Майчиното усещане за пола на бебчи?

  • 9 865
  • 306
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 141
от самото на4ало зная,4е ще е мъж и когато най-сетне ми казаха на видиозона пола му,аз просто им отговорих:"Знам".Само да ми е жив и здрав.

# 256
  • София
  • Мнения: 6 011
Имах си вътрешното усещане, че ще е момче, въпреки, че не се виждаше дълги месеци на ехографа. Родих момче.

# 257
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Още преди да си направя тест за бременност ЗНАЕХ, че дететнцето ми ще е момче Grinning.От къде знаех и представа си нямам.До последно не исках никой да ми казва пола на бебето, но една лекарка(май по инерция), ми похвали момъка(но чак в 9ти месец)
А предчувствието Heart EyesТолкова силно предчувствие в живота си не съм имала Heart EyesТолкова силно, че знаех и кога ще родя(датата), освен пола на детето ми.И всичко се оказа точно така както го чувствах Heart Eyes
Не искам да кажа нещо лошо, но лекарите и прогнозите им...сгрешиха по всички параграфи Tired

# 258
  • Sofia
  • Мнения: 4 722
Моето вътрешно АЗ поне за сега успешно позна пола.
Много исках да имам момиченце, първото предположение на лекаря беше , че ще е момче, но аз сякаш не повярвах. И с право. Оттогава на сам казват, че ще е момиче (ходила съм 2 пъти на 4 D) и моя лекар и Марков, при когото ходих на ФМ

# 259
  • Мнения: 229
Моето чуство не позна- все съм си мислела , че ще имам момиченце, а то /поне за сега/ видиозоните показват  , че ще е момче HugВече свикнах с мисълта и го очаквам с нетъпение

# 260
  • Мнения: 552
"Чакам те мило мое малко сладко детенце-момченце !!!
Исках момче,имах предчувствие за момче и досега все ми казват ,че ще е момче...ще видим февруари!!!
 Hug

# 261
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
Аз много исках момче и имах усещане че ще е момче - е момченце е! Grinning
И аз така!!!  Peace

# 262
  • Мнения: 9 973
да,въпреки,че повече исках момиче заради мъжа си

# 263
  • Мнения: 389
Знаех си, че ще имам момче още преди да забременея! Някак си го усещах вътрешно, че ще е момче - и наистина е момче!

# 264
  • сто акровата гора
  • Мнения: 230
Исках момиче още преди да забременея, така като сме си говорили с мъжа ми и все за дъщеричка, поне първото де  Wink Когато забременях бях сигурна че е момиче, имена само женски намисляхме и нито за миг не съм се поколебала, дори когато в поликлиниката на първи опит за определяне на пол казаха момче  Party

# 265
  • София
  • Мнения: 17 592
Искахме момиченце и си мислехме, че е такова. Имаме момченце и безкрайно му се радваме и го обичаме.

# 266
  • Мнения: 407
Винаги съм си мислела,че първото ми дете ще е момиче и ще се казва Никол  Crazy Сега си имаме едно палаво момченце,което много си обичаме  Heart Eyes

# 267
  • Мнения: 7 914
бях сигурна още от началото Peace
 и докто се видя на видеозаона спорех с майка ми и мъжа ми Whistling

# 268
  • Мнения: 2 100
Аз исках момиче, а мъжа ми искаше момче Simple Smile Дълбоко в себе си обаче усещах, че ще е момче, но един ден ни казаха, че ще е момиче...после пък казаха, че ще е момче... Crazy Е, имаме си едно прекрасно момченце  Heart Eyes

# 269
  • Мнения: 159
Наистина много исках една девойка,но вътрешното усещане за момче беше по-силно!!Докато не разбрах че ще е момче мислих за него като ТОЙ!!!Даже въобще не ми минаваше мисъл,че може да е ТЯ!!Даже 1 мой познат спореше с мен,че щело да бъде момиче!!Толкова мн му се разсърдих,че когато ехографа показа момче му намилах сума и време Grinning Laughing Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт