Лекарство за покачване нивото на желязото и хемоглобина..???

  • 56 452
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 101
По време на бременността си съм пила единствено Малтофер, не съм имала странични ефекти  Peace

# 16
Аз пия/по-точно смуча/ Малтофер и нямам проблем със стомаха, но аз по принцип не съм и имала.Даже може да се каже, че при мен има малко обратен ефект.
То така си пишеше и в листовката към лекарството - или запек или разхлабване Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 4 588
Ами аз пия фолиева киселина,разбира се и едно сиропче, забравих му името,което е обогатено с много витамини.Аз също съм с нисък хемоглобин, но пък желязото ми е високо, защото съм с таласемия(генетична анемия).Наблягам на много плодове и зеленчуци, докато още ги има Laughing

# 18
  • Мнения: 118
Аз пия Феро-Фолгама и съм довлна от 97 в началото на 5ти месец е 139 сега в началото на 7ми.

# 19
  • Мнения: 565
И аз пих Феро Фолгама и останах много доволна. За един месец ми вдигна хемоглобина с 20 единици. При това изобщо не е гадна на вкус.

# 20
  • Мнения: 3 042
По време на бременността си съм пила единствено Малтофер, не съм имала странични ефекти  Peace
Peace

# 21
  • Мнения: 163
Na men mi izpisaha Maltofer v 8 mesec,lekarkata me predupredi 4e e vuzmojno da polu4a zapek,no ve4e go piq 20 dni i za shtastie nqmam takuv problem

# 22
  • Мнения: 503
Аз пих Малтофер по време на цялата първа бременност, нямах странични ефекти, но и изобщо не ми помогна. През цялата бременност имах анемия. Очевидно всеки препарат влияе индивидуално, на някои помага, на други - не.

# 23
  • Мнения: 104
 И аз да споделя, пих сорбифер и ми помогна, но донякъде от него нямах запек напротив всичко беше нормално, но за да почнеш някъкво лекарство първо се консултирай с лекаря си Naughty

# 24
  • София
  • Мнения: 4 578
И аз пих Феро Фолгама  При това изобщо не е гадна на вкус.
И аз това пих, ама що ли ми го изписваха, като през цялата бременност /втората/ бях с Нв-130-137  Thinking newsm78.

# 25
  • Мнения: 3 214
Първо пиех Феро-градумет, но не ми помогна. След това преминах на Феро-фолгама, която все още пия и има ефект. Не съм забелязала странични ефекти, а и има приятен вкус  Peace

# 26
  • Мнения: 42
Първо пиех Малтофер към края на седмия месец, но не ми понесе и за това лекарката ми изписа  Тотема та за един месец от 100 единици хемоглобина ми стана 130  Peace

# 27
  • Мнения: 422
По време на бременността пиех Малтофер, но ефекта е бавен.След като родих Тотема много ми помогна (бях с 80 ).Червеното цвекло е много полезно и много бързо покачва хемоглобина също. Peace

# 28
  • Хасково
  • Мнения: 726
Ферофолгама или Малтофер. Всички "железни" препарати предизвикват запек в една или друга степен, зависи от дозировката.

# 29
  • Мнения: 2 000
Аз пих Малтофер в 7-ия месец. Нямах никакви проблеми, а още на следващия месец хемоглобина ми беше над 120.

Общи условия

Активация на акаунт