За мъжете и за жените. Злото, без което не можем.

  • 62 545
  • 5 198
  •   1
Отговори
# 810
  • Варна
  • Мнения: 14 562
I just quoted....

# 811
  • Мнения: 8 937
Мани, недей, ако се снимаме с Тай гъз до гъз, после ще трябва да заключват сайта Joy
Не исках да стигаме толкова далече, ама сигурни ли сме, че ще се поберем в кадър? Joy

# 812
  • Мнения: 17 643
деспасито

# 813
  • София
  • Мнения: 13 079
Не исках да стигаме толкова далече, ама сигурни ли сме, че ще се поберем в кадър? Joy

Шшш, аз защо мислиш, мълча дипломатично Satisfied

Аз си редувам - болница, море, болница, сега малко на културен туризъм ще ида в събота Laughing

Седя си в  София по пижама и си пафкам преди да реша - през устата или дупето?! Sweat Smile

Ако е първо устата, може и двете, в обрания ред не е препоръчително JoyJoyJoy

# 814
  • Мнения: 17 643
защо. едно дипломатично ас ту маут

# 815
  • Мнения: 20 372
Първа е винаги устата. Дупето се пази са специални случай бе ей, докога ше ви уча.

# 816
  • София
  • Мнения: 35 332
Венозно го поех Relaxed

# 817
  • Мнения: 6 694
Анди, когото нещата се разбират за секунди, приключват след няколко минути. С интуиция и оракулстване не става. Особено, при избор на съпруг.
Ако откликваме на първичното, да вдигаме полите и на конвейер.
Фаловете ти в личния опит, не са обществена константа. Аз привличам мъже, които са със самочуствие и изявен стил. Първоначално демонстрират силните си позитиви.
Мъчениците, оплюващи жена, кариера или зла съдба са елементарни неудачници-бройкаджии.

СерЬОзно? Брей, сигурно си стояла до мен с брояча, а поли не са ми останали от вдигане! При двайсет-годишен брак, че и отгоре, малко трудно мога да приема това, което пишеш за минутите и как се избира съпруг!
Всички мъже с предишни връзки и брак тръгват в един момент да си оплюват бившите и не е задължително да са неудачници. Досега не съм чула някой да не се е оплакал, а да е казал хубави неща за бившата. И не, не е нужно да са ми го казвали само на мен. Дали го правят нарочно, дали спонтанно не съм много сигурна, но явно очакват така да кажат на новата кандидатка "тя беше лоша, а ти ще си по-добра", един вид като комплимент и тя да вземе, че да го пожали колко е по-по-най.

Глупости. За бившата - или добро, или нищо. Кои са тия, дето се оплакват от бившите?
Wink

# 818
  • Мнения: 8 032
чиста работа, Горджи .. Hug

аз много харесвам големи дупета, но моето за съжаление не става такова Sad

# 819
  • Варна
  • Мнения: 14 562
Тези, които искат да уплашат бъдещите и се презастраховат от обвързване.😄

# 820
  • Мнения: 6 694
чиста работа, Горджи .. Hug

аз много харесвам големи дупета, но моето за съжаление не става такова Sad

Пфф, пффф, пффф, умря циганката, дето ни хвалеше...

# 821
  • Мнения: 4 975
Жена с дупе, винаги изглежда..сексапилно.
Тънка талия и ханш. И в повече да е ..Пак е красиво!
Не си падам по жени, но ще прозвуча като мъжете в темата Simple Smile)))

# 822
  • Мнения: 17 643
рози и бодли
за голямо дупи

# 823
  • София
  • Мнения: 62 595
Джеймс, бас ловя, че и ти си се оплаквал от бивши! Простотрябва да те хвана натясно и всичко ще си кажеш!

# 824
  • София
  • Мнения: 35 332
Нито натясно ще го хванеш, нито ще си признае нещо несъществуващо. Толкова за познанията ти за хората.

Общи условия

Активация на акаунт