Перилни препарати и омекотители - 66

  • 37 222
  • 715
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 68 621
Ами то ще се издушиш, ако след омекотител Сано, и перли добавиш...

# 571
  • София
  • Мнения: 1 391
Ами то ще се издушиш, ако след омекотител Сано, и перли добавиш...
Не, не, явно не съм обяснила правилно - иска само да ароматизирам, а не да слагам и двата продукта. Просто се чудех дали сано произвеждат парфюмни перли.

# 572
  • Мнения: 183
Аз съм влюбена в бебешкия омекотител на Ленор, дори след сушилня се усеща аромата.

# 573
  • Мнения: 2 959
Аз съм влюбена в бебешкия омекотител на Ленор, дори след сушилня се усеща аромата.
Усеща се аромата ...
Дабе ...
Сега на балкана има само такъв ...
Преди малко пуснах пералня , на 44 мин. , 40 градуса , 1400 оборота , с капсула Ленор ..
Нулев , нулев аромат от омекотителя /и от капсулите/ ..
А бях сложила капачка и половина ...
Скрит текст:
Глупавото Канди не плакне добре , и пак няма аромат ..

# 574
  • Мнения: 183
Нямам представа защо при вас се получава така , тук водата е ужасно твърда (Варна) и това е един от малкото омекотители, които се задържат 
Аз съм влюбена в бебешкия омекотител на Ленор, дори след сушилня се усеща аромата.
Усеща се аромата ...
Дабе ...
Сега на балкана има само такъв ...
Преди малко пуснах пералня , на 44 мин. , 40 градуса , 1400 оборота , с капсула Ленор ..
Нулев , нулев аромат от омекотителя /и от капсулите/ ..
А бях сложила капачка и половина ...
Скрит текст:
Глупавото Канди не плакне добре , и пак няма аромат ..

# 575
  • Мнения: 2 649
Аз съм влюбена в бебешкия омекотител на Ленор, дори след сушилня се усеща аромата.
И аз го открих наскоро и в момента му се наслаждавам- много любим и траен аромат.
Лятото мина и кокосовият Силан и Ленор Шик ми поомръзнаха, затова се върнах към бебешките Ленор и Бинго.

# 576
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Аз съм доволна от турското Коколино(Yumoş),в началото на лятото купих от Турция Bingo soft(бяла бутилка с аромат на някакви цветя) и след сушилня аромата е силен.

# 577
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 732
Аз пък констатирам нещо вече за незнам кой ли път. Пералнята ми е с горно зареждане и отделението за омекотител е направено така, че да тече директно върху прането. Вече и Максима и Семана ми изгарят черна дреха както прави белината. Ползвам ги за светли дрехи-иначе петно.

# 578
  • София
  • Мнения: 10 576
И аз от семаната съм го "яла" тоя с петната на черни дрехи, хем ми е с предно зареждане.

# 579
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 732
Еми явно имат някоя съставка с такова деъствие. Аз помислих, че е изцапано но то тъкънта е изгорена. Иначе, сега с Тесорито и Медикс Алвината нямам този проблем. Само Максима и Семана.

# 580
  • Мнения: 2 959
Мен в последно време само Силан  и Максима ми харесват ..

# 581
  • Мнения: 911
Мои фаворити  са си  Бебешките Ленор и Бинго.
В момента имам и бебешки Yumos.
 И едно Фелче Азура много добро..

# 582
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 385
Вв Eлитис

# 583
  • София
  • Мнения: 3 150
Здравейте, този Персил става ли? Много е голяма опаковката и не ми се купува на сляпо. Обичайно пера с нормалния Персил Колор 18/36 пранета, този по-различен ли е като професионален или само количеството е голямо?

# 584
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Здравейте, този Персил става ли? Много е голяма опаковката и не ми се купува на сляпо. Обичайно пера с нормалния Персил Колор 18/36 пранета, този по-различен ли е като професионален или само количеството е голямо?

Просто опаковката е по-голяма. За това се води професионален. Цената е малко по-изгодна. Обсъждали сме ги тези прахове от Метро.

Общи условия

Активация на акаунт