Време е за ИКЕА! - Тема 34

  • 39 239
  • 742
  •   1
Отговори
# 390
# 391
  • София
  • Мнения: 23 165
много странен ми се струва каталога.
явно аз нещо не схващам идеята, ама хич не се ориентирам.

# 392
  • Мнения: 10 690
Странен е , да. Малко в инстаграмски стил.. не ми допада и на мен.

# 393
  • Мнения: 904
Някой виждал ли е на живо този лампион? Интересува ме откъде се включва, че не мога да се ориентирам по снимките.
https://www.ikea.bg/products/lighting/floor-lamps/ranarp-lampion … ne-ekryu/20231306
Аз имам подобен. Копчето е на върха на "чашката".

# 394
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
Някой виждал ли е на живо този лампион? Интересува ме откъде се включва, че не мога да се ориентирам по снимките.
https://www.ikea.bg/products/lighting/floor-lamps/ranarp-lampion … ne-ekryu/20231306
Аз имам подобен. Копчето е на върха на "чашката".

Хареса ми лампата и си мислех да я поръчам за родителите ми, но .... в немската ИКЕА е 30 евро (преди е била 40), а тук е 100лв. Мислех си, че цените са еднакви или поне близки, но такава голяма разлика.

# 395
  • In transit
  • Мнения: 11 823
За съжаление не са еднакви. Лятото от една италианска икеа си купих разни неща, които се оказа, че тук в БГ са с 30-50% по-скъпи.
Да не говорим колко неща, които тук изчезнаха отдавна, там си ги имаше налични. Sad

# 396
  • Мнения: 22
Предполагам и по качествени!!!
На този вид легло правя ВТОРА РЕКЛАМАЦИЯ!!!
Леглата  скърцат и при най малкото движение на тялото!!!

# 397
  • Мнения: 22
Brimnes 160/200 легло с място за съхранение -329лв.

# 398
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 800
Ние сме с такова легло и сме доволни, вече повече от година.

# 399
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 206
Аз съм впечатлена от Икеа, като обслужване. Писах по-рано, че съм карък, Марко Тотев ряпа да яде, затова отношението към рекламации или проблеми от страна на търговеца е водещо при мен.
Оказа се, че от ония 87 кашона съм получила 86. Но кой да ги брои в тоя калъбалък... и сега ми се обадиха за липсващия (аз реших, че е мой пропуск), с извинения и предложение за компенсация.
С моя късмет, такова поведение от търговец рядко срещам. Спечелиха ме, независимо ,че е тяхна грешката и аз просто не бях разбрала, си поеха достойно вината.

# 400
  • Мнения: 22
Ние сме с такова легло и сме доволни, вече повече от година.

А може ли да попитам ,леглото от към главата доближено ли е плътно до табла и  върху каква повърхност е поставено?
(Просто се опитвам да разбера от какво се получава това скърцане-Аз ли съм най големият “късметлия”)
Благадаря!

# 401
  • Мнения: 13 191
Да се оплача за кой ли път от красивия шкаф - тънък боклук, всеки рафт сме го дооформяли, за да престане падането и чупенето на сервизите. Става само за леки украси и за фукане. За реално ползване - не.

# 402
  • Мнения: X
Демек, витринка, на която, ако си колекционер, да си редиш играчки от яйца... Rolling Eyes Човек трябва много да гледа какво си избира и то, ако може да го види на място и да прецени реално за какво може да се ползва.
Правило ми е впечатление в шоурума, че доста от мебелите са като картонени - фини, леки и ей така, да сложиш по една чашка на рафтче тук там.

# 403
  • София
  • Мнения: 1 255
Да се оплача за кой ли път от красивия шкаф - тънък боклук, всеки рафт сме го дооформяли, за да престане падането и чупенето на сервизите. Става само за леки украси и за фукане. За реално ползване - не.


Ама как така? Аз съм в шок! Как падат рафт четата? Аз съм си харесала всичко от серията... Но, ако наистина са такива боклуци, няма смисъл

# 404
  • Мнения: 1 112
Ние имаме от 5 години два такива шкафа, които ползваме като библиотеки и не са мръднали. А имат доста сериозно натоварване на всеки рафт, не знам защо при Вас така се получава Confused

Общи условия

Активация на акаунт