Перилни препарати и омекотители - 66

  • 37 196
  • 715
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 2 958
Tweety1993 , Ариел_а е хубав , но защо ти е чак такова огромно количество ?
Не ми трябва толкова много, но този видях, че е намален. Ако има и по-малко бих взела.
Изобщо не е намален. Напротив, увеличен е:
https://www.dm.de/ariel-colorwaschmittel-pulver-p8006540042922.html

В немския ДМ струва 21.95 euro. Сигурно така го изкупуват мизерниците и тук му надуват цената.
Ти на това ако му казваш надута цена ...
Чешкия Ариел е много по_скъп , а да не казвам какъв е ..

# 541
  • Мнения: 11 565
Tweety1993 , Ариел_а е хубав , но защо ти е чак такова огромно количество ?
Не ми трябва толкова много, но този видях, че е намален. Ако има и по-малко бих взела.
Изобщо не е намален. Напротив, увеличен е:
https://www.dm.de/ariel-colorwaschmittel-pulver-p8006540042922.html

В немския ДМ струва 21.95 euro. Сигурно така го изкупуват мизерниците и тук му надуват цената.
Ти на това ако му казваш надута цена ...
Чешкия Ариел е много по_скъп , а да не казвам какъв е ..
Ами при положение, че струва приблизително 42 лв ,а пък да ти го продават на 60....

# 542
  • Мнения: 2 298
Днеска ми пристигнаха вече Мегаперлите на Персил...леко неприятно ме изненада куриера, че в СМС сумата беше 17лв...ама то имало и доставка и платих 25лв за една торбичка прах...дори не съм го погледнала колко пранета е, че беше в торба опакован и остана в колата на ММ, вероятно 18.
Ама много скъпо...по около 1,40лв на пране, а обикновения Персил с левче надолу за едно пране...та колкото и хубав да е май това ще ми е първо и последно купуване на този прах.

# 543
  • Мнения: 2 958
Скрит текст:
Tweety1993 , Ариел_а е хубав , но защо ти е чак такова огромно количество ?
Не ми трябва толкова много, но този видях, че е намален. Ако има и по-малко бих взела.
Изобщо не е намален. Напротив, увеличен е:
https://www.dm.de/ariel-colorwaschmittel-pulver-p8006540042922.html

В немския ДМ струва 21.95 euro. Сигурно така го изкупуват мизерниците и тук му надуват цената.
Ти на това ако му казваш надута цена ...
Чешкия Ариел е много по_скъп , а да не казвам какъв е ..
Ами при положение, че струва приблизително 42 лв ,а пък да ти го продават на 60....
В Россман е 25 евро ..
Надценката излиза само 5 евро ..

# 544
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 090
Днеска ми пристигнаха вече Мегаперлите на Персил...леко неприятно ме изненада куриера, че в СМС сумата беше 17лв...ама то имало и доставка и платих 25лв за една торбичка прах.
коя е тази фирма? това е ужасно некоректно. аз по принцип си поръчвам в офис на спиди и изобщо предпочитам спиди, без значение дали до офис или личен адрес, по -рядко когато се налага и когато нямам друг избор еконт- и в двата случая обаче в смса и мейла получавам общата сума с включена доставка... това да пише едно в смс и да ми казват друго когато ми звънне куриера  на вратата е недопустимо и не ми се е случвало  никога!

# 545
  • Мнения: 2 298
Спиди е...междудругото това ми се случва за втори път при тях...първия път беше преди няколко години.
Аз си бях приготвила 17...той вика 24 и нещо и ми показа в неговото устройство пишеше 24 и 70лв и вика куриерската услуга е остатъка...ама не ми отговори защо не го пише в моя смс...
Често поръчвам от тях и обикновено е цялата сума с доставката защо този път не беше не знам и аз...

# 546
  • Мнения: 11 565
Скрит текст:
Tweety1993 , Ариел_а е хубав , но защо ти е чак такова огромно количество ?
Не ми трябва толкова много, но този видях, че е намален. Ако има и по-малко бих взела.
Изобщо не е намален. Напротив, увеличен е:
https://www.dm.de/ariel-colorwaschmittel-pulver-p8006540042922.html

В немския ДМ струва 21.95 euro. Сигурно така го изкупуват мизерниците и тук му надуват цената.
Ти на това ако му казваш надута цена ...
Чешкия Ариел е много по_скъп , а да не казвам какъв е ..
Ами при положение, че струва приблизително 42 лв ,а пък да ти го продават на 60....
В Россман е 25 евро ..
Надценката излиза само 5 евро ..
Абе искам да кажа, че Ганьо Балкански обикаля, купува го от където е най-евтино, домъква го в България и после му надува цената.
Ей, страшна философия, голямо потене и зор да ме обориш! Просто казах на жената, че в четирите лева "прИмоция" всъщност няма никаква отстъпка и тя юе разбра за разлика от теб. А и не помня да съм те питала нещо.

# 547
  • София
  • Мнения: 12 006
Спиди е...междудругото това ми се случва за втори път при тях...първия път беше преди няколко години.
Аз си бях приготвила 17...той вика 24 и нещо и ми показа в неговото устройство пишеше 24 и 70лв и вика куриерската услуга е остатъка...ама не ми отговори защо не го пише в моя смс...
Често поръчвам от тях и обикновено е цялата сума с доставката защо този път не беше не знам и аз...
На дали са ти виновни от спиди, ами няма кой да гледа, че поръчката на сайта най-вероятно е без цената за доставка (доста сайтове са така) и таксата доствака си е отделно по цени на куриер. На всичкото отгоре го викате до адрес, което допълнително оскъпява таксата. СМС-а от кого е - от спиди или от сайта? Спиди при мен винаги пращат съобщение и сумата е точна  и е с вкл. куриерска такса.

# 548
  • Мнения: 2 298
Смс е от Спиди. И както споменах това ми се случва за втори път в смс на Спиди да пише сумата на продукта, а на място ми се казва че дължа още еди си колко за доставка.
Получих съобщение на Вайбър от Спиди че дължа 16,80лв и честно казано смятах че от сайта са решили да ми пратят с безплатна доставка защото поръчката ми се изпълнява месец след като е направена...един вид заради забавянето, ама не било така.
Ако в смс пишеше, че дължа 24 и 70...щеше да ми стане ясно че е с доставката... А то пише 16,80...и за това така леко неприятно ме изненада...

# 549
  • София
  • Мнения: 12 006
Странно, при мен винаги сумата на съобщението е с транспорта. И все пак от куриера не са ти вземали повече пари, а колко ти е поръчката + куриерската услуга, до колкото разбрах. Не виждам проблем.

# 550
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 716
Пробвах синьото Тесори. За мен е ужасно. Много тежък аромат. Ма пък го подарих. За сега си харесвам 2 като пробвам други ще пиша.

# 551
  • Мнения: 21 268
Изпробвах Коколиното за цветно , изпра на ММ работните доста добре Simple Smile

# 552
  • Мнения: 1 144
Това Омо как е като качество?

# 553
  • Мнения: 5 207
Австрийско. Висок клас.

# 554
  • Мнения: 1 144
Сега видях и отзад етикета

Общи условия

Активация на акаунт