не ми приемат ваучера,изписва,че е изтекъл,срокът му е до края на годината.Има ли някой с подобен проблем?

# 2 113
  • Мнения: 1 184
Някой от избраните за тест на твърд шампоан получи ли анкетата?
Аз все още не съм получила анкета, но съм възхитена от шампоана. Косата ми е превъзходна.

# 2 114
  • Сливен
  • Мнения: 4 255
Излизат ми като реклама във Фейсбук:
 
Скрит текст:
 

За тази имам линк . Grinning https://www.mastercard.bg   Играта е от 01.07-30.09
Скрит текст:
 

Общи условия

Активация на акаунт