Разбирате ли се със свекърва си

  • 9 616
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 638
Разбираме се, но...
- живеем на 500км една от друга
- виждане се 2-3 пъти в годината за по няколко дена
- чуваме се 1-2 пъти в седмицата по телефона(понякога и по-рядко)
- нямаме още деца(мисля, че е определящ фактор, относно намесите и даването на акъл)

Жената не е лоша! Като всеки човек си има кусури, но аз не мога да се оплача от нея.

# 16
  • Мнения: 2 700
Да. И двете сме си поставили граници на собствените си периметри / кой какво може да прави, без да дразни другия/ и от там нататък не сме имали поводи за спорове.

# 17
  • Мнения: 6 993
Тя е влюбена в мен, много ме харесва Grinning Постоянно ме кътка и ме храни ( отслабнах за 3 месеца , през които не ме беше виждала, със 7 кг и явно нещо се притесни), когато идва в София винаги се сеща да ми се обади.Имало е и моменти, в които без да се сети, ме е издранила, аз ги помня дълго, но не се връзвам. Иначе аз по принцип съм си малко по-студена към неговото семейство, тя все иска да и споделям, пък аз на моята си майка не мога, та на нея ли...Но иначе големи конфликти не сме имали, надявам се да няма и за вбъдеще. Добри хора са. Всъщност мъжът ми има повече скандали с майка си, от колкото аз с нея. Даже ми е казвал, че с нея си приличаме - много сме говорели и сме си мислели, че всичко знаем и за всичко сме прави Laughing
Но пък също като при Гато си мисля, че основният фактор е,че сме в различни градове, виждаме се 5-6 пъти годишно за по 3-4 дни и поянкога, когато е в София , за 2 часа, както и че нямаме дете още.

# 18
  • Мнения: 8 505
Да,разбираме се.

# 19
# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Не мога да понасям тъпите й забележки и постоянните й опити да знае всичко 0 какво имаме в хладилника, с какъв прах перем, с какви точно одеяла се завиваме като спим, какво сме си купили и колко струва и т-н. гледам по-рядко да се виждаме, да отбивам атаките и ад не показвам много , че се дразня. но един ден като имаме дете и ми дава акъл за всичко, не знам как ще издържа
 Thinking

Със свекървата се разбираме .Но ти все едно говориш за свекъра #Cussing out

# 21
  • Мнения: 2 663
Да, приятелки сме

# 22
  • Мнения: 5 370
оооо, беz нея съм просто zагубена=приzнавам, беz да ме е срам.
Дотук ми е намерила=гинеколог, който ме следи и при когото родих.
Педиатър  zа детенце=много доволна.
Жена, която ми го гледа=пак съм доволна.
Благодарение на нея не успявам да иzпадна в Черни дупки, породени от монотонното ежедневие и нонстоп седене с детето.
И ние се стараем да и се отплаЩаме.

# 23
  • Мнения: 3 268
Разбираме се чудесно,но все пак ни делят 230 км. Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 529
Разбираме се чудесно,но все пак ни делят 230 км. Mr. Green

Все едно аз съм го писала!  Joy

# 25
  • Мнения: 4 546
Не мога да понасям тъпите й забележки и постоянните й опити да знае всичко 0 какво имаме в хладилника, с какъв прах перем, с какви точно одеяла се завиваме като спим, какво сме си купили и колко струва и т-н. гледам по-рядко да се виждаме, да отбивам атаките и ад не показвам много , че се дразня. но един ден като имаме дете и ми дава акъл за всичко, не знам как ще издържа
 Thinking

Със свекървата се разбираме .Но ти все едно говориш за свекъра #Cussing out
И свекъра, И свекъраааааааа  smile3514 smile3511 smile3514

# 26
  • Мнения: 3 334
 Naughtyникога не стигаме до консенсус

# 27
  • София
  • Мнения: 35 950
Не се понасяме   Grinning

# 28
  • София
  • Мнения: 1 621
Да, разбираме се. Чак чудесно не е, но е много добре. Grinning

# 29
  • Мнения: 166
Не я понасям е твърде слабо казано. Вкарай още една обция в анкетата! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт