Майчиното усещане за пола на бебчи?

  • 9 877
  • 306
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 15
Много исках да имам момиче, но още от самото начало знаех че е момче. В 16 седмица ми го казаха за пръв път и от тогава на всеки преглед ми казват че ще е момче. Ще видим януари, но знам че ще е момче

# 241
  • Мнения: 307
Ами да си призная отначало исках момиченце. Винаги съм си представяла как сплитам плитки, обличам й роклички, бях измислила и името, но...
Отначало не можех да усетя пола на бебо, но с напредването на бременността бях убедена, че чакам момче. Така и стана. Но не съжалявам изобщо.  Hug

# 242
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Исках момиче, усещах, че е момиче, а лекарят само потвърди това  Wink

# 243
  • Мнения: 405
Исках момиче, усещах, че е момиче, а лекарят само потвърди това  Wink

И аз така - само че момче  Grinning

# 244
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
И двата пъти вътрешното ми усещане не ме подведе.

# 245
  • Мнения: 1 483
малко се подведох в начакото но после си знаех че ще е мъж

И аз така.В началото незнам защо си бях наумила,че ще е момиченце Laughing

# 246
  • София
  • Мнения: 186
Вътрешното  ми усещане  е за момче,
но  в интерес на  истинат а си мечтая тайно за момиче,
колко красиви  неща  има  за момичета,а за момчета като се замисля
няма  почти нищо Simple Smile
Ще разбера  след  1 месец  може  би какво ще  е бебето и пак  ще  пиша Simple Smile

# 247
  • Мнения: 1 440
С първата бременност,знаех,че ще имам момиченце!
С втората се пообърках,чак вечерта преди да родя имах вътрешно предчувствие,че е отново момиче! Grinning

# 248
  • Мнения: 503
Аз със синът ми бях предубедена.
Преди години една жена ми каза ,че един ден ще имам син,
който мн ще прилича на мен.Факт си е!

Сега съм в 6ти месец и 3 пъти сънувам момиченце,
може би защото ми се иска,но пак мъж ще си имам Grinning

Може би следващия път да е момиченце-стига да има такъв!

Живи и здрави да са ни децата,а пола няма значение Wink


# 249
  • София
  • Мнения: 928
Докато бях бременна на няколко пъти се усещах, че се обръщам и говоря за бебоци в мъжки род - той. През цялото време имах усещането, че бебчо е момченце - така и стана  Laughing А иначе съм нямала предпочитания - важното бе да е живо и здраво детенце  Peace

# 250
  • Мнения: 311
Аз много исках момче и имах усещане че ще е момче - е момченце е! Grinning

# 251
  • София
  • Мнения: 1 124
За първото някак си знаех, че ще е момиче именно защото половината рода искаше мъж наследник  hahaha, за второто първо ми се искаше момче, но преди да отида на УЗ си знаех че е момиче. Никога не съм съжалявала че съм с 2 моми, някак си се не мога да си се представя като свекърва. Обаче на родата тъпкано им го върнах с техните приказки от сорта "на баба или на деди момченцето", ако щете вярвайте ама много исках момичета именно заради тези думи  hahaha. Те пък ще ми казват какво да раждам.

Последна редакция: чт, 22 ное 2007, 13:16 от Furia

# 252
  • Мнения: 4 451
И аз съм с две моми. Grinning За първата определено имах някакво шесто чувство. Но при втората бременност нямах никакви усещания относно пола.

# 253
  • плевен
  • Мнения: 133
за първото нямах никакво усещана или предчувствие беше ми все едно исках само едно здраво бебе то доите прекрасно момиченце.с второто не знам дали защото много исках да бъда и мама на момче бях сигурна че ще бъде мъж,и се роди момченце.

# 254
  • Мнения: 111
Аз още от втори месец на бременността имах много силно усещане, че е момче. Всички около мен твърдяха обаче, че ще имам момиче! Дори на прегледа, на който доки определи пола, бях с майка ми и една приятелка - и той ги пита според тях какво ще е, те отговориха момиче. Пита мен - аз си държа на моето - момче! В крайна сметка, според доктора аз съм права - даже си имам снимка за доказателство! Ще видим дали доки и аз сме познали!  Simple Smile

Последна редакция: чт, 22 ное 2007, 15:00 от roska_ps

Общи условия

Активация на акаунт