JUMBO - 2 тема

  • 39 612
  • 334
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 84
Здравейте знаете ли каква е цената на плажните чадъри в джъмбо

# 16
  • София
  • Мнения: 3 021
За 20 лв взехме преди 3 седмици.

# 17
  • София
  • Мнения: 603
Аз гледам цените в гръцкия онлайн магазин на Джъмбо. Тук при нас са горе долу същите обърнати в лв. И стоките си ги има обикновено:

https://www.e-jumbo.gr/anazitisi-proionton/?search-for=%CE%9F%CE … CF%83%CE%B7%CF%82

# 18
  • София
  • Мнения: 166
Купували ли сте си дамска чанта от Джъмбо?
Дали са хубави?

# 19
  • Мнения: 35 069
Не съм си купувала, но скоро забелязах, че има много хубави модели раници.

# 20
  • София
  • Мнения: 9 416
Купувала съм си една раничка от типа  дамска чанта. Всъщност добре издържа. Близо две години  яко ползване.
ОБАЧЕ същата раничка си купи и моя приятелка като видя моята. Нейната изкара по-малко от месец. ИЗВОД: въпрос на късмет.

# 21
  • Мнения: 959
И аз оставям положително мнение за дамските раници. Но наистина всичко зависи от това колко и как се ползва.

# 22
  • Мнения: 4 144
Има ли някакви буквички за лепене, около 3-4 см големина? И ако да, то в какви цветове и от какви материала?

# 23
  • Мнения: 1 099
В Джъмбо Дружба някой знае ли дали има още от онези сгъваеми детски столчета за плаж? Спомням си единия беше с цветенца, другите не помня. Дочух, че зареждали вече ученически пособия и не знам дали има летни неща още... Мерси!

# 24
  • Мнения: 2 110
В Джъмбо Бургас дали са изложили вече новото ученическо?

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 5 675
В Джъмбо Бургас дали са изложили вече новото ученическо?
В момента пренареждат разни секции и може да е заради ученическите неща или просто днес да съм хванала размествания някакви, но да, има доста стоки за училище, така че може да идете да погледнете. Не съм ги разглеждала тях точно, но раници мернах, тетрадки, помагала и пр.

# 26
  • Мнения: 3
Момичета, извинявам се за глупавия въпрос, но в магазин Джъмбо Пловдив дали има тоалетна? Бременна съм и просто е много тежко 🥴😩 А бих искала да го посетя… много ви благодаря предварително!

# 27
  • Мнения: 1 404
Има тоалетна да. Като влезеш отляво е информация и след нея има стълби и асансьор, който води до тоалетните.

# 28
  • Мнения: 3
Много благодаря!🤗 Не съм обърнала внимание никога, а пък сега си е необходимост направо😂

# 29
  • Мнения: 14 665
Здравейте, сгъваеми легени да сте виждали в Джъмбо на България?

Общи условия

Активация на акаунт