Майчиното усещане за пола на бебчи?

  • 9 870
  • 306
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 911
Още в самото начало - към 5-ата седмица усещането ми се стовари като удар по главата - ей, така изведнъж почувствах невероятна сигурност, че ще е мъж.
Тайничко винаги съм мечтала за момиче, но след първичен стерилитет, продължил повече от 10-години мечтаех само и единствено за здраво и доносено бебе, освен това не съм и първа младост.
Когато ми казаха пъвия път, че ще е момче, лекарката не беше сигурна на 100% - пъпната връв му беше между краката. Тя каза, че може да се заблуждава, освен това беше още малък, не се виждаха тестисите.
Седмица - две по-късно и другите докторя казаха мъж.
Мъжът ми само дето не се пръсна от гордост и доволство.

# 271
  • Мнения: 43
Не мога да кажа че още от първите седмици съм имала усещането за пола на бебето но към средата на третия месец сънувах два пъти че раждам момче и несъзнателно започнах да говоря за пола на детето в мъжки род.Сега вече три пъти потвърдиха лекарите че очаквам мъж,което не ме изненада.Но до септември има време да разбера дали сме сгрешили или ще излезе нашия зайко на бял свят.

# 272
  • Мнения: 1 919
мислех си, че ще е момиче ама се оказа момче

# 273
  • Мнения: 4 753
Не съм имала предчувствие за пола на бебче... Мъж ми искаше момиче, а аз исках да е живо и здраво... и излезе второто...  Hug

# 274
  • Мнения: 274
моето усещане беше за момче,единият доктор ми каза момче, другият момиче.Това което ми говореше вътрешният ми глас се сбъдна.

# 275
  • Мнения: 534
аз като забременях имах 6 то чувство ,че ще е момиченце и ,поне за момента го потвърдиха докторите като ме гледаха на ефографите,живот и здраве след по малко от 2 седмици ще видим дали са познали със сигурност  Simple Smile

# 276
  • Мнения: 69
Винаги съм си мислела,че първото ми дете ще е момиче. Когато zабременях обаче, zнаех,че ще е момче. Нямах претенции zа пола,живо и zдраво да е само. Лекарите също поzнаха пола,така че нямаше иzненади

# 277
  • Мнения: 681
О,дааа!Още като разбрах,че съм бременна знаех,че ще е тя.Предпочитания за пола не съм имала,но всички бяха сигурни,противно на мен,че ще е момче.В карйна сметка,майчиното чувство се оказа вярно!

# 278
  • Мнения: 780
Нямах такова усещане.По-важно за мен беше, че детето е вече "на път",че всичко е нормално.Полът не беше от значение.Но признавам, тайничко се надявах да е момиче.

# 279
  • Мнения: 29
За първата ми бременност нямах усещане,много исках момиче,но заради мъжа ми се надявах да е момче.Роди се една сладка госпожичка и бях безкрайно щастлива.За втората ми бременност обаче знаех още преди лекарката да ми каже,че ще е момче.Беше някакво вътрешно усещане,може би прословутото шесто чуство на жената...Но важното е какъвто и да е пола на децата -да са живи и здрави .Те ни радват и правят щастливи.

# 280
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Винаги съм искала и мечтаела за малка принцеска, но откакто разбрахме, че ще имаме бебе - бях 100% сигурна, че ще е момче - е и момченце си е и е най-прекрасното дете на земята.  Heart Eyes

# 281
  • Мнения: 625
При първата ми бременност много исках да е момче бебето,но някак си мислих,че ще е момиче.Още в началото на бременността ми колежки от работата ми гадаеха(едната със сол,другата със златен пръстен и казаха момче) и познаха,че ще е момче.Сега ми се иска да е момиче(не,че ако е момче ще се натъжа или нещо подобно),но не смея да се навивам.

# 282
  • Мнения: 523
Никога не съм си и представяла , че може да имам момче . Затова и двата пъти бях сигурна , че нося момиченца ,на 100 % вярвах на вътрешното си чувство . А и видеозонът позна - на каката в 7 месец ми познаха , че е момиче , а на малката още в 6 .  Hug

# 283
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Никакво усещане се оказа че нямах  Crazy до 9 месец си бях решила(мислех) че ще е момиче а мЪжо казваше че ще е момче  Wink В нач.на 9 м ходихме на някакъв спец.ехограв и оооооооооо да ..... мЪжо позна  Hug момчеееееее  Wink (до тогава и на ЖК ми казваха че вероятно е момиче като си мислех и аз )

# 284
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
И двамата с таткото искахме дъщеря.
Бяхме измислили само женски имена.
А аз още преди да забременея бях ''убедена'',имах много силно вътрешно чувство,че ще имам момиче някой ден.
И като разбрах,че съм бременна убеждението ми се засили...
Но...в 6-тия месец докора ми показа мъжките атрибути,а аз даже се разплаках... ooooh! ooooh! ooooh! Rolling Eyes
Наистина вярвах много силно,че нося момиче...
Но сега си имам един малък калпазан,който много ни радва вече 10 месеца.
Още не съм се отказала от идеята да си имаме момиче и навивам таткото...
Има време.
Дано второто е мома,че.... #Crazy #Crazy #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт