ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 513

  • 24 850
  • 725
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 3 247
Еврим Доан /лелята на Еда/ и Мелиса Дьонгел /Джерен/.
Не знам в НИ какви роли са изпълнявали, но са участвали и там. Всъщност Мелиса съм я виждала по кадри с единия от братята на Филиз.

Елчин Афаджан /Мело/ пък е колежка и на Ча /в Ичерде, асистентката на Мелек/, и на Хазал /във филма с Онур Туна от миналото лято/.
Може би имаше и още някой стар познайник, но в момента не се сещам...

Сарпджан Кьороолу наистина е неподходящ за конкурент.
Само Биге пропуснах. Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: пн, 25 окт 2021, 23:43 от Margarita N.

# 526
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Този Сарпджан Кьороолу участва и в Забранения плод на Аксой, сега разбирам от вас че е онзи от АФК. Сложил е някое кило и всички едни такива брадати  и еднакви .. А и повече слушам сериала, отколкото да го гледам ...

# 527
  • Мнения: 1 835
Гроздобер...

https://www.instagram.com/tv/CVd1fWGgXjM/?utm_medium=copy_link

Ново черно-бяло видео от @cagatayulusoy
Гифчето стана много голямо и не мога да споделя, но видеото е готино.

Последна редакция: вт, 26 окт 2021, 01:27 от DeniAra

# 528
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 993
Лелееее, патронът се разписал! Типично в негов много артистичен стил. Хем ни се показа, хем не. Ама много ги умее нещата! Joy Напомня ми на онези политици, които могат два часа да говорят без да кажат нищо ясно.
А клипчето е готино и ... да цитирам Мечо Пух, същественото е невидимо за очите.

# 529
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Ехааа 😂 Това дали не са онези лозя, за които медии писаха преди месеци, че са купили с Киво и че ще стават  винопроизводители? Честно казано не повярвах, защото ми прозвуча като друга подобна новина, гласяща че Ча ще произвежда сирене в България. Та какво е това сега? Вижда се и постройка... Ама много си пада Ча по такива гатанки Joy
А музикалния фон много напомня мелодии с които Дуда озвучава свои видеа.

Последна редакция: вт, 26 окт 2021, 08:17 от Беллора

# 530
  • Мнения: 3 247
А клипчето е готино и ... да цитирам Мечо Пух, същественото е невидимо за очите.
А аз наготово да цитирам теб, понеже много обичам Мечо Пух, а в тези думи се крие голяма истина. И в случая, и по принцип.



Бел, на същите предположения се натъкнах преди малко и в Т - дали не са същите лозя. Напомнят също и за някакво Чачово изказване от последните му интервюта, нещо от рода на "да откриеш цвят в безцветния свят" Stuck Out Tongue Winking Eye

Тези май са нови и те


Последна редакция: вт, 26 окт 2021, 08:45 от Margarita N.

# 531
  • Мнения: 27 500
Добро утро.
Ехааа, започваме с новости.
Патрона се появил и загатнал с гроздобера.
Креативно видео.
Сетил се е за паролата в ИГ профила си Joy
Когато му е кеф и готино си споделя. Пак с каскета Head Band
Прав е Мечо Пух за невидимото.
Дали са тези лозя, които са купили с Киво да произвеждат собствена марка вино или е отишъл  в Чанаккале  и там може да бере грозде.
Някъде около района.
Чичо му и родителите му живеят там.

Знаех си че Ко е вярно нашият собственоръчно ще помага ,както и Киво.
Свършиха снимките на филма му в Карс. Неговият рожден ден наближава. Доста скорпита около Чачослaв.
Купона на за РД на Дуда може да е бил в заведението на Башак. Rolling Eyes
Хареса ми донякъде на снимките само това грамадно чЕло да го прикрие ,а тя лъснала и се вързала да се види още повече.
Щом Ямур си оправи челюстта и зъбите може и Дуда. Да не стане по зле че не винаги се получава.

Маргарелке ,нещо ти става ,споделяш инфо ,активна си.Върна си настройките Smile
Донесла си и снимките със зетя и Фико. Heart Eyes
В обектива на известен много добър фотограф.
Първата професионална фотосесия на нашето пухкаво сладурче.
Естествено позира.  Станал е звезда от малък.  Camera
Зеткото  плаши с тез физономии ама....
Фико ще стане красавец.

# 532
  • Мнения: 1 835
Ама много си пада Ча по такива гатанки Joy
А музикалния фон много напомня мелодии с които Дуда озвучава свои видеа.

Не знам гатанка ли е, намек за нещо или просто забавление, но се вижда, че е щастлив и усмихнат. Прави нещо полезно и очевидно интересно за него. Има други хора, най-вероятно работници или селяни от района, значи не е сам и са цяла бригада Grinning
А видеото съм почти сигурна, че е дело на Дуда, даже тя е настояла да се пусне в профила. Единствено Чаатай е поискал този филтър, за да не се вижда ясно лицето му. Дали се крие нарочно заради ролята или си е от характера не става ясно, но не е и важно. По-важното е, че се усмихва щастливо....Ще се лее и пие вино тази зима Wine Glass

# 533
  • Мнения: 27 500
Човекът Енигма.
Умее ги тия неща.
По принцип не издава нищо от проектите си бъдещи и крие визия.
Дали е заради това или от характера....  
Кво толкова като се види че е щастлив и се труди.
Тези две негови зодии ще ни побъркат.
Ох ,скъпата Дуда може ли един път да не е там и да не му се мота. Imp
Има си начин за всичко в случая мисля че Ча сам е решил да сподели кадъра.  Ако е послушал възлюбенатЪ е за сефте.
Ще се лее вино.  Flowers GrapesFlowers GrapesWine Glass Ако е истина ще се разбере ще пуснат и рекламират марката.

Сетих се че това не е първата фотосесия на Фико и се поправям. Има с мама като бебе.

Пелинай гаджето на Озан е отговаряла на въпроси в ИГ. Питали са я за сериала Гост.
Историята е силна и трогателна и призовала да се гледа.
Ти снимаш ,а гаджето рекламира проекта  и сценария чела. Ози не е като колегата си да не казва на близките си за проектите.  
Дуда Ко я питат шЪ каже не ме е информирал.
И да го направи хабер си няма как един истински артист изпипва всичко за ролята си.
На Ча не му трябва кадърна ,хубава и известна. Така му е добре. Разбира се нищо лошо не казвам само си пиша.
Филма в който кака участва може ли да се гледа някъде.  Ако реша ще се прежаля ,може и с мишката.

Последна редакция: вт, 26 окт 2021, 14:43 от femmi2

# 534
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Помня една  Чачова снимка преди 6 г.  седнал в каросерията на един камион върху купчина слънчоглед, тогава беше в чифлика на чичо си.
 Може да му е много хубаво, но и наистина обича да задава гатанки, това като част от удовлствието.  В това отношение с Дуда  са си лика прилика, дай им да се гъбаркат с хората, а като знам откогага е това, може да го е прихванал от нея. Дени аз съм сигурна че в това видео виждам точно пръста  на Дуда, даже и любимия и стил озвучаване. Липсва само един надпис на английски в ляво или дясно на екрана.

# 535
  • Мнения: 27 500
Точно за тази снимка как люпи семки  се сетих и щях да коментирам.

Кога се е гъбаркала Дуда? Тя показва себе си без гатанки.
Качва пейзажи ,храсти от двора  или гласът на ашкъма. 
А,сетих се един път бяха обули еднакви кецове и си снимаха краката.
Фащаш от навиците.
Не ми харесва че стана пърцалив от Дуда ли е или заради прословутото рибарско хоби.
Когато стоеше в Америка Лос Анджелис Гинчо загатва с някое ухо, гръбче или сянка Joy
Липсва ми забавлението с Лорка. Защо не отлети пак без съкровището. 
Почивка един от друг.
Ще слуша кака си Фема. След това ще разбере че не е страшно като и бие шута може да живее без нея !

Интервюто и мисълта която сте споделили от кога е ? Губи ми се тоя момент и изказване. Rolling Eyes
Философски мисли.

Последна редакция: вт, 26 окт 2021, 14:56 от femmi2

# 536
  • Мнения: 3 247
Феми, при мен средно положение няма - или голяма активност, или пълно затишие. Както дойде Stuck Out Tongue Winking Eye
Истината е, че аз новините не ги улавям навреме ами винаги със закъснение, за снимки също се колебая кое ново, кое старо, споделяно ли е в темата, не е ли... Ама като потръгне приказката тук и покрай коментарите му се прииска на човек нещо да вметне...

Влюбените прихващат по нещо един от друг. Спомням си го това с еднаквите кецове и ми беше харесало Stuck Out Tongue Winking Eye

За философската мисъл от тази сутрин ли питаш, не знам кога и дали изобщо го е казал Ча, но така пишеше. Не откривам туита сега...

# 537
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Е как пък да не се е гъбаркала Дуда? Пусне в сторито една скала в далечината, някой храст, или друго и феновете на Ча пощуряват - къде е правена снимката, пък кога е правена, дали Ча я е снимал двамата ли са... И се получава дискусия за едното храстче - ето ти гъбаркане. А онези ни гледат сеира... до следващото храстче....

# 538
  • Мнения: 3 247
Поне докато я следях съм се уверила, че беше така. Дотолкова се оглеждах за Ча, че накрая ми писна и се спрях щото е наистина безсмислено да си губя от времето за нещо такова. Rolling Eyes Joy Сега не помня и паролата, та не ползвам въобще Инстаграма...

# 539
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
С риск Профа да ме нарита, че ми е смешно, ама преди малко гледах италианската реклама на Джан - турчин готвещ  макарони със свинско  😂😆

Общи условия

Активация на акаунт