ТУ или СУ

  • 5 978
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 34
Дъщеря ми е приета Комп.науки в СУ с бал 24, но аз предпочитах да запише Софтуерно инженерство. Но тя обича математика .

# 16
  • Мнения: 4 122
Две години по-късно някой може ли да направи сравнение между компютърните специалности в двата университета?
ТУ ми изглежда по-практически насочен,а СУ по-академичен' но може и да бъркам

# 17
  • Мнения: 2 100
Аз не намирам никакви обобщения в тази посока;Нито от вече учещи , нито от кандидатстващи

# 18
  • Мнения: 20
След 2 години отговарям на всеки, който още се чуди, защото мнението ми вече е покрито и от факти. Записах ТУ, но не компютърна специалност, за повечето от тях се влиза или с матура математика или с приемен изпит. До колкото знам от колеги, информацията, която се учи е от преди 10 години. Отношението на преподавателите е на -1 от 1 000, единственото нещо, към което се целят е да затрудняват студентите. Ако имате проблем, няма да получите съдействие от никъде. На канцелария изобщо не и интересува нищо, ако вече сте записали, не чакайте помощ или отговор на въпрос от тях, те НЕ ЗНАЯТ! Grinning Университета според мен и колегите, с които се познавам, е дъното. Не си причинявайте излишни нерви Grinning

# 19
  • Мнения: 2 100
А къде да се запишат желаещите да изучават инженерна специалност?

# 20
  • Мнения: 20
А къде да се запишат желаещите да изучават инженерна специалност?



В този случай отново вариантите са ТУ и СУ. Не съм запозната как стоят нещата със СУ. Но споделям мнение за това, което знам. Видях също, че на много места пише, че отношението им било много мило, държали се добре и давали много информация, като звъннеш..еми и аз така си мислех, докато окончателно не се записах, после стават леле майко Grinning Коя специалност си избрала, така мога да ти кажа по-конкретно мнение..?

# 21
  • Мнения: 2 100
Компютърните специалности,телекомуникации, изкуствен интелект -някоя от тези

# 22
  • Мнения: 16
Аз записах ИСН

# 23
  • Мнения: 2 100
Какво е ИСН?
Излезе ли записването за спортовете?
Няко знае ли приблизителни дати на изпитните сесии за първия и втория семестър?

# 24
  • София
  • Мнения: 15 198
За ТУ - академичният календар е качен в сайта на университета:

# 25
  • Мнения: 16
Какво е ИСН?
Излезе ли записването за спортовете?
Няко знае ли приблизителни дати на изпитните сесии за първия и втория семестър?
Информатика и софтуерни науки

# 26
  • Мнения: 25
Университета според мен и колегите, с които се познавам, е дъното. Не си причинявайте излишни нерви Grinning

Не разбирам защо още се води тази дискусия, СУ винаги се е водил по-престижният университет.

Общи условия

Активация на акаунт