Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте. Тази година септември месец ще съм в 12 клас и от сега започвам да избирам какво ще уча след това. Спряла съм се на педагогическия факултет в ПУ, но се чудя коя от двете специалности е по-добра - начална и предучилищна педагогика или начална педагогика с чужд език. Моля да ме посъветвате.

# 1
  • Мнения: 85
ПНУП! Дава възможност за по-голяма реализация. Аз съм ПНУП магистър в ПУ и съм много доволна.

# 2
  • Мнения: X
И аз мисля, че ПНУП дава възможност за по-добоа реализация. Винаги ще имаш работа и възможност за избор на работно място. Особено, ако смяташ, че ти е призвание да работиш с деца!

# 3
  • Мнения: 7
Благодаря за съветите! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт