За аксесоарите...

  • 2 148
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 362
Много ги обичам,но напоследък не ги използвам,т.к. ежедневието ми е такова-в парка,у дома.
Иначе обичам сребро и него си го нося постоянно.

# 16
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Ммммм обожавам аксесоари! Напоследък съм се запалила по бижутата на Swarovski, особено по обеците, то аз друго почти не нося. Мразя да ми виси нещо на врата, имам чувството че ще се задуша Shocked Друго обожавам часовници, след дълго плакнене на очички най-накрая се сдобих с мечтания tissot Blush Друго нося един прекрасен пръстен, подарък от любимия Blush сребърен, авторски с руна за късмет Peace Обожавам и коланчета, сега си купих едно червеничко, имитация на крокодилска кожа, но изглежда супер Flutter такааа остана само портмонето - пак червеничко(слабост си ми е Blush ) ест.кожа. Обожавам и шалпве,ама нещо не мога да ги комбинирам подходящо и само си събират прах в гардероба Blush
аааа и чаните са ми мания, ама мн скъпо ми излиза,щото искам ест. кожа Blush (колко ли животинки са измрели заради тези наши капризи #Crazy )

# 17
  • Мнения: 1 986
  Харесвам аксесоарите,особено когато са стилни и премерени,а не стоят претрупано Crazy- моите са само сребърни бижута,които комбинирам според тоалета WinkСкоро ми подариха и бижу на Сваровски-запалих се и аз по техните произведения Peace

# 18
  • Мнения: 8 505
Хич не обичам аксесоари и не нося  Sunglasses

И аз така.Само колани (по необходимост),шапки (при това бейзболни и всякак ми се връзват на облеклото) и ръкавици през зимата.

# 19
  • Мнения: 5 103
Хич не обичам аксесоари и не нося  Sunglasses
И аз.

# 20
  • Мнения: 2 386
Blush (колко ли животинки са измрели заради тези наши капризи #Crazy )


That's the question...

# 21
  • Мнения: 983
Обожавам аксесоарите и затова имам много. Но в последно време не ги използвам, защото щерката е малка и ако се накича ще започне едно дърпане и пищене. Нали сме госпожица Crazy

Комбинирам ги така че, да си подхождат с тоалета който съм. По спортни, по-елегантни и пр.

Чудесна тема. Поздравления Peace

# 22
  • Мнения: 4 076
Обожавам аксесоарите,но семплите,да не се набиват ярко на очи.В момента нося миниатюрни златни обеци и подобен пръстен,търся си шал,но не знам какъв  BlushЗа съжаление,хич не съм дизайнер да постигам хубави и ефектни съчетания.Ако го видя на витрина,веднага ще "вдяна",че е точно за мене и изборът ми ще е отличен.Ама ако не го видя...кофти Sad

# 23
  • Мнения: 120
Харесвам аксесоарите стига да са красиви и използвани с вкус, а не просто да се окичим като елхички. Смятам че те придават завършен вид на тоалета  Peace

# 24
  • Мнения: 376
Ммммм обожавам аксесоари! Напоследък съм се запалила по бижутата на Swarovski, особено по обеците, то аз друго почти не нося. Мразя да ми виси нещо на врата, имам чувството че ще се задуша Shocked Друго обожавам часовници, след дълго плакнене на очички най-накрая се сдобих с мечтания tissot Blush Друго нося един прекрасен пръстен, подарък от любимия Blush сребърен, авторски с руна за късмет Peace Обожавам и коланчета, сега си купих едно червеничко, имитация на крокодилска кожа, но изглежда супер Flutter такааа остана само портмонето - пак червеничко(слабост си ми е Blush ) ест.кожа. Обожавам и шалпве,ама нещо не мога да ги комбинирам подходящо и само си събират прах в гардероба Blush
аааа и чаните са ми мания, ама мн скъпо ми излиза,щото искам ест. кожа Blush (колко ли животинки са измрели заради тези наши капризи #Crazy )
Извини ме за невежеството, какво значи "руна" - това което е за късмет?

# 25
  • в къщи
  • Мнения: 467
Любимите ми аксесоари са чанти и злато,което не свалям. Peace.Не нося шалчета,а колан имам само на дънките. Simple Smile

# 26
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Любимите ми аксесоари са чанти и злато,което не свалям. Peace.Не нося шалчета,а колан имам само на дънките. Simple Smile

Общо взето и аз така. Напоследък само купих няколко герданчета разни, но съм малко особняк Crazy- на другите харесвам как стоят всякакви аксесоари, вманиачавам се и започвам да купувам и накрая нищо не ползвам, та свеки го отнася в общия случай, че пък тя има пълна тоалетка с такива неща, но поне ги носи...

# 27
  • София
  • Мнения: 1 455
Мнооого обичам аксесоари ! Обичам примерно когато съм с черен панталон/пола и черна риза, да сложа червен колан и обеци, обичам дълги гердани - сега зимата имам кафяв и черен, а лятото - зелено, синъо и жълто. Гривни също нося - дебели или с камъни... МНого се радвам на мацки с шапки, но аз самата не нося, смачкват ми косата. Зимата обичам ръкавици , чанта и шал....

# 28
  • София
  • Мнения: 3 787
Обожавам да нося колани,обеци,пръстени.На врата си рядко слагам нещо,трябва особено много да ми хареса.

# 29
  • Мнения: 397
Много обичам аксесоарите - чанти, колани, гривни, шалове, бижута - сребърни...
Към всеки тоалет обичам да си слагам подходящ аксесоар!
Според мен аксесоарите допълват външния вид и могат да разнообразят един и същи тоалет
т.е. една и съща дреха може да се комбинира с различни аксесоари и по този начин се създава една друга визия - все едно си с друг тоалет!

Общи условия

Активация на акаунт