Интересуват ме цените на няколко продукта на PLAY

  • 1 137
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 428
Това, което имали в наличност го имало в сайта. Т.е. това са моделите и десените  Tired Само дето S4 я има на сайта newsm78

Значи Т5 я има  Simple Smile

Би трябвало. Но и S4 я има на сайта, пък не я внасяли  Tired Странното е, че Т5 я няма на официалния сайт newsm78

# 16
  • Мнения: 1 207
В момента количката трябва да пътува за бг така че още нямам наблюдения върху нея.Относно това как сам си я порачала след като разбрах че е испанска марка,а брат ми живее там го накарах той да ми я порача и така.А ще ми я докарат с автобусите които патуват постоянно.

# 17
  • Мнения: 11 004
T5 много прилича на Vintage Simple Smile Да не е по-стар модел и затова да я няма?  newsm78

# 18
  • Мнения: 4 428
В момента количката трябва да пътува за бг така че още нямам наблюдения върху нея.Относно това как сам си я порачала след като разбрах че е испанска марка,а брат ми живее там го накарах той да ми я порача и така.А ще ми я докарат с автобусите които патуват постоянно.

А знаеш ли някакъв испански сайт, на който ги има и може да се ориентирам там как вървят техните цени? И аз имам една позната, която живее в Испания и може и аз да процедирам по твоя начин. Освен това подозирам, че там ще са по-евтини

Пиши, като я получиш дали ти е харесала  Grinning А, ако качиш и снимки да й се порадваме, ще е супер Hug

# 19
  • Мнения: 1 207
Ами сайта е www.casualplay.com.,но няма цени освен да се довериш на приятелката си

Общи условия

Активация на акаунт