161 нови Американки празнуват 4ти юли - Добре дошла, Лъки!

  • 38 460
  • 737
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 25 739
Ехааа, благодаря от сърце!

И честит празник на всички.

# 2
  • Мнения: X
Благодаря, Яна, за новата тема! Честит празник на всички!

Поздрав от мен с една емблематична снимка от днешния поход

Последна редакция: нд, 04 юли 2021, 23:02 от Анонимен

# 3
  • Бостън
  • Мнения: 13 495
Мерси и от мен, Яна!

Велика снимка, Спринкълс!

Ние си спазихме традицията да отбелязваме 4 Юли извън САЩ. И след цял ден дъжд имахме симпатичен залез.

# 4
  • Down south
  • Мнения: 7 680
Happy Fourth of July,
ladies 🍾

Щом сте казали нова тема, така да е. И по-свежа и пъстра да е тази, че старата монотонно я влачихме има-няма 3 години Joy

ПП В грешка съм, почти 4 години

# 5
  • East Coast
  • Мнения: 333
Happy Independence day ladies 😊

Благодаря за темата ianajar

# 6
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Яна, благодарности за новата тема! Flowers Hibiscus

Sprinkles marvelous photo! Беше ли топло времето?

Агент, имаше ли около вас празнуващи? В последно време американците не са толкова шумни както преди на 04Юли в Европа. Сещам се преди няколко години, около футболното ли да беше, или пак някакви спортни мероприятия, имаше голяма олелия във Франкфурт, и тогава ги бяха предупредили за 04 Юли да смалят празненството и нивото на радости, че дразнело локалните! Мен няма как да ме подразни, напротив, но колеги германци ги дразнеше, че били сложили знамената на колите си, на прозориците си, терасите и т.н. Ще доживея ли да видя цял свят да празнува всички възможни празници без да се смята това за национализъм, или някакъв друг тип 'изъм'!!!

# 7
  • Бостън
  • Мнения: 13 495
Бейби, ние бяхме в заспал квартал в Цуг (Baar) и нашите швейцарци бяха все от Бг и Сръбски произход, но всички с бекграунд в САЩ. И въпреки, че бяхме в 'бар" не бяхме шумни, но и нищо наоколо не предразполагаше към дандания, включително тихият и напоителен дъжд, който ни валя цял ден. Но беше много хубаво да се съберем след толкова години пак. С теб съм за -измите, но честно да си призная след това на което се нагледах през последните 5 години си мисля, че национализмът е в сериозен възход акрос да глоуб и дори не сме близо до пика му.

# 8
  • Мнения: 292
Благодаря за темата! За първи път съм в България с децата по това време и не отбелязахме 4ти юли. Забелязвам, че с всяка година все по-трудно се възстановявам след пътуването. Какви са вашите трикове, освен многото кафе?

# 9
  • Мнения: 2 992
lena,
До преди Ковид пътувах по 2 пъти /годишно до САЩ, а и дъщеря ми пътува по 2 пъти (даже в Ковид повечко) до България.
Кафето не ти помага. В България е масово силно кафето и действа на нервната система.
Първият ден често си мислиш, че си добре и те събаря втория ден. Опитай се да не лягаш през деня и ако може и физически да се поизмориш ( повечко ходене).

# 10
  • Мнения: X
Подкрепям Ross. При мен най-много помага в деня, когато пристигам ( независимо в коя посока летя), да не спя пред деня, и да си легна към 10-11 вечерта. Следобед не пия кафе, а се разхождам ако е необходимо, за да не заспя.

Baby, времето беше великолепно. 70 градуса, които високо в планината се усещат по-различно, но не беше горещо. Предишните дни валеше, но ние имахме късмет и си направихме прехода от около 20 км в слънчево време, с малко облаци.

Тук в курортите осезаемо се чувства липсата на персонал. КОВИД е едната причина, но силното поскъпване на живота в последните 5-10 години играе голяма роля. Нереално (изключително трудно) е да се работи на нископлатени позиции и да се живее в скъпи места.

# 11
  • Мнения: 2 980
Спринкълс, прекрасна снимка!

Много ми се пътува, но няма да можем да синхронизираме работните графици това лято. Чак октомври, може би. Ще си пътувам само виртуално с вас, така че снимки са добре дошли.

Моят предучилищник вчера след празничната заря дълбокомислено заяви: Я буду попробовать стать the President. I'll be the best president in the world. :facepalm:

# 12
  • Мнения: 292
Не можем да издържим по никакъв начин до 10, 11 вечерта. Децата и аз не умеем да спим по време на полетите и е късмет, ако задремем накрая на втория. Този път издържахме до малко след 7 вечерта, но се усещах изключително неадекватна, а се очаква да шофирам. На синът ми му прилошава, което още повече напряга ситуацията. Не помага и фактът, че пътуваме с кола дните преди полетите и в двете посоки.

# 13
  • Мнения: 25 739
Аз съм летяла около 10 пъти между 2те дестинации, и най зле ми е от БГ за САЩ. Около 3 дни ме държи джет лег.
Кафе в какъв смисъл? Освен здрав сън, друго не ми е повлияло.

С дете не съм пътувала. Екшъна предстои.

Имаме билети за 15.08, през Лондон.

# 14
  • Мнения: X
Честито Лъки! На късмет да е!

Общи условия

Активация на акаунт