Отговори
# 15
  • Мнения: 2 449
Интервюто на Озан за GQ в руски превод (не ми се превежда)










# 16
  • Мнения: 8 874
Съдбовна игра - Ада и Рюзгяр

Категорично си подкрепям Бора ,но Идрис е много различен тук



Ново с Озан

Последна редакция: нд, 04 юли 2021, 16:46 от x BlackRose x

# 17
  • 'Шоуто' на Дженк Карачай
  • Мнения: 148
Интервюто на Озан за GQ в руски превод (не ми се превежда)











Хм, доста интересно интервю, без тривиалните за други интервюта въпроси.Озан е доста откровен в отговорите си и в известен смисъл оголва душата си.По стил на игра ми напомня за най- любимият ми актьор - Д.Д.Луис, който казва:"Ако не мога да се слея  с героя си и да разбера какво чувства,  как зрителите ще ми повярват." И който също е прекрасен театрален актьор.Пожелавам на Озан да постигне подобни звездни мигове в кариерата си!

# 18
  • Мнения: 8 874
Нямам думи вече за никаквата логика в това дизи.Не искам да говоря дори по темата.

Ново от Пелинай


# 19
  • Мнения: 2 449
В този епизод нещо омазаха превода.
Как така г-н Агях знаел, че Дженк не му е син като е точно обратното, не знае?
И какво бил разказал Недим на Дженк за Джерен? (това от наритването на Джерен от Дженк).
Какво искаше Дженк да каже на баща си? Че е болен? Това би дало друго развитие. Жалко, че актьорът се отказа... 😒
Тук харесвам две сцени - наритването на Джерен и двубоят между братята за Джемре.
Само малко ми беше странно обяснението на Недим, че Дженк унижавал Джемре, докато той я обичал. Верно ли така е било? Аз как не съм забелязала? Помня репликата "Върви да плачеш на мъжа си" и не беше от Дженк. И Дженк беше този, който бършеше сълзите на Джемре, предизвикани от Недим, не обратното. С кои очи Недим обвинява Дженк точно за това???
Сера пак е облечена... доста зле за фигурата й.
Дженк в това черно с черно предизвиква съдбата. Но е много елегантен. И Озан е много отслабнал, направо струна.
А в сцената с криенето на бебето много си личи, че е кукла.
И да, Недим, който размисли, че не му е работа да се меси и отиде да търси сметка. Но на Дженк, че обича Джемре. Поне не ходи да се обяснява с Джемре за пореден епизод. Но е досадно. Така не се получава прошка.

# 20
  • Мнения: 1 117
Мноого беше груб Дженк спрямо Джерен. Това “заслужаваш да умреш в самота” ми дойде в повече. Disappointed И в крайна сметка той е този, който умира в самота без никой и да подозира за състоянието му. Затова трябва да внимаваш какво изговаряш и на кого какво пожелаваш, защото може да се случи на теб.
С цялата помия, която изля върху нея, я подтикна да разкаже всичко. Не мога да я виня в случая. Прекалено много й се насъбра и иска да си отмъсти. А за Джемре нямам думи, слуша как Дженк прави сестра й на две стотинки и не му казва и думичка. Джерен бе права като каза, че Джемре успява да помогне на всички, само не и на нея.

# 21
  • Мнения: 8 874
Ами не мисля,че е груб даже е прав защото точно като Шениз е срам за думата майка.
Само,че в оригинала не е ползвал думата меркантилна която нашите си добавили е така за още повече разкош









Мисля,че Дженк щеше да замине и избяга надалеч за да се лекува ако Агях беше в онзи кабинет и аз мисля,че затова го търсеше да му сподели,че е болен и положението не върви окей....

# 22
  • Мнения: 2 449
Аз също не мисля, че Дженк беше груб спрямо Джерен. Тя му ходи цял филм по ушите. Да не говорим, че му държеше сметка как не е плакал за детето им (плака, просто тя не знае), докато в същото време тя е продала това бебе, при това няколко пъти. И го изнудва цял филм с това бебе.
Помня още онзи разговор между двамата - няма да се откажа от две неща - от теб и от имението. Детето тогава не беше в списъка. И все още не е. Джерен иска Дженк и имението.
Диди, да, ако актьорът не се беше отказал, може би нямаше да изтрепят половината каст и Дженк щеше да замине да се лекува. Но не съм сигурна, че тогава Джемре щеше да избере Недим...
Впрочем, ако обърнахте внимание на спора между двамата, там Джемре за Недим е награда, която той заслужава. Не човек, чиято любов и прошка трябва да спечели с любов, внимание и търпение

# 23
  • Мнения: 8 874



Уникална песен!

https://lyricstranslate.com/en/g%C3%B6nl%C3%BCm-g%C3%B6%C3%A7ebe … -heart-nomad.html

Станах глух от шумотевицата на любовта.
Изморих се!

# 24
  • Мнения: 1 117
Нека бъдем честни, ако Недим й беше казал нещо подобно щяхте да твърдите, че е бил прекалено груб, нали?! Joy Защото той бе упрекван за много по-малки неща в държанието му към Джерен. Въпреки че тя го измъчваше докато беше в инвалидната количка, никога не й е говорил така. На Дженк нищо кой знае какво не му е направила, докато той на няколко пъти й разби сърцето.
Била срам за майките, ами и той до момента не се е показал като особено добър баща. Thinking Горкото бебе, дори няма кой да го гледа.

# 25
  • Мнения: 8 874
Коментар от мен ще се вземе на съществени събития не искам да се повтарям



Ново - Симай

Нови от Идрисчо



Идрис с колежката си от Съдбовна игра




Идрис и Айтач



Нова - Мине



Някаква колежка на Озан от театъра май до колкото разбрах се е наслаждавала на историята за Синан и Синем



Идрис за юлския брой на Гардироп Мен

# 26
  • Мнения: 6 023
В тази серия Джемре постъпи много глупаво. Да не коментирам, че всичко тръгна от нея с безразсъдното й държане на този важен тест по нощните шкафчета... Като цяло не мога да разбера тя какво очакваше да си случи с теста? В тайна ли мислеше да го държи? Кога и как мислеше да информира Дженк и Недим, че са братя? И какво точно си мисли, че ще направи като занесе бебето на Джерен?
Другото - как си мисли, че ще накара Дженк да се омъжи за сестра й? Както твърдях, че Дженк колкото и да обича Джемре, ако тя не го обича нищо не може да се направи, така твърдя същото и за Дженк. Той не обича Джерен, да не казвам по-силни думи. Аз дори съм озадачена как въобще ще се стигне до предложение за брак. Ако аз знам, че Джерен е убила баща ми никога, ама никога не бих се оженила за нея, дори и в името на детето. Дори и да знам, че умирам. Предполагам, че ще се разбере, че Джерен стои зад червените пликове и смъртта на Агях?

# 27
  • Мнения: 8 874
В тази серия Джемре постъпи много глупаво. Да не коментирам, че всичко тръгна от нея с безразсъдното й държане на този важен тест по нощните шкафчета... Като цяло не мога да разбера тя какво очакваше да си случи с теста? В тайна ли мислеше да го държи? Кога и как мислеше да информира Дженк и Недим, че са братя? И какво точно си мисли, че ще направи като занесе бебето на Джерен?
Другото - как си мисли, че ще накара Дженк да се омъжи за сестра й? Както твърдях, че Дженк колкото и да обича Джемре, ако тя не го обича нищо не може да се направи, така твърдя същото и за Дженк. Той не обича Джерен, да не казвам по-силни думи. Аз дори съм озадачена как въобще ще се стигне до предложение за брак. Ако аз знам, че Джерен е убила баща ми никога, ама никога не бих се оженила за нея, дори и в името на детето. Дори и да знам, че умирам. Предполагам, че ще се разбере, че Джерен стои зад червените пликове и смъртта на Агях?

Нищо не научи.Тръгна да се жени за нея защото не можеше да измисли по голямо наказание за майка си...

# 28
  • Мнения: 2 449
Продължавам да мисля, че най-умното от страна на Джемре беше да говори с Дженк. Той щеше да измисли как да поднесе новината на Агях. И дали. И на Недим също.
Можеше да говори с Дженк, само с Дженк, защото това засяга него, Агях и Шениз. Не да крие по шкафчета. Не да предупреждава Шениз и да я кара да си признава публично. Изобщо, публичното признание от Шениз (както го мислеше Джемре), беше същото като пликовете на Джерен - унижение за Агях, не за Шениз. Смятам, че бельото не се развява по светски събития. Така де, говорим за живота на Дженк и Агях, все пак. Единият е рогоносец, другият - незаконен син.
Поведението на Джемре беше супер глупаво.
Беше глупаво и да повярва на Джерен. Какво като й занесе бебето? Ще се кротне? Сериозно ли? Толкова ли не познава сестра си?
Още по-глупаво е да предложи на мъж, който я обича, да се ожени за друга.
Изобщо, уж умното Джемре го играе мега тъпа. Или сценаристите нямат много ум и бързат с края

# 29
  • Мнения: 208
Дидка  HeartHeartHeartHeartHeart Благодаря ти за страхотната тема Kissing Heart За всички клипове и гифчета, за всичко в темата! Изпуснала съм рождения ти ден....всичко най.....от все сърце  Heart

Стигнахме на финалната права.....Днес специално изгледах серията по тв то.......то превод, то глас, то чудо...
Мади, колкото и да обичам Бахар.....толкова Джерен е ужас! Ужас за всяка майка на син! Толкова примери има дори и в БГ на такива момичета. Златотърсачки, нахални, амбициозни. В съвременния свят, поне в светския такъв, мъжете живеят понякога с години с жена и пак не искат дете от нея, та камо ли от такава като Джерен .....какво като Дженк е преспал няколко  пъти с нея...искал е да се жени....сериозни намерения ли е имал.....излизали ли са заедно...дружали ли са.....споделя ли са живота си, щастието , несгодите си....какво и е обещал?! Джерен съзнателно се вкара в живота му, изнудва го до последния му дъх. Той  не я иска....има една приказка за мъжете..не обича ли жената, не обича и детето! Разбира се, че сигурно има изключения, но огледайте се..... колко мъже дори и женени, щом оставят жената забравят желаните и исканите си деца! Дженк колко пъти и каза, че не я иска....гади му се от нея! Какъв баща, какви пет лева .....насила хубост не става ....на такива като нея им хвърлят едни пари и децата страдат...та колко примери имаме....фолк певици , плеймейтки....взимат парите и довиждане. Децата не могат да не страдат от това изнудване и извиване на ръце.....предполагам като поотраснат и влиянието на досадната майка намалее, отношенията с бащите им се изграждат. Поне се надявам да е така!
За Джемре, Дженк и Недим и аз се изхабих. Всичко го издъвках вече. Мога само да кажа, че Озан е страшно красив в тези епизоди...с коженото яке! Сцената с Агях гледащ от прозореца беше от предишен епизод, затова и Дженк не влезе при него! Жалко за артиста......беше страхотен!


Дидка Heartправа си ...песента е страхотна Heart Вече 10 пъти я слушах!

Общи условия

Активация на акаунт