Време е за ИКЕА! - Тема 34

  • 39 226
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 413
От малък град съм. Харесах едно скринче. Колко горе-долу ще е доставката и кой куриер ще достави?

# 61
  • Мнения: 22 867
Като правиш поръчка, без да финализираш, излиза доставката, зависи от кг, разстоянието.

# 62
  • Мнения: 904
Не толкова от разстоянието, колкото от зоната на доставка, защото аз съм на 120 км от София, но доставката ми не е по-малка от тази в Русе например.
РуСа-Мамма, слагаш в кошницата, въвеждаш кода на града и ти изчислява доставката.

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 2 368
Имам следния казус - искам да си закупя диван от ИКЕА, който съм харесал, но в скоро време предстои голям и дълъг ремонт.

Знаете ли дали ИКЕА предлагат опция, да го закупите и известно време да го държат на склад, т.е. да не го доставят? Някакви крайни срокове или пък "наем" за съхранението?

# 64
  • Мнения: 6 292
Няма такава опция.

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
Те са опаковани добре в кашони, и разглобени. Лесно за съхранение и няма да се цапа.

# 66
  • Мнения: 960
Напоследък забелязвам, че голяма част от артикулите в промоция с Ikea Family са с изчерпана наличност още в началото на кампанията. Някой друг да е забелязал или се бъркам?

# 67
  • Мнения: 2 209
И аз така забелязвам. Последно и филтъра не искаше да показва само наличните.

# 68
  • Мнения: 600
Здравейте, някой има ли наблюдебия върху разликите при предлаганите подматрачни рамки?

# 69
  • Мнения: 12
Някой знае ли, дали във Варна има консултанти и може ли от там да се поръча кухня? И ако има, трябва ли като в София да се записва предварително час?

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 2 368
Чак днес ми отговориха на въпросите от ИКЕА. Освен, че няма опция по-лошото е, че ако даден артикул се изчерпи няма никакъв шанс да се поръча и когато дойде да го получа. Мога само да се абонирам и да им следя сайта. Т.е. може да си харесал нещо, което никога повече няма да бъде доставено и да чакаш месеци, половин/една година и няма кой да ти каже. Доста тъжно ми се струва.

А за размера на пакетите, всъщност са мега големи - за диван 2.40м:
Артикул 30413099 е от 1 пакет с дължина 160 см, широчина 81 см и височина 53 см. Артикул 50413545 е от 1 пакет с дължина 171 см, широчина 92 см и височина 55 см.

# 71
  • Мнения: 6 292
Ми не е кой знае колко голям. Нашият е с по-големи размери единият, а вторият е от тези, които сглобявате по ваш вкус. Реално 2ка, 3ка, ъглов модул, единичен, табуретка, механизъм за спане голям колкото диван. Всичко складирано в гараж, за да не се изчерпят или да ги спрат, защото много обичат изненадите. Наемете си един гараж и приберете там докато трае ремонта. Ние така направихме.

# 72
  • Мнения: 2 673
Здравейте!
Купих си матрак  от ИКЕА след чудене - пакетирани пружини, средно твърд . Въпросът ми е отпуска ли се матрака с времето? свиква ли се, ако в началото ви е било дискомфортно? че нещо не ми е ок вече седмица.
/при сядане/лягане, когато го тествах в магазина беше значително по-мек../
Благодаря

Последна редакция: сб, 17 юли 2021, 09:29 от karil

# 73
  • Мнения: 68 646
Аз върнах матрак след седмица спане..твърд ми беше, все едно са ме били с пръчки по гърба се чувствах сутрин. Изобщо не се чудих...върнах го с чиста съвест и ми в възстановиха цялата сума от юск.
Не всеки търговец обаче връща пълната сума.

Боже, мислех че в темата с въпросите отговарям. Сега видях че съм писала тук..извинявам се.

Последна редакция: сб, 17 юли 2021, 14:52 от teta75

# 74
  • Мнения: 2 673
Напоследък забелязвам, че голяма част от артикулите в промоция с Ikea Family са с изчерпана наличност още в началото на кампанията. Някой друг да е забелязал или се бъркам?
НЕ, не бъркате. Само, че като отидете на място в ИКЕА София се оказва че някои от продуктите са налични. С една дума информацията В САЙТА не се припокрива с наличностите в магазина. Българска работа....
**
Аз върнах матрак след седмица спане..твърд ми беше, все едно са ме били с пръчки по гърба се чувствах сутрин. Изобщо не се чудих...върнах го с чиста съвест и ми в възстановиха цялата сума от юск.
Не всеки търговец обаче връща пълната сума.
В ИКЕА  възстановяват под формата на ваучер цялата сума. Имам право да го върна до 40 дни. Въпросът ми е свързан само с матраци на ИКЕА.
Между другото...преди това гледах именно в ЮСК някакъв на промоция сега но не беше с пружини...

Последна редакция: сб, 17 юли 2021, 09:35 от karil

Общи условия

Активация на акаунт