Сливен 3

  • 22 613
  • 299
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 888
Хайде и аз най-сетне да се разпиша   Hug Grinning
Ирена съм,щерката-Вили на 7 години...от Даме Груев..
Приятно ми е да се запознаем  bowuu
Дидка,на прасенце,а?Охааааа  Wink

# 226
  • Мнения: 1 040
mrenka, в кой блок в Даме Груев живееш?

# 227
  • Мнения: 271
Здравейте от мен в края на уикенда!
Като цяло при нас той премина доста весело и разнообразно - в разходки и гостита. Но то и времето предразполагаше. Е, с леко помрачаване на настроението, след намеса на свеки, но успяхме рано да овладеем положението. Точно сега, преди празниците съм си обещала да не позволявам да ми развалят празничното настроение. Дано и времето да остане така хубаво.

Във връзка със срещата - открих заведение, в което не се пуши. Сладкарница "Карибу" до новият детски хипермаркет в "Дружба". Днес я видях. Ако сте "ЗА" - само да определим дата и час.
Пожелавам ви спорна седмица и слънчеви дни!

# 228
  • Мнения: 76
  Здравейте и от мен! Hug
  На финална на уикенда, да се отчета и аз!
  Ние направихме първата си разходка като четиричленно семейство. А като добавим и това на сестричката - ставаме седем. Много народ, бе ей! moresmile Ама пък е весело! За мен беше голямо щастие!  261uu Че онези мъгливи дни се отразяват на настроението ми.
  Но като гледам ще се застудява. Добре че идват празници!  costumed034
  Успешна предпразнична седмица! santa2

# 229
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Добро утро, момичета!!!

Отчитам предложенията за срещата - Младост на спираката, Мустан, Карибу в Дружба.
Никой не е предложил дата. Тогава аз да предложа - 26.12. от 17.00 часа.

Хайде давайте и вие - удобно ли е или не. И последно уточняване на заведението.

# 230
  • Мнения: 408
Ето снимка от коледен Сливен за тези, които са извън града и за тези /като мен  Laughing/, които не минават през центъра след като се стъмни. Ходих специално да го снимам. http://s119.photobucket.com/albums/o158/malinski_album/?action=v … rent=IMGP1487.jpg

# 231
  • Мнения: 888
mrenka, в кой блок в Даме Груев живееш?
В 23-и блок съм.Щооо?Да не сме съседки?  Grinning

Ей сега погледнах....ми даааа,съседски сме...макар,че не се сещам кой точно е 14-и блок  Thinking
Сега да не се окаже,че се и познаваме?  Laughing  Hug

Последна редакция: пн, 18 дек 2006, 12:09 от mrenka

# 232
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
mrenka, ти си в списъка още откакто беше reni-vili  Wink - сега добавих само че се казваш Ирена.


geri03, извинявай, че пропуснахме рождения ти ден - в петък бях много заета. Но сега приеми Най-добри пожелания по случай рождения ти ден!!! Да бъдеш много, много щастлива!!!

Последна редакция: пн, 18 дек 2006, 16:19 от М_е_г_и

# 233
  • ES
  • Мнения: 2 172
Момичета вижте какво ми прати един приятел-фотограф   http://www.snimka.bg/album.php?album_id=85773&photo=1
Ами то голяма красота стана Сливен по празниците, заприличал на истински европейски град. Браво!!!

# 234
  • Мнения: 888
Меги,мерси  Grinning
Гери,ама наистина все едно друг град гледаш  Grinning

# 235
  • Мнения: 888
Ма гледам и срещичка си заформяте  Grinning Да дойда и аз,може ли?И заведение за непушачи ли ще бъде?Не пушите ли?
Аз ходих на срещата на bg-mamma  на 18-и ноември и беше много весело  Grinning

# 236
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Нещо май не сме много по уреждането на срещите - няма предложения. Предполагам, че ще мъкнем и децата и затова всички се ориентират към заведение за непушачи. Заповядай - пък и дай някое предложение.

# 237
  • Мнения: 888
Ааааа,където и да кажете-няма проблеми.Моята щерка е вече голяма и съм без претенции.Само казвате и ида  Hug

# 238
  • Мнения: 7 430
Ами то голяма красота стана Сливен по празниците, заприличал на истински европейски град. Браво!!!


Наистина много хубав ни изглежда града....ама той и си е де Peace Wink
Малински, мерси   bouquet и аз мисля да изляза тия дни...по тъмничко Mr. Green

ЕЙ, я кажете, къде ще сте на Нова година Sunglasses

За мен няма значение също къде ще е дрещата, но все пак най ме устройва Младоста на спирката, понеже има доста играчки и Вики няма да ме притеснява, а и долу пак има маса, където можем да сме ние и никой като не пуши ще е добре - който иска ще ходи горе или навън  Peace Иначе ако се отиде в друго заведение те децата ще се чудят къде и с какво да играят  Laughing

# 239
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Изчаквам още 1 ден и утре пиша ден, час и място. На мен ми се ходи на това заведение в Дружба, че не съм го виждала.

Дидка, съгласна съм и там - нали видя моите и двамата слушат и не мисля много за тях. Щом ти е удобно с Викчо  на това заведение, да отидем там. Да не го мислиш после.

Общи условия

Активация на акаунт