Разбирате ли се със свекърва си

  • 9 628
  • 81
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 178
Не се понасяме Mr. Green,но когато си идва за няколоко дена от село се правим,че се разбираме, иначе -  smile3513

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 537
Като не се виждаме, се разбираме чудесно! Joy От известно време имаме малко проблем с общуването и гледаме много, много да не общуваме да не изостряме повече ситуацията. Tired

# 32
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Разбираме се чудесно,но все пак ни делят 230 км. Mr. Green

Все едно аз съм го писала!  Joy
Или аз! И нас ни делят толкова.......което е мнооооого хубаво. Не че е лоша жената, но все пак разликата в поколенията........

# 33
  • Мнения: 1 546
Приятелки сме. Имам страхотна жена за свекърва! Heart Eyes

# 34
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
След като се разбра, че няма да се обичаме и да сме приятелки, вече се разбираме Mr. Green.
Пък и откакто не живеем заедно - още повече Wink....

# 35
  • Мнения: 11 009
Само заради сина й се опитвам да спазвам добрия тон при срещите си с нея.  Wink

# 36
  • София
  • Мнения: 376
Понасяме се. Тя не ми пречи, аз на нея също. За 2-3 срещи в месеца за по 2ч - всичко е ок  Joy

# 37
  • Мнения: 929
ДА проблеми нямам с нея. Винаги мога да и се оплача от сина и и знам,че тя няма да ми се нацупи и да вземе да ми разправя че аз съм виновна за всичко и т.н. Мога и да разчитам на нея за всичко така че ... Wink

# 38
  • Мнения: 245
 newsm10
стига само да не ми е пред очите, иначе немога да се оплача

# 39
  • Мнения: 446
Липсва опцията "Живеем в паралелни действителности". Моята не съм я виждала от три години, след бурен скандал /за който според мен вина имаме и двете, според нея - само аз/. От време на време я виждам от автобуса, или пък научавам нещо за нея. Не желае да контактува с внуците си, нито със сина си. Те с нея също.

# 40
  • Мнения: 3 611
Въпросът не е точен спрямо моята ситуация  Laughing
В началото беше трудно... не се "раzбирахме" със свекито, щото тя не zнаеше български, а аz не zнаех немски.
Сега е лесно... не съм я виждала от 5 години.  Heart Eyes

# 41
  • София
  • Мнения: 618
Разбираме се, защото се виждаме 1 в месеца за по кафенце  Heart Eyes . Но с нейната свекърва, с която живеем ..... #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out

# 42
  • Мнения: 3 537
Да,но рядко се виждаме.

# 43
  • Мнения: 5 103
Не се разбираме.

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 64
Разбираме се долу -горе Laughing

Общи условия

Активация на акаунт