JUMBO - 2 тема

  • 40 599
  • 342
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 808
Някой знае ли има ли в Джъмбо подвързии?

# 151
  • София
  • Мнения: 9 550
За в момента не знам, но вероятно - да. По принцип съм купувала от там от тези, които се изрязват по размера на тетрадката/учебника и се залепят от вътрешна страна на корицата с една лента. От онези, които не се  режат не мога да кажа имат ли.

# 152
  • Мнения: 1 395
Има и от двата вида в момента.

# 153
  • Мнения: 2 808
Аз бях в Джъмбо в Дружба 2 миналата седмица, още си стояха летните артикули. А ми трябват цветни подвързии за А5 тетрадки, точни по размер.

или

# 154
  • Мнения: 1 395
Ако вече имате купени тетреадки, носете си за сравнение. Мисля, че мернах подобни цветни тази седмица.

# 155
  • Мнения: 7
Здравейте!
Дали някой може да сподели какви са цените на тетрадките в Джъмбо.  Да кажем стандартните А4 и А5, 40 и 60 листа по-хубавата хартия. Ако някой има информация и за други места, от където може да закупим тетрадки на изгодни цени нека сподели.

# 156
  • София
  • Мнения: 14 683
Здравейте!
Дали някой може да сподели какви са цените на тетрадките в Джъмбо.  Да кажем стандартните А4 и А5, 40 и 60 листа по-хубавата хартия. Ако някой има информация и за други места, от където може да закупим тетрадки на изгодни цени нека сподели.

От Кауфланд купувам тетрадки, преди началото на учебната година пускат на стекове по 5 бр. Даже тактически изчаквам след 20 септември и ги намаляват още повече. 😃
В гръцкия Джъмбо цените са добри като гледам 80 ст/40 л; големите 1,40 лв. Това са цени за базовите тетрадки, без картинки по кориците.
https://www.e-jumbo.gr/scholika/tetradia-chartika/tetradia-chromatista-a4/
От синята лента се избират различните видове.

# 157
  • Мнения: 7
[Благодаря/i]
Здравейте!
Дали някой може да сподели какви са цените на тетрадките в Джъмбо.  Да кажем стандартните А4 и А5, 40 и 60 листа по-хубавата хартия. Ако някой има информация и за други места, от където може да закупим тетрадки на изгодни цени нека сподели.

От Кауфланд купувам тетрадки, преди началото на учебната година пускат на стекове по 5 бр. Даже тактически изчаквам след 20 септември и ги намаляват още повече. 😃
В гръцкия Джъмбо цените са добри като гледам 80 ст/40 л; големите 1,40 лв. Това са цени за базовите тетрадки, без картинки по кориците.
https://www.e-jumbo.gr/scholika/tetradia-chartika/tetradia-chromatista-a4/
От синята лента се избират различните видове.

# 158
  • Мнения: 1 102
Здравейте, в Джъмбо продават ли се кашони за опаковане?

# 159
  • София
  • Мнения: 16 036
Не съм виждала кашони в Джъмбо, но не съм и търсила.
Купувала съм от Офис 1.
А песледно от една хамалска фирма - https://www.moemdanosim.com/magazin-za-opakovki/ 

# 160
  • София
  • Мнения: 22 948
Днес след касите в Джъмбо на България имаше изложени кашони, различни размери с тяхното лого. Сигурно ги предлагат отскоро.

# 161
  • Мнения: 1 395
От много време предлагат кашони с тяхното лого в различни размери. Ако не ги виждате, просто попитайте на касата.

# 162
  • Мнения: 1 102
Да благодаря, намерих ги супер удобно Simple Smile) трябваха ми бързо и то в неделя чудно Simple Smile иначе щях да загубя мн време да търся на далечни места, не че няма и на други. Предния път взехме от Бриколаж но хем ми е далеч хем бяха по-скъпи.

# 163
  • Мнения: 1 427
Здравейте. В Джъмбо Пловдив (или друг магазин в Пловдив без значение къде точно) виждали ли сте такива (или подобни) мини вилички за плодове?

Скрит текст:

# 164
  • Мнения: 86
Здравейте,
мин седмица купих от джъмбо караоке микрофон за подарък на дете зарежда се но не иска да се пусне/дефектен е/ дали ще ми го заменят тъй като детето е изхвърлило кутията?

Общи условия

Активация на акаунт