Магазини Pepco 6

  • 63 851
  • 754
  •   1
Отговори
# 135
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Цветовете са хубави, но тези гащи от едно обуване и се късат по ръбовете.

Е нали уж детските не се късали?
Абе, най-много да е за последно Simple Smile
Такива купих на дъщеря ми преди 2-3 месеца, но са дюс бял+розов цвят. Бях писала скоро, когато пак коментирахме гащи. Живи и здрави са още.
И аз съм стигнала до извода, че тези, които са по 3 се разпарят.

# 136
  • Варна
  • Мнения: 90
Някой от групата от да е от Търговище? Видях, че са открили магазин там и има детски рокли, които търся отдавна. Ще съм много благодарна за съдействие!

# 137
  • Мнения: 14 801
Тези дни ще посетя и аз нашето Пепко,обаче мернах пост на Пийк,пише,че детските сандали са до 25 номер. По-големи няма ли? Че ми трябват 28-9. Надявам се да намеря и бански за детето,за мен,разни неща за морето. А и шапка иска госпожицата. 😃 На плажа да не я пече.

# 138
  • Мнения: 7 012
Малката е голям щурак и все е с изцапани къси панталонки,реших да й купя още че къде е още лятото,вчера ходих в бс-мола ами 86 не видях всичко изкупено та взех 92.Едните са само панталонки заспаааха й,другото е комбинация с потник големички са й 😃Имаше заредени есени изкуших се 😇

# 139
  • Мнения: 3 124
Вероятно на презрамките са големи и аз имам едни на НМ за дъщеря ми и същото, надолу е ок, горе се свлича малко.Аз скоро не съм ходила,че имаме супер много летни дрехи и всичко съхне бързо.А дали има клинчета под коляното, че вече имаме едно обелено коляно и се чудя, хехе.И тя е в отбора на тичащите без да гледа много.🌞

# 140
  • Мнения: 2 240
Да се похваля - днес си взех петроленозелени дънки за 8,00 лв, една единствена бройка. Чудни са за есенно време.
Други интересни намаления не видях. На редовни цени взех сгъваеми кутии от плат по 2,50 лв , поставка за химикалки / ще го ползвам за ножички, пилички и нокторезачки/ за 1,00 лв., домашни дамски чехли по 4лв и 5 лв но единия модел, лилави с отворени пръсти се оказаха много неудобни.

# 141
  • Мнения: 1 149
Някой в Бургас да е засичал от тези жаби за балончета или бяха временно? И за да не спамим ако може на лс къде другаде мога да си закупя?

# 142
  • Мнения: 35 120
При нас , врусе ги има и в двата магазина, но са на ново място. Попитайте персонала

# 143
  • Мнения: 2 190
И в Пловдив видях от жабките, има ги и тук Blush

# 144
  • Мнения: 3 255
Аз се разходих до пепко и купих малко есенни дрешки за детето (размер 98).

# 145
  • Мнения: 470
Здравейте, да сте виждали в някой от магазините в София тази блуза? Склонна съм да отида и на другия край на града, но да знам, че я има Simple Smile

# 146
  • Мнения: 378
Здравейте, да сте виждали в някой от магазините в София тази блуза? Склонна съм да отида и на другия край на града, но да знам, че я има Simple Smile



Аз имам такава зелена, чудна е

# 147
  • Мнения: 2 147
Има ли в Пепко летни леки памучни светли шапки за възрастни, не за деца? От плат я искам и по възможност да е бяла и с добра периферия, което се оказва някаква абсолютна екзотика за нашите ширини. Close Търся от няколко години и вече подивявам максимално. С голяма глава съм, детски не ми стават, трябва ми 58 номер минимум.

# 148
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 468
Конти, няма, но да казват и други. Имаше две шапки в една брошура, едната слаМена, Другата май плат с по - голяма периферия . Щях да взимам втората, беше свършила.
В Кауфланд има нещо такова.

# 149
  • Мнения: 470
Adimitrova12, откъде си взехте такава?

Днес проверих в The Mall и нямаше, а служителите провериха в тяхната система и казаха, че не са доставили никъде в София. Как пък една блуза да ми хареса и да я няма никъде Smiley

Общи условия

Активация на акаунт