Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 16

  • 65 507
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 78
Скрит текст:
Прекрасни резултати, момичета! Дано всички се радваме на желани и удовлетворяващи ни, нас самите резултати!
Към момичетата оперирани при доц. Романски и д-р Хатър, бихте ли споделили, колко време трае следоперативния период и какво включва, колко време беше престоят ви в болница, контролните прегледи колко бяха, а също и носихте ли ластична лента? Би било много полезно за пътуващите от по-далечни места.

В предната тема съм описала много подробности за моята операция при д-р Хатър и Уни Хоспитал. Ластичен бинт имах само първия ден.

За да се запиша в новата тема, споделям резултатите ми на 47ми ден. Имам две по-червеникави места по шева около ареолите, където имаше много време корички. Надявам се с времето да се оправят. Някоя имала ли е подобни? Мажа с Кело-Кот, но вече почти свърших една малка тубичка и се чудя дали да си взема пак или да пробвам с друго мазило  Thinking Иначе още не са слегнали напълно, но масажите много помагат. Свикнах вече с тях, определено по бански хващат окото на плажа, но с по затворени дрехи не се набиват толкова, което беше и търсения от мен ефект. Така че вече мога да заявя, че съм доволна ии ако някоя дама има негативен коментар, моля да го запази за себе си Simple Smile

Скрит текст:
Мисля си, че ще е по-добре да носиш ластика, още. Не е необходимо да те стяга и да те боли.

Последна редакция: вт, 06 юли 2021, 20:12 от GNA2021

# 61
  • Мнения: 4
Здравейте! Четох доста назад темите и забелязах, че повечето мацки, които са с импланти на Мотива са с модел Ergonomix, интересува ме има ли някой, който е с другия модел на Мотива, този който е Round и е с по-твърдия гел. Предстои ми подмяна и се двоумя между двата модела, спряла съм се проекция corse - 440 куб. Благодаря предварително!

# 62
  • Мнения: 24
Здравейте! Четох доста назад темите и забелязах, че повечето мацки, които са с импланти на Мотива са с модел Ergonomix, интересува ме има ли някой, който е с другия модел на Мотива, този който е Round и е с по-твърдия гел. Предстои ми подмяна и се двоумя между двата модела, спряла съм се проекция corse - 440 куб. Благодаря предварително!

Аз съм с Round. Отначало избрахме Ergonomix, но впоследствие, тъй като имах изпразване на гърдите и трябваше са де запълни горния полюс, сложихме кръглите. Първоначално ми беше много криво, че няма да са ергономични, защото много се бях навила за тях, но сега разбирам, че хирургът е бил прав за кръглите. Изборът зависи от Вашия случай и какво искате да постигнете. Моите вече не са твърди, доста поомекнаха, не стоят като топки,  а напротив - доста естествено. Също съм с corse - 475 сс.

# 63
  • Мнения: 93
Аз. Може да видите първа или втора страница

# 64
  • Мнения: 3 389
Здравейте! Четох доста назад темите и забелязах, че повечето мацки, които са с импланти на Мотива са с модел Ergonomix, интересува ме има ли някой, който е с другия модел на Мотива, този който е Round и е с по-твърдия гел. Предстои ми подмяна и се двоумя между двата модела, спряла съм се проекция corse - 440 куб. Благодаря предварително!

Мими, извинявай просто ми е любопитно, защо искаш твърдия гел?

Аз обърнах итнернет да си намеря най- меките възможно импланти и пак са на светлинни години разстояние от естесвените гърди.

Всъщност, ако трябва да кажа какъв е кусура на изкувствените гърди, е точно че резултата е много твърд, като детска гумена топка..

# 65
  • Мнения: 247
Не всеки си мечтае за мекота като на естествени гърди. Моите са все още сравнително твърди, но за сметка на това подвижни. Пълното омекване става до няколко години, така че не бързам 😁
В крайна сметка импланта си е имплант и поставен под мускула няма как да е чак толкова мек. Естествената гърда отвътре е почти куха 🤷‍♀️

# 66
  • Варна
  • Мнения: 199
Аз съм с Motiva Ergonomix Corse 440 cc.
Мисля, че стоят много естествено на вид,  а на допир са меки, почти като естествените.
(на снимката изглеждат малко по-големи, отколкото са в действителност)

# 67
  • Мнения: 3 389
Не всеки си мечтае за мекота като на естествени гърди. Моите са все още сравнително твърди, но за сметка на това подвижни. Пълното омекване става до няколко години, така че не бързам 😁
В крайна сметка импланта си е имплант и поставен под мускула няма как да е чак толкова мек. Естествената гърда отвътре е почти куха 🤷‍♀️

Кухи гърди няма Simple Smile
Имплантите не стават по-меки, отпуска се кожата наоколо и пак след 1г колкото меко е станало толкова.

# 68
  • Мнения: 4
Благодаря на Req за изпратените снимки и на Devil-Angel за отговора.
Eli, това което ми се иска е по-голям обем в горната част и по-голяма проекция, не държа да изглеждат естествени, за това обмислям по-скоро твърдия гел и от това, което пишат момичетата с Мотива round разбирам, че те също имат мекота. Тези, с които съм в момента на Алерган, с годините станаха много приятни на допир, но вече ми се струват много малки, имам чувството, че съвсем се стопиха. Ако можеше пак тях бих избрала, само че по-голям кубик, но уви сега се лутам из таблиците на другите марки и модели.

# 69
  • Мнения: 93
Да, при мен също основния водещ фактор, за да избера кръгли беше обема в горната част. Държах на балконче 😄. А относно твърдостта... ами не ги чувствам като гумени топки. Сравнително меки са, наистина не колкото моите си увиснали, но пък и аз си имах моя тъкан и може и това да е от значение.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 199
Благодаря на Req за изпратените снимки и на Devil-Angel за отговора.
Eli, това което ми се иска е по-голям обем в горната част и по-голяма проекция, не държа да изглеждат естествени, за това обмислям по-скоро твърдия гел и от това, което пишат момичетата с Мотива round разбирам, че те също имат мекота. Тези, с които съм в момента на Алерган, с годините станаха много приятни на допир, но вече ми се струват много малки, имам чувството, че съвсем се стопиха. Ако можеше пак тях бих избрала, само че по-голям кубик, но уви сега се лутам из таблиците на другите марки и модели.

Мими, Round и Ergonomix на Motiva са с еднаква мекота. Само формата е различна. За този резултат, който желаеш може би е наистина по-удачно да се спреш на Mentor или друга марка.

# 71
  • Мнения: 247
Не всеки си мечтае за мекота като на естествени гърди. Моите са все още сравнително твърди, но за сметка на това подвижни. Пълното омекване става до няколко години, така че не бързам 😁
В крайна сметка импланта си е имплант и поставен под мускула няма как да е чак толкова мек. Естествената гърда отвътре е почти куха 🤷‍♀️

Кухи гърди няма Simple Smile
Имплантите не стават по-меки, отпуска се кожата наоколо и пак след 1г колкото меко е станало толкова.
Под "кухи" имам предвид, че не са така плътни и изпълнени отвътре Simple Smile

# 72
  • София
  • Мнения: 1 713
На мен най-меки на пипане ми се сториха Политех. За мен бяха даже една идея по-меки отколкото желаех, за това се спрях на Мотива.

# 73
  • Мнения: 24
Мими, Round и Ergonomix на Motiva са с еднаква мекота. Само формата е различна. За този резултат, който желаеш може би е наистина по-удачно да се спреш на Mentor или друга марка.

Според написаното в сайта на Мотива,  Ергономикс са с  Progressive Gel Ultima, а Round с Progressive Gel Plus. Формата им не е различна - и двата вида импланти са кръгли, разлика има в движението на гела.

# 74
  • Мнения: 4
На този клип доста добре се вижда разликата в двата гела:

https://www.facebook.com/mradrian.richards/videos/round-vs-ergon … 2047488198686538/

Общи условия

Активация на акаунт