Колко най-дълго сте си мълчали с партньора след скарване?

  • 5 494
  • 125
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 4 969
2 дни, той не ми говори.Аз не мога да се сърдя повече от 5 минути Peace

# 76
  • Мнения: 3 500
Никога не сме си мълчали.Разрешаваме сопра на момента.Опитвала съм се да се нацупя ама мъжото не ме оставя на мира и така............. Laughing

# 77
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Само веднъж се случи да му мълча за 2 дни. Иначе обикновенно за час- два ми минава и спирам да се цупя, той знае как да ме разтопи.

# 78
  • Мнения: 91
аз не влизам в категорията" с партньора" защото вече не е ,но  май досега съм с най-дългото мълчание, то не, че е за гордост де Sad
мълчахме два месеца и това беше края на връзката...пак мълчалива Simple Smile
Оттогава не мълча Simple Smile

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 7 024
час-два мога да мълча

# 80
  • Мнения: 3 248
Не се караме. Peace Споровете ги разрешаваме по-често с лекота. Понякога аз се сърдя, муся, цупя. hahaha

# 81
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
охо тук мен ме няма не мога и две минути да мълча ще се побъркам,виж аз съм по грандиозните скандали и след две минути "ни лук ял ни лук мирисал" Grinning
Аз съм по същия начин. А и с моя мъж трудничко можеш да се скараш, обикновено караниците ни предствляват мой монолог и чат-пат измърморване от негова страна. Пробвала съм се да мълча, но, уви, не ми се удава.

# 82
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Да ми се събере най-много половин час и то ако сме се сдърпали по телефона или в чата и да съм затворила най-демонстративно. Ако сме лице в лице,викам кряскам, минава ми и се сдобряваме.

# 83
  • Мнения: 2 274
охо тук мен ме няма не мога и две минути да мълча ще се побъркам,виж аз съм по грандиозните скандали и след две минути "ни лук ял ни лук мирисал" Grinning
  Е, ние и двамата сме такива, та като се скараме, никой не мълчи, а се говори до изясняване на ситуацията  Peace!

# 84
  • Мнения: 8 917
Ден и половина Mr. Green

# 85
  • Мнения: 5 026
 Рекорда ми е 2-3 дни, ако мълчанието включва "служебните" разговори. Кофти ми е ,че му мълча, но съм си малко инат.

# 86
  • Мнения: 1 233
Понякога след скарване ми се иска да му говоря много дълго, ама не издържам повече от ден.

# 87
  • Мнения: 4 111
Най-много 1 час. Двамата сме една и съща огнена зодия - пламъкът е голям, но бързо изгасва и помен няма после, че нещо е горяло.   bouquet

# 88
  • София
  • Мнения: 3 421
 Пет минути! Обикновено не издържам вдигам скандал(за да мога да си кажа всичко) и ми минава. Лошото е, че половинката си го знае и понякога злоупотребява. Снощи така ме беше ядосал - накрещях се по телефона, а той се позабави с прибирането и като се прибра естествено ми беше минало.

# 89
  • Мнения: 1 403
3-4 дни мисля, 4е съм изкарвала  Wink

Общи условия

Активация на акаунт