Pregnacare?

  • 2 022
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравейте на всички...
Тъй като не открих точната информация, искам само да попитам, има ли мами, забременели с витамините pregnacare ( за него и нея)... Доволни ли сте от тях?
Почти година мина откакто претърпях мисед аборт, а опитите до сега са безуспешни? Ходих при 3 различни аг, и всеки казва, че съм много здрава и няма проблем да не забременея..но все пак не става.. Мечтата за детенце става все по-голяма, а надеждата за безпроблемно зачеване все по-малка?
Приемам съвети!

# 1
  • София
  • Мнения: 7 992
Обърнете се към репродуктивен специалист и ендокринолог.

# 2
  • София
  • Мнения: 12 006
Здравейте на всички...
Тъй като не открих точната информация, искам само да попитам, има ли мами, забременели с витамините pregnacare ( за него и нея)... Доволни ли сте от тях?
Скрит текст:
Почти година мина откакто претърпях мисед аборт, а опитите до сега са безуспешни? Ходих при 3 различни аг, и всеки казва, че съм много здрава и няма проблем да не забременея..но все пак не става.. Мечтата за детенце става все по-голяма, а надеждата за безпроблемно зачеване все по-малка?
Приемам съвети!
От витамини не се забременява. Витамините (по принцип, за конкретните не знам) спомагат малко за качеството яйцеклетките, но до там.Тези АГ-та какво ти изследваха, та заключиха колко си здрава? Спермограма правена ли е? Милинка, те е насочила.

# 3
  • Мнения: 15
Здравейте, и двата пъти като забременях (първия път беше мисед) ги пих и не знам дали ми помогнаха или не, но поне няма да навредят. Аз се чувствах добре като ги пих.

# 4
  • София
  • Мнения: 13 155
Някои витамини не бива да се приемат при определени проблеми, та може и да навредят.
След година неуспех се ходи при репродуктивен специалист, а не при АГ. И се пускат изследвания, особено при предишна неуспешна бременност. Какви изследвания си правила към момента?
Започва се с изследвания на мъжа, за да се отхвърли (и) мъжки фактор и после се действа поетапно.

# 5
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 433
Трябва ви репродуктивен специалист. а не обикновен гинеколог, партньорът ви също тябва да се изследва.
Витамините са хубави, но не бих пила без да са ми препоръчани от лекар.

Общи условия

Активация на акаунт