Стара Загора 16 - Есенни размисли и страсти

  • 33 650
  • 280
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 243
Момичета и момче,моля ви Praynigпрепоръчайте добър "очен" лекар.Благодаря ви предварително  bouquet
За теб или за детето?

# 16
  • Мнения: 1 149
За бебето-сълзи му оченцето-непрекъснато

# 17
  • Мнения: 2 082
здравейте.някой да знае какво се е случило с магазин Бебе-не бях минавала отдавна и днес видях,че го няма...

# 18
  • Мнения: 2 082
Момичета и момче,моля ви Praynigпрепоръчайте добър "очен" лекар.Благодаря ви предварително  bouquet
тук видях детски очен кабинет-д-р РУСКОВА УЛ,,ТОДОР СТОЯНОВИЧ''26/Б ет.1 ап.3  тел.25 06 90 0888649599 работи със здравната каса.а иначе добра е кроснева в ,,св.лука'',но не е за деца

# 19
  • Мнения: 1 149
Току що педиатърката ме посаветва "Джелебов"или"Кроснева"-незнам кой да избера.Благодаря ви   bouquet

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
За Кроснева и аз съм чувала само добри отзиви.

# 21
Току що педиатърката ме посаветва "Джелебов"или"Кроснева"-незнам кой да избера.Благодаря ви   bouquet

И в София да те пращаше, Джелебов е ЧОвекът. Голямо "Ч" като човек и голямо "О" като офталмолог.

# 22
  • Мнения: 6 243
Джелебов е страхотен, за Кроснева също съм чувала най-добри отзиви. Но за моя син ме пратиха при д-р Славчева, която имала огромен опит именно с малки деца. Има договор с Касата, кабинетът й е на 2 етаж на бившата Детска поликлиника. Иначе на частно приема в Оптика "Хек" (на Соня оптиката срещу "Пингвините"). Хубавото при нея е, че ако детето има трайни проблеми с очите, при нея има възможност да детето да с едиспансеризира и да не ходиш за направление при джипито за всеки преглед.

А м-н Бебе си го ремонтират от няколко седмици, но какво ще става, идея нямам.

# 23
  • Мнения: 1 149
Благодаря на всички за бързите отговори  love001  love001  love001  love001 smile3525

# 24
  • Мнения: 619
А м-н Бебе си го ремонтират от няколко седмици, но какво ще става, идея нямам.
М-на си остава същия,но собствениците си заграждат щандовете със стени,за да не се карат...

# 25
  • Мнения: 2 082
А м-н Бебе си го ремонтират от няколко седмици, но какво ще става, идея нямам.
М-на си остава същия,но собствениците си заграждат щандовете със стени,за да не се карат...
а-ха-надявах се да не го развалят и да направят някоя банка например  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 11 315
1,6, проба, проба!
Мноу сте бързи.

Тук сме... ти няма ли да отскокнеш за едно кафенце  Mr. Green
Кат едното нищо. Само да намеря кой да ми гледа маймуните през това време, че ще лудна.
Много неприятна работа са това ваканциите. Единия си доспива, а другия не мога да го накарам да иде на градина, че щяла сестра му да седи сама в къщи. Добре, че си има приятелка в групата *(женкаря му с женкар - още отсега се заплехосва), иначе ще лудна по всички параграфи Crazy
Ударете по едно и за мен утре!
Хапке, вашия Владо не преглежда ли още в оптиката до телевизионния сервиз? newsm78 Помня че по едно време го раздаваше там и беше много добродушен и приказлив.
И една молба - да ме светнеш кой кой е във вкусния форум, ама на ЛС.

# 27
  • Мнения: 6 243
Сватя, не се сещам за тоя Владо newsm78 Не ще да е бил наш Naughty
Иначе за другото - да те светна, що да не те светна (хем яката ще я свърша тая работа Laughing), ама утре, че сега отивам да строявам децата в редици.

# 28
  • Мнения: 11 315
Сватя, не се сещам за тоя Владо newsm78 Не ще да е бил наш Naughty

Ако не е бил във вашия клас, то ще е бил в другата английска паралелка. Един такъв сладникав малко беше и ходеше все с какички.

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Понеже заговорихте за офталмолози, да ви покажа една рекламка, която Дон Еспресио ми прати днес (сори, но не се сдържах да го кача  Embarassed)

Последна редакция: чт, 19 окт 2006, 20:55 от Jade

Общи условия

Активация на акаунт