Модни консултации (юли, 2021) - 57

  • 38 320
  • 557
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 6 930
New Balance са най-неудобните сникърси, които имам.

# 526
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 552
Лъскавите маратонки ги виждам с canvas чанта в off white.

Синьото и ментовото за мен дори не са летни, а пролетни. Не бих ги носила на есен.

В момента съм в София и точно от Оптикласа си купих очила, намалени. Според мен цената им си е реална.

# 527
  • Мнения: 1 248
OnDiNe_, много благодаря.
А този тип очила предпазват ли или са само за красота? Не ги разбирам, а си търся предпазващи, заради чувствителни очи.
https://opticlasa.com/products/view/liu-jo-LJ689S-001-3782

# 528
  • Мнения: 1 439
Ако търсите за предпазване, полароид, рей бан са марките. Lui Jo са все едно guess или Lewis не  съм чувала да имат кой знае какви стъкла.

# 529
  • София
  • Мнения: 38 943
Марките за дрехи са марки за дрехи. Не за очила.

# 530
  • Мнения: 3 328
Нищо не им разбирам от сумати години си нося само авиаторските на рей-бан, чупила съм 2 чифта и пак подменям с нови. За мен са си вечен модел.
Загледах се онзи ден в някакви модерни големи с разни джуфки, харесаха ми, ама знам че ще ги сложа няколко пъти и пак ще си нося другите Grinning

# 531
  • Мнения: 1 248
Благодаря ви, точно Полароид ползвам, но ми се щеше да разнообразя. Ще се ориентирам към тях или Рей бан.

# 532
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 552
Сега си гледах очилата на Liu Jo и не виждам никакъв индикатор за UV защита. Същото се отнася и за Прада и за Марк Джейкъбс - съвсем обикновени пластмасови слънчеви очила. Последните, които купих обаче (Карера) имат защита, пише го и на стъклото под бранда. Също така стъклата изглеждат по-хубави и луксозни. Не знам колко е висок факторът на защита. Според мен не им пречи да правят всички със защита - имам спомен преди всичките ми дизайнерски очила да са имали, но високите цени отдавна не са гаранция за качество.

Да не говорим, че догодина едва ли ще са модерни.

# 533
  • Мнения: 4 485
А Vogue? Моите уж за с UV, ама май не съвсем. Със сигурност нямат поляризация

# 534
  • Мнения: 7 898
Ако толкова ви харесват някои очила но се съмнявате в стъклата, можете преспокойно да ги смените в някоя оптика с хубави стъкла. Така съм сменяла стъкла на слънчеви очила на Макс Мара.

# 535
  • София
  • Мнения: 38 943
Също така, можете да ги проверите в оптика. 99/ съм сигурна, че имат УВ защита. Проверявала съм очила за 20 лв - всичко беше ок.

# 536
  • Мнения: 5 832
Очилата от оптиките имат UV защита, просто някои имат и поляризация, която реално не ви е нужна ако не шофирате.

# 537
  • Мнения: 228
    [/list]
    С какво бихте ги носили? И сега и есента..

    # 538
    • Мнения: 6 930
    Всички очила в оптики от рода на Отпикласа или другите там имат UV защита. Сигирна съм, че и Liu Jo имат такава, макар да не съм имала точно такива.

    # 539
    • Мнения: 890
    Здравейте, права паша на ситни черни линии с какво може да се комбинира.

    Общи условия

    Активация на акаунт