Всичко за всички марки гел лакове -37 тема

  • 37 519
  • 801
  •   1
Отговори
# 540
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Нещо цветно и ненатрапчиво от мен

# 541
  • Пловдив
  • Мнения: 13 503
И аз съм с показаната лампа от зимата, доволна съм, добре изпича и тъмни цветове.

# 542
  • Мнения: X
Аз съм с тази лампа. Не е скъпа (27 евро), с 21 лампи е, всичко изпича. Пластовете пека по 30 сек, топ 60. С никакви цветове не ми се е налагало повече. Само на Alessandro Spa увеличавам със 30 сек.

# 543
  • Мнения: 1 111
За феновете на Claresa Simple Smile

# 544
  • Пловдив
  • Мнения: 1 007
Момичета, мога ли да остана ден-два "по база"? Трябва ли да слагам топ? Искам да се лакирам отгоре,но няма да успея днес...

# 545
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 482
Може да останеш по база. Само и махни лепкавия слой със спирт след като я изпечеш.

# 546
  • Мнения: 1 140
Някой знае ли какви са цените?

# 547
  • Мнения: 1 538
Днес си взех няколко цвята, много ниски цени ! По 9-10 лв. на лак. Издържат повече от Блускай, не съм сравнявала състав, но се държат чудесно на ноктите. Подценявах ги дълго време, признавам, че специално за тях не бях права.

# 548
  • Мнения: 137
Поръчах няколко лака от Silcare от Makeup.bg, за проба.
Цената е около 5 лв. Стъклена бутилка, изпекоха се за 30 сек. в UV-LED лампа, като този по тъмния номер 40 се пече 60 сек.( но той е доста тъмен). Ще ги пробвам и като издръжливост  и ще пиша колко време издържат.
Взех и peel off базата на Nees за проба.
Скрит текст:


# 549
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
Пуснах най-после поръчка и от Клареса, чакам да дойдат и да сменям "падпъдъчето" яйце, че стана на 1 месец.

# 550
  • Мнения: X
Издържат повече от Блускай,

На мен Блускай ми държи докато не го махна, защото нокътът е израснал много. Абсолютно нищо друго не му става.

# 551
  • Мнения: 1 538
На мен Блускай ми се отлепва много лесно както в основата, така и в свободнияг край. Може би каучуковата база на Клареса просто е по-добра, но Кларесата се нанася и по-добре от Блускай, също така лаковете с частици са доста по-покривни от тези на Блускай.

# 552
  • Пловдив
  • Мнения: 13 503


Идвам да похваля gdcocco, страхотен е, на два слоя прави плътно покритие и това е първият лак, на който четката е идеално направена за мен, без да ми разлива и клепа.

# 553
  • Мнения: 2 179
Минавам да попитам - къде се загубиха “старите кучета” в темата? Камалия, Навена и т.н

# 554
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
Минавам да попитам - къде се загубиха “старите кучета” в темата? Камалия, Навена и т.н
И аз забелязах, че ги няма 😏

Общи условия

Активация на акаунт