Време е за ИКЕА! - Тема 34

  • 39 271
  • 742
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: X
Ами аз имам такава. Има ги навсякъде, само цвят си избери и височина
Скрит текст:
В работата е такава
Скрит текст:

# 631
  • Мнения: 2 004
Тет, 10.79 +0,31 наложен (т.е тяхната такса 1,21%).  Пратката не е 3кг, и на всичкото отгоре никаква опаковка нямаше, бяха пуснати тия стъкларии в найлоновия им плик, едно фолио или хартия нямаше сложена.
Аз бих пуснала оплакване към централата на Еконт.
Офисите им мисля, че са франчайз.

# 632
  • софия
  • Мнения: 25 478
Изборът на работни и настолни е голям. Моделът зависи от личния вкус и интериора. На бюрото сме сложили FORSA.

# 633
  • Мнения: 6 303
Моя младеж си хареса тази, одобрявам я защото е с дифузер пред лампата и не заслепява
https://www.ikea.bg/products/lighting/children-lighting/krux-led … na-lampa/70325468

# 634
  • Мнения: 6 296
Здравейте, а тази дали някой я е заглеждал в магазина или да я има вкъщи? Ще ми се да е едва забележима https://www.ikea.bg/products/lighting/work-lamps/harte-led-rabotna-lampa/10238271

# 635
  • Мнения: X
Не мога да разбера нито от снимките, нито от описанието, но сякаш е само с USB захранване. Никъде не пише че е и с такова, но и на ток.

# 636
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 423
Ние имаме две, те са ни сложени на нощните шкафчета. Ползваме ги от отдавна и сме доволни, нямам забележки.

Тази с щипката за бюро я имахме и щипките много бързо се счупиха Sad Но може да са ги подобрили, ние сме я купумали преди повече от 10г.

# 637
  • Мнения: 6 296
Не мога да разбера нито от снимките, нито от описанието, но сякаш е само с USB захранване. Никъде не пише че е и с такова, но и на ток.

И аз отначало се разочаровах, защото останах с такова впечатление, но пише:

"Може да се използва на различни места - лампата може да се захранва в USB изход на компютър или в обикновен контакт."

colibri, Благодаря, щом ги ползвате, значи светят достатъчно, че се притесних с тези само 100 Lm дето им дават.

П.П. И понеже гледах инструкции и пак не бях сигурна дали има включен адаптора за ток пуснах и видео, та и него го има в комплекта Simple Smile https://www.youtube.com/watch?v=c7hExJ1b3_A

Последна редакция: чт, 23 сеп 2021, 10:51 от drago_2008

# 638
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 423
За четене на книга са съвсем достатъчни и светлината си я насочваш и не пречи много на другия Simple Smile

# 639
  • Мнения: 68 675
Не мога да разбера нито от снимките, нито от описанието, но сякаш е само с USB захранване. Никъде не пише че е и с такова, но и на ток.

и на ток , и с юсб може.

# 640
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Тет, 10.79 +0,31 наложен (т.е тяхната такса 1,21%).  Пратката не е 3кг, и на всичкото отгоре никаква опаковка нямаше, бяха пуснати тия стъкларии в найлоновия им плик, едно фолио или хартия нямаше сложена.
Аз бих пуснала оплакване към централата на Еконт.
Офисите им мисля, че са франчайз.

Определено са си за оплакване.

# 641
  • Мнения: 5 101
Сега се ожалих пуснах и в сайта им рекламация и по телефона.

П.с Току-що ми се обадиха от Еконт офиса, в който си получих пратката, трябвало да ми върнат 3лв, поради объркването в теглото.

Последна редакция: чт, 23 сеп 2021, 11:07 от dani-ela-80

# 642
  • In transit
  • Мнения: 11 837
Дани, това като вица "Ако мине...ама не мина" Grinning
Добре е, че са здрави бурканите.

# 643
  • Мнения: 5 101
Точно Мики, не стига, че виждаш на какъв риск са ги изложили, ами и ме забиха с такса на таксите. Ама не им мина номера де.

Последна редакция: чт, 23 сеп 2021, 12:39 от dani-ela-80

# 644
  • Мнения: X
Много ми хареса лампата, дето second я показа! Няма наличност обаче и попълних полето за уведомление при наличност.
Възможно ли е да няма наличност дълго време?

Общи условия

Активация на акаунт