Време е за ИКЕА! - Тема 34

  • 39 235
  • 742
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 24
Предполагам и по качествени!!!
На този вид легло правя ВТОРА РЕКЛАМАЦИЯ!!!
Леглата  скърцат и при най малкото движение на тялото!!!

И ние август си купихме абсолютно същото легло. С гърба отзад и рафтовете. Много му се радвахме, докато го сглобявахме. Изглеждаше ни здраво, стабилно, а то от първия миг започна да скърца... тихо, но много дразнещо. Затягахме го, но... нищооо!!! Вижте
това, може и да ви помогне. Ние все още не сме го приложили. Мм е труден за работа  вкъщи.
https://youtu.be/S7GnKj60OFI

# 451
  • Мнения: 22
Ние сме с такова легло и сме доволни, вече повече от година.

А може ли да попитам ,леглото от към главата доближено ли е плътно до табла и  върху каква повърхност е поставено?
(Просто се опитвам да разбера от какво се получава това скърцане-Аз ли съм най големият “късметлия”)
Благадаря!

Леглото е плътно до таблата, като на снимката. Върху паркет сме.


И моето беше ,докато не започна да издава звуци,сега има разтояние мужду тях,защото  така скърцането е по малко.И ние сме с паркет.

# 452
  • Мнения: X
Напредваме! 😊
Скрит текст:

# 453
  • Мнения: 3
Здравейте! Blush Наскоро видях, че ИКЕА вече имат моп. Някой да го е пробвал?

# 454
  • Мнения: 2 280
В Пловдив в центъра за поръчки мога ли да поръчам нещо до тях, ако не е налично за онлайн поръчки, но го има в магазина в София, например?

# 455
  • Мнения: 53
В Пловдив в центъра за поръчки мога ли да поръчам нещо до тях, ако не е налично за онлайн поръчки, но го има в магазина в София, например?

Не може. Преди седмица по същия начин исках да поръчам само че от магазина във Варна. От центъра за поръчки в Пловдив служителката ми обясняваше, че не могат да поръчват от бройките на магазините във Варна и София. Писах и на мейла на магазина във Варна. Те пък ме посъветваха да си намеря някой от Варна, който да го поръча вместо мен, или да ползвам услугата на Еконт "купи с куриер".

# 456
  • Мнения: 22
В Пловдив в центъра за поръчки мога ли да поръчам нещо до тях, ако не е налично за онлайн поръчки, но го има в магазина в София, например?
Не,не може , само когато е налично онлайн .Може да си направите продукта с известие и да ви уведоми,когато пак го има.

# 457
  • Мнения: 4 129
някой има ли този килим, няма го в шоурума в пловдив, за да видя как стои
дали ще набира много боклуци, като е черен

# 458
  • Мнения: 22 867
На тоя сайт в отзивите точно това отбелязват, че всички боклучета личат. Но пък има и положителна страна - кара те да чистиш по-често! Simple Smile

# 459
  • Мнения: 6 293
Само че тя май го искаше за тийн стая, а там ситуацията ще е леко комплицирана с честото чистене🤪

Последна редакция: вт, 07 сеп 2021, 11:23 от second

# 460
  • Мнения: 4 129
Само че тя май го искаше за тийн стяя, а там ситуацията ще е леко комплицирана с честото чистене🤪
да, ще пропусна килима
то и сега турдно се чисти Laughing

# 461
  • Мнения: 39 346
От скоро имам черна голяма мека пътека в банята и всяко бяло боклуче си личи. Обаче ми е красиво и си чистя.

# 462
  • Пловдив
  • Мнения: 3 559
Кефа цена няма Simple Smile

# 463
  • Мнения: 3 137
А бе няма, ама на някои интериорни кефове трябва да добавиш в цената и заплата за домашна помощница за поддържането.

# 464
  • София
  • Мнения: 3 160
Идвам да измрънкам за наличностите. Проходилката я чакам от толкова дълго, че скоро вече няма да ми трябва.

Общи условия

Активация на акаунт