За мъжете и за жените. Злото, без което не можем.

  • 61 476
  • 5 198
  •   1
Отговори
# 5 175
  • Мнения: 7 943
като те е толкова страх от болести, как си вярваш, че си единствена за съботния плейбой?

# 5 176
  • Мнения: 2 925
Ми то парите не са всичко, особено когато ги имаш, тоест не компенсират, ни внимание, ни липса на партньор. Всяка жена иска да е обгрижвана и обожавана. Включително и Равена, дори да не признава.
Да, съгласна! Ама като не мога да намеря подходящ, тогава какво?
Да обявя търг с наддаване ли? Да не говорим, че това да си търсиш мъж исисква време, а аз нямам излишно за губене.
като те е толкова страх от болести, как си вярваш, че си единствена за съботния плейбой?
И него го е страх.
А, аз си направих вече изследвания.Joy

# 5 177
  • Мнения: 7 408
То няма вече мъже, камо ли свестни и сериозни, така че намирането им, е въпрос на късмет от лотарията.

Така  че ,Реве...бройки имаш да наваксваш, с твоя застой 27 години. Действай сестро, че не остана. Утре ше се гътнем изневиделица.

# 5 178
  • София
  • Мнения: 17 775
Да, Бубанке, тъжно е, защото си викаш, че са зависими тия хора, но не са. Освен емоционално, разбира се.
Според мен хората подхождат конформистично. Отвсякъде те облъчват, че трябва да бъдеш широкоскроен, а лоялността е за лузърите.

Босилке, естествено, че може да не знам. Говоря за другия случай. Ще знам аз, че ика още 5 на клона и ще се съревновавам. Sure..

# 5 179
  • Мнения: 19 848
То няма вече мъже, камо ли свестни и сериозни, така че намирането им, е въпрос на късмет от лотарията.

Така  че ,Реве...бройки имаш да наваксваш, с твоя застой 27 години. Действай сестро, че не остана. Утре ше се гътнем изневиделица.
Не е късмет.
Подбор и избори. Има много готини мъже. Мъррр

# 5 180
  • Мнения: 17 616
ни един готин мъж не съм срещнал

# 5 181
  • Мнения: 7 943
важното е да срещнеш готина жена, която да те търпи с роклите...

# 5 182
  • Мнения: 7 408
ни един готин мъж не съм срещнал
[/quote

Откога се ориентираш към мъже.?
Ма, казвайте ги тия работи, бе хора.

# 5 183
  • София
  • Мнения: 12 646
Холдън успя да разбие едно женско сърце с тая информация Laughing

# 5 184
  • Мнения: 17 616
за комоникасион уа

# 5 185
  • Мнения: 7 408

Ко речи? 😉

# 5 186
  • Мнения: 17 616
пор комюниекшън

# 5 187
  • Мнения: 19 848
ни един готин мъж не съм срещнал
Обезкосми са и ше срещнеш.

# 5 188
  • Мнения: 17 616
готин като събеседник не като сексапил

# 5 189
  • Мнения: 7 943
комуникацията се разбира дали е готина, след като говориш с някой..само със срещане не става...  Joy

Общи условия

Активация на акаунт