Майчиното усещане за пола на бебчи?

  • 9 848
  • 306
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Аз умирах за момиченце, но при положение, че от началото нагъвах само кюфтета и пържоли, майка ми отсече, че ще е мъж. И моето усещане си беше такова. Когато в края на 4-месец ми казаха, че е по-вероятно да е момче, му дръпнах един рев, ама рев /патица заспала  Rolling Eyes/ , а баща ми след две щерки, си умираше от кеф. В края на 7-месец ме гледаха на 3D и вече ми казаха 100% момче, но аз си бях свикнала с мисълта, че ще ставам свекърва  Twisted Evil Joy. Обожавам малкия си мъж, но понякога си мечтая да шия кукленски рокли вместо да настъпвам пистолети и да се състезавам с коли  Flutter

# 16
  • Мнения: 5 391
Моето вътрешно усещане не се припокри с реалността Laughing

# 17
  • Мнения: 4 668
Още като разбрах , че съм бременна  бях убедена , че ще е момче  stork-boy
В последствие лекарите потвърдиха , но дори и да не бяха ми казали нищо , нямаше начин да се разубедя ...
Винаги съм искала момче , не си се представям в ролята на момичешка мама  Wink

# 18
  • Мнения: 942
Аз още преди да бях забременяла и след като забременях си знаех че ще имам момиче....и така и стана....сега си имам една прекрасна палавница newsm32
И аз така Peaceно до осми месец докторите твърдяха,че ще е момче, а на бял свят се появи моето малко съковище Никол Heart Eyes

# 19
  • някъде
  • Мнения: 4 955
И двамата искахме момиче, но сега не го давам и за хиляда момичета! Heart Eyes
Още от самото начало на бременността ми бях 99% сигурна, че ще е момче и не сбърках! Peace
Лекарят ми позна пола още в 5-ти месец!

# 20
  • Мнения: 397
В момента, в който забременях бях сигурна, че ще е момче!!! На 100%!!!
До последно лекарят не можа да определи със сигурност пола на бебето, но аз вече вътрешно се бях подготвила какво ще е! Просто си беше някаква интуиция!

# 21
  • Мнения: 5 026
 аз бях убедена, че ще е момче и е!  Wink

# 22
  • Мнения: 169
Аз си мислех, че ще момченце. Само това сънувах, грознички момченца и знаех, че това е моето дете. Но доктора каза, че ще е МОМА newsm53 . Като се роди ще видим, но каквото и да е от сега го обичам МНООООГО!

# 23
  • Мнения: 143
Cvetelinka и аз преди да забременея, винаги съм си представяла, как ще гушкам една малка, сладка принцеса и никога не съм си помисляла, че ще бъда мъжка мама, но от както забременях все си мислех, че май няма да връзвам кордели и това може би ми помогна да не се разочаровам от новината, че е момче. Сега съм безкрайно щастлива и  знам, че каквото и да е ще го обичам мноооого.
Не се тормози, че усещането ти не се е оказало правилно, пък и до февруари има веме,така че не се знае  Wink

# 24
  • Мнения: 492
Първия път нямах особено усещане за пола на бебето, може би малко предпочитах да е момче. Но таткото беше убеден, че ще е момиче и не даваше и дума да се каже за момче. По-късно и докторите бяха на мнение, че е момиче и ..... наистина имаме една прекрасна дъщеря, която не давам за нищо на света. Сега отново чакам бебе и пак нямам предчувствие какво е, таткото пак казва, че ще е момиче, но този път ми се струва, че не е толкова категоричен ....  Laughing но най-много искаме да е живо и здраво Hug

# 25
  • Мнения: 656
Бях убедена че ще имам момиче.....така и стана....

# 26
  • Мнения: 1 259
Още от самото начало имах чувство,че бебето ще е момче,но лекарката ми твърдеше че е момиче Rolling Eyes.В девети месец отидох при друг лекар и той ми каза момче.Е... момче си имам сега Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 422
Предпочитания не съм имала.Имах усещането, че ще е момче, дори веднъж сънувах че ще имам момченце.Така и стана. Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 1 615
Откак съм се осъзнала на бъдеща жена и потенциална майка (на около 4г. възраст) винаги съм знаела, че ще имам дъщеричка. Като забременях, все си повтарях, че не бива да си мечтая и да се навивам, но всичко в мен крещеше "Момиче!!!". Много късно я видяха и затова имахме намислено и име за момче, а и си напомнях, че може да излезе именно такова, дори и след категоричната "диагноза: панделка". Въпреки това много щях да се изненадам, ако се беше случило мъжко Simple Smile Таткото и да си е мислел нещо друго, не е признал - може да съм се издала колко много искам дъщеря и да не е искал да ме дразни в деликатното ми положение Wink

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Не знам защо, но  бях убедена ,че ще е момиче,но в 5 месец вече се виждаше ,че е момче.Съдба.

Общи условия

Активация на акаунт