Лео Бианки с деца на море: "Рецептата за всичко е търпение и любов"

  • 14 685
  • 215
  •   1
Отговори
# 45
  • На морето!
  • Мнения: 5 726
Живеем на морето, много често сме на плаж, ходим на почивки в планината и винаги, когато планираме повече от час-два навън използваме слънцезащитни продукти.

# 46
  • Мнения: 2 835
Много обичаме да  ходим и на плаж и в планината. Използваме слънцезащитни продукти, мин. фактор 30. Правим си снимки, разходки, къпем се в морето до късно и играем по пясъка

# 47
  • Мнения: 454
Най- любимо на нашето семейство е да си откраднем време, да се натоварим на караваната и- накъдето ни видят очите. Така къщичката ни е с нас, пътя пред нас и... където ни завари нощта. Живеем на морето и не можем да усетим насладата от " почивка на море". Затова си прекарваме останалото свободно време на вилата- на 3 км. от морето, в подножието на планината с много приятели Simple Smile

# 48
  • Мнения: 1 265
Чакаме с нетърпение морето.То ни носи приятни емоции и ни зарежда.

# 49
  • Мнения: 1 098
Обичам да прекарвам повечето време във водата или да чета нещо на плажа. Без разцъкване на телефона също не може. Grinning

# 50
  • Елхово
  • Мнения: 1 385
Обичаме да ходим на плаж. Да влизаме във водата и да плуваме и играем с топка. Да си играем на брега с пясъка и да си правим замъци. Събираме мидички

# 51
  • София
  • Мнения: 1 610
Всяко лято с нетърпение очаквам да отидем на море. Обичам да стоя до 19-20 часа вечер на плажа, когато слънцето се е с крило и не се изгаря, защото кожата ми е много светла. Детето и таткото винаги се мажат със слънчезащ. Кремево. При мен обаче за да не изгоря трябва крем + пазене.

# 52
  • Мнения: 14 715
Като дете ходехме всяка година на Хисаря на почивка,заради лековитата вода. Много ми е мило градчето и много го обичам.
Сега ходим на море,там се забавляваме на плажа,разхождаме се дълго.

# 53
  • Мнения: 4 868
Лятото да се наслаждавам на гледката на морето, разходките вечерно време с приятели

# 54
  • София
  • Мнения: 10 766
Обичаме ходенето на плаж и почивките в планината. Задължително използваме слънцезащитни продукти с фактор не по-малко от 30.

# 55
  • Мнения: 344
Любимото ми занимание е да лежа като морж на плажа и да се пека. Летенето с парашут нас морето, возенето на банан и карането на джет също много ми харесват.

# 56
  • Мнения: 940
Всяка лятна ваканция с децата е незабравима и със своя чар. Лятото често отсядаме с децата поне за месец на морето. Рутината е “яко мазане” със слънцезащитен крем.

# 57
  • София
  • Мнения: 9 416
Любимо лятно занимание с детето са разходките. Дори когато не сме на почивка, гледаме да отделим време за разходка в парка или по любима улица в града ни.
На морето обожаваме игрите във водата заедно.  Имаме традиция да ядем сладолед на плажа, а после и по време на вечерната разходка.
В планината се наслаждаваме на спокойствието и обичаме да седнем насред приятна полянка.
Където и да сме в летния сезон, не пропускаме слънцезащитните продукти. Залагаме на фактор 50 и за детето, и за възрастните.

# 58
  • Мнения: 861
Най-любимото ми е да бъдем заедно. Конкретно през това лято по-различните ни занимания са на басейн, на планина и на море.

# 59
  • Мнения: 1 322
Живеем буквално на плажа,но морето не ни е станало рутина!Обичаме всички морски преживявания като,аквапарк,корабчета за разходка,посрещане на залеза от кея,пиратските партита,студената лимода,кукурузааа,айскриииммм Stuck Out Tongue Winking Eye и шумните компании с деца на плаж.Винаги сме въоръжени с търпение,усмивки,50 фактор за детето,за мама може и 30ф.
Август ходим на планина,там също не подценявам слънцето и мажем яко.

Общи условия

Активация на акаунт