Перилни препарати и омекотители - 66

  • 37 205
  • 715
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 68 581
Много силно миришещи са днешните омекотители. Акцентът е върху аромата, не толкова върху омекотяването, откъдето идва името на този продукт.
Но, това се търси/продава....такова го произвеждат, миризливо до небесата.
Хората се радват, искат си го...

За мен е проява на лош вкус, ползването на такъв силно миришещ продукт.
Както е проява на лош вкус да изсипеш половината шише парфюм върху себе си, мислейки си , че така се прави. Не, не се прави така..

# 706
  • Мнения: 2 958
Много силно миришещи са днешните омекотители. .
Със сладникави и прекалено тежки аромати ..

# 707
  • Мнения: 68 581
Да.
Има и с по така биващи аромати, но пак са силни като интензитет.

# 708
  • София
  • Мнения: 12 006
Кой омекотител омекотява (ако не се ползва сушилня), че не съм попадала на такъв? Те масово само ароматизират или  усмърдяват.

# 709
  • Мнения: 5 899
Преди време питах за омекотител без миризма. Някой ми отговори "DM". Все още не съм купила и пробвала. Колкото пъти вляза в магазина, все е за друго и забравям да го помириша. Но ще пиша отзив, ако го купя.

# 710
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 361
Чак Без мирис, не знам. В Дм са със слаб мирис, че някой слагат двойно количество.

# 711
  • Мнения: 2 958
И в Лидл мисля има омекотител без аромат

# 712
  • София
  • Мнения: 3 836
Преди време питах за омекотител без миризма. Някой ми отговори "DM". Все още не съм купила и пробвала. Колкото пъти вляза в магазина, все е за друго и забравям да го помириша. Но ще пиша отзив, ако го купя.
Аз ползвам само него. Не търся ефект омекотяване, а антистатик. Като такъв се справя много добре. И няма никакъв аромат.

# 713
  • Мнения: 68 581
Не всички. Само един е...с бебето. Отдавна беше, купувала съм го..

# 714
  • София
  • Мнения: 6 010
И аз ползвам техните омекотител и дезинфектант за дрехи, точно защото са без аромат. За жалост чак след като си купихме сушилня започнах да разбирам какво значи меки хавлии. Омекотителите има изключително посредствен резултат.

# 715

Общи условия

Активация на акаунт