единия или двамата родители на родителска среща......

  • 1 877
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 867
Срам ме е да си призная, но от 2 години съм сестра във същата тази ясла и също нямам навик да се представя по име на родителите! Embarassed
при габа целият персонал си носи табелка с името поне в началото на учебната година.

# 16
  • Oslo
  • Мнения: 659
Янита, благодаря за идеята, наистина е по- удачно така. Първия ден майките са толкова притеснени, че даже и да се представя съм сигурна че няма да ме чуят.

# 17
  • Мнения: 7 821
по двойки ходим на ресторант, на кино...
на родителска среща е достатъчно да присъства единият родител.
Joy и ние така.

# 18
  • Мнения: 1 937
Досега в детската градина обикновено аз.

В училище - и двамата.

# 19
  • Мнения: 6 243
И да не отидете и двамата, на другия ден с две думи ще ви кажат колко пари искат и това е. Останалото време от родителската среща е за пълнеж.

(аз не ходих на РС насина ми 2 години, че г-жата ме изнервяше и нищо не съм пропуснала. Едно кафе с някоя от мамите и научаваш всичко. Лошото е, че накрая никоя не искаше да ходи на срещите, а всички бяхме мераклийки за кафето)

# 20
  • София
  • Мнения: 3 688
сега се връщам от родителска среща и за момичетата които се учудиха дали има родителска среща в яслата,ще ви кажа че беше с продължителност 2 часа!!!!!и беше интересно:)

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Единият естествено... за какво са и двамата? Въпреки, че в някои случаи нито единият не отива и пак няма място за всички.

# 22
  • Мнения: 1 547
Поединично@

И хич не ми  беше интересно, защото и нашата родителска среща продължи дори повече от 2 часа. Накрая никак не бях толерантна и предпочетох да се изнижа. Но определено присъствието на част от бащите беше за да са на топло и да се карат на персонала защо в яслата нямало охрана. С 2 думи: присъствието им там беше безмислено и ако някои мами си мислят, че демонстрират силна родителска загриженост за отроците си като се появяват в целия си блясък - сори, ще ги разочаровам. И без друго не успях да надделея да събираме по 5 лв. Могат да отделят само по 3 лв месечно. Туйто.

# 23
  • Мнения: 656
по двойки ходим на ресторант, на кино...
на родителска среща е достатъчно да присъства единият родител.
newsm10

# 24
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Моят все се изнизва от родителските срещи и аз си ходя като кукувица барабар с деца  Crazy Много се нервирам после, като ме порицае защо не съм питала за това или онова  #Cussing out Не съм се сетила на момента или просто за мен не е приоритет. Затова съм на мнение, че и двамата родители е хубаво да присъстват, ако срещите са смислени, а не просто разтягане на локуми.

# 25
  • Мнения: 29
Моят все се изнизва от родителските срещи и аз си ходя като кукувица барабар с деца  Crazy Много се нервирам после, като ме порицае защо не съм питала за това или онова  #Cussing out Не съм се сетила на момента или просто за мен не е приоритет. Затова съм на мнение, че и двамата родители е хубаво да присъстват, ако срещите са смислени, а не просто разтягане на локуми.
Само дето аз съм без децата, иначе напълно съм съгласна !!! newsm10

# 26
  • Мнения: 4 965
Нашата родителска среща мина много бързо, ясно и стегнато (като изключим моментът със събирането на парите, който за всички ни е ясен, но лелята се чувстваше длъжна да се оправдае, а после родителите се чудеха по колко точно да събираме). Като цяло, на мен ми беше интересно, защото видях яслата отвътре, показаха ни къде децата ядат, къде спят, разказаха ни подробно как им протича деня, видях сама, че вътре наистина е топло и такива подробности. При положение, че децата ми изкарват реално там повече време, отколкото вкъщи, не мисля, че е губене на време (същото е и в училище - как ще разбера как се държат децата ми в тази среда, ако реша, че работата или почивката ми са по-важни). Дори целенасочено оставих децата в яслата и по време на родителската среща и ги наблюдавах как се държат.
Иначе, на въпроса, ходихме двамата и мисля така да е занапред, защото и двамата сме родители и еднакво ни пука за собствените ни деца. А и, поради факта, че двете са в една група, се налага да ги водим двамата заедно (взима ги само единия - този, който свърши по-рано), та един вид на родителските всеки ще си отговаря за по 1 от щерките.

А в тази връзка да питам: от колко часа са при вас родителските срещи, защото нашата беше от 17 ч. и ми е странно защо повечето деца в този час вече са си вкъщи (вкъщи нямаме неработеща баба и скоро вземането преди 18 ч. ще е велико изключение).

Последна редакция: чт, 19 окт 2006, 14:59 от azaf

# 27
  • Мнения: 6 461
Тошко е на детска градина .На родителската среща ходих сама защото нашия татко беше дете гледач,но имаше родители които бяха по двама .Така, че  както вие си прецените така направете.

# 28
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
За яслите не знаех,че се прави родителска среща. newsm78
Иначе по-темата във градинката на Боби всяка година в началото правят по една родителска среща.До сега съм ходила на две такива.Последната беше преди две седмици.Не виждам защо и двамата със мъжът ми да ходим.С две думи казаха режима на децата, дадохме парички за разни книжки и пособия и това беше. Simple Smile
Виж иначе за празници, като Коледа например,защото миналата година Боби за пръв път празнува Коледа във градинката отидохме двамата. Grinning

# 29
  • Мнения: 1 520
Нашата беше от 17.30.

Общи условия

Активация на акаунт