Пазаруване от Amazon - тема №97

  • 57 125
  • 818
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Vans нито е маратонка, нито са подходящи за спорт. Асикс имат много леки модели, като дамските са малко умалени (да имаш предвид).
И в Декатлон има едни, мисля си е тяхна марка, също изглеждат леки.

Ragga, колко детски лаптоп търсиш? На английски ли? Харесвам на vitech.

# 16
  • Мнения: 2 847
Благодаря за новата тема,любимата ми!Като никога не чакам нищо,всичко дойде.Сега дебна разни ботуши и якета и като знам ,че имаме ,ги дебна за спорта.Ще рече само ги гледам и се чудя....

# 17
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 023
Ммм, подсети ме, че яке ми трябва, боти, ботуши, всички имаме Sunglasses Може би боти за малкия, но там ще чакам да видя кой номер ще е октомври Grinning
Пухено, дълго, отивам да гледам Wink

# 18
  • Мнения: 5 597
Давам отзив за тези мъжки обувки
https://www.amazon.de/gp/product/B08BLQZ3TX/ref=ppx_yo_dt_b_asin … mp;th=1&psc=1
Получих 39,леко уголемени и подходящи за тесен крак.
 37 номер е на 19 Е в момента

# 19
  • Мнения: 3 727
Благодаря за темата! Следя за изгодни красоти,каквито и да са те. Обаче напоследък не намирам ...
И как ще става пазаруването от Англия..

# 20
  • Мнения: 393
Благодаря за темата и линковете, които споделяте.
Чакам мъжкото черно яке, което показахте преди време. Надявам се да съм уцелила размера

# 21
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 023
https://www.amazon.de/dp/B08G4GCSDH/ref=cm_sw_r_cp_apa_glc_i_Z29Y4PT74N5DCAK1F1ZE

Всички номера са добре намалени.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 40 746
отговарят ли си? Че съм м/у М и Л...

# 23
  • София
  • Мнения: 625
От апарата за кръвно на Омрон пак има складове добре намален.

# 24
  • Мнения: 1 072
От апарата за кръвно на Омрон пак има складове добре намален.

Може ли линк?

# 25
  • Варна - Черна гора
  • Мнения: 558
Линк към всички апарати в склада:
https://www.amazon.de/s?i=drugstore&bbn=3581963031&rh=n% … st_price-asc-rank

# 26
  • София
  • Мнения: 700
Почвам да се оглеждам за нещо зимно за мен и за детето

# 27
  • Мнения: 1 038
Vans нито е маратонка, нито са подходящи за спорт. Асикс имат много леки модели, като дамските са малко умалени (да имаш предвид).
И в Декатлон има едни, мисля си е тяхна марка, също изглеждат леки.

Ragga, колко детски лаптоп търсиш? На английски ли? Харесвам на vitech.
2-3г. Чудим се вече какво да я занимавам учим думи на английски така,че да загледах на vitech то е само един модел.

# 28
  • при моите любими
  • Мнения: 2 527
Пуснах една поръчка от Англия към Габиели. Това пише на страницата им за пратки от Англия. "Единствено условие  което ще се изисква от вас е ВСЯКА ПРАТКА ДА СЕ РЕГИСТРИРА В ПРОФИЛА ВИ И ДА ПРИКАЧИТЕ ДОКУМЕНТ ЗА ПЛАЩАНЕ/ ПЕЙПАЛ /ФАКТУРА" Вие какво прилагате?

# 29
  • Мнения: 4 667
Пуснах една поръчка от Англия към Габиели. Това пише на страницата им за пратки от Англия. "Единствено условие  което ще се изисква от вас е ВСЯКА ПРАТКА ДА СЕ РЕГИСТРИРА В ПРОФИЛА ВИ И ДА ПРИКАЧИТЕ ДОКУМЕНТ ЗА ПЛАЩАНЕ/ ПЕЙПАЛ /ФАКТУРА" Вие какво прилагате?

Ползвам ГГБГ и нищо не пиша, нищо не прилагам. Условията са си същите, както преди 1.07, както и преди Брекзит с изключение на цената - сега доставката до БГ е 4.99 лв.
За пореден път съветвам, сменете превозвача поне за една доставка и ще прецените.
При мен така се случи. Ползвах Габко, но поръчах от испанския Амазон. Видях, че само ГГБГ доставят от там и оттогава само с тях поръчвам. Това преди доста години Simple Smile

П.П. въобще се чудя за какво се занимавате и затормозявате с други работи, като има добро улеснение. Поне имате избор. Смятам го за съвсем излишно, но все пак вие си решавате с какво ще си запълвате времето и мислите.

Общи условия

Активация на акаунт