В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 46

  • 47 682
  • 787
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 2 179
Има намаления във всички магазини - зависи какво си търсите.

# 751
  • Велико Търново
  • Мнения: 400
Има ли магазин за килими в града? Нещо средно като качество - цена, трябва ми за детска стая.

# 752
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 591
Има ли магазин за килими в града? Нещо средно като качество - цена, трябва ми за детска стая.
До Била Карпетмакс, в Практикер. Аз за детската стая си купих онлайн от сайта на Килими Дария Сливен - има голям избор.

# 753
  • Мнения: 647
Можете ли да ми препоръчате добър пулмолог за малко дете?

# 754
  • В.Търново
  • Мнения: 6 689
Има ли магазин за килими в града? Нещо средно като качество - цена, трябва ми за детска стая.
До Била Карпетмакс, в Практикер. Аз за детската стая си купих онлайн от сайта на Килими Дария Сливен - има голям избор.
За доставката колко ви взеха?

# 755
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 591
Hе помня вече, то беше преди 2 г. Но сега видях, че до 135 лв. е 8.50 лв., а над 135.00 лв. доставката е безплатна.

# 756
  • Велико Търново
  • Мнения: 167
В супера на Ниш има разнообразие от килими и детски също.Нашият е от там,скоро си взехме пътеки.Обкантват на място.

# 757
  • Мнения: 1 782
Можете ли да ми препоръчате добър пулмолог за малко дете?
Ние ползваме Кьолиева. Не съм чувала за друг детски в града. Доволна съм. Помогна на детето.
    Някой да знае доктор Ножарова или някой друг гинеколог да прави ехография на гърди?

Последна редакция: сб, 02 юли 2022, 14:31 от silvi_7878

# 758
  • Мнения: 31
Момичета, препоръчайте ми някой за медицински педикюр. Писах на Крейзито, но ме отрязаха доста тъпо..

# 759
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Марианна Ляскова https://instagram.com/liaskova_marianna?igshid=YmMyMTA2M2Y=

# 760
  • Мнения: 1 025
В Бюти при Теодора, аз съм доволна.

# 761
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 535
Момичета, препоръчайте ми някой за медицински педикюр. Писах на Крейзито, но ме отрязаха доста тъпо..

Там не съм сигурна дали приемат нови клиенти, часовете са ни записани половин година напред/поне моите/.

# 762
  • Мнения: 519
Аз съм с 60 дни напред в Крейзи. Но нямат празно момичетата, не смогват затова са ви отказали.

# 763
  • Мнения: 1 825
Момичета, препоръчайте ми някой за медицински педикюр. Писах на Крейзито, но ме отрязаха доста тъпо..

Там не съм сигурна дали приемат нови клиенти, часовете са ни записани половин година напред/поне моите/.
Ехеее, тез да не правят златен педикюр, че и да отрязват хората така Grinning  Как си планирате педикюр с месеци напред, аз не знам в петък къде ще ме отвее вятъра за уикенда, а месеци напред...

# 764
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 535
На всеки ежедневието е различно, моето е организирано месеци напред.
Златен не е, но работят изключително бързо и качествено, което мен ме устройва идеално.

Общи условия

Активация на акаунт