Има ли мами мъжкарани

  • 5 730
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
аз пък като стане дума за мъжкарани,по-скоро гледам характера, а не точно външния вид. нямам нищо общо с мъжете като визия /слава богу/, но мога да кажа, че съм мъжкарана, защото съм свикнала да се справям със всичко сама и без проблем върша типично мъжки неща. не, че ми е приятно, де.
определено съм доста по-оправна от много мъже, включително и от съпруга ми. и ремонти съм правила сама и колата сама си купих... май все по-често почвам да си мисля, че в тия условия, в които живеем, жените са по-гъвкави от мъжете...

# 16
# 17
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз имам една такава колежка от следването, която ми стана и приятелка - страшно точен човек и това, че беше мъжкарана даже ме забавляваше. Със сигурност не беше лесбийка  Naughty

# 18
  • София
  • Мнения: 35 950
Това не е мъжкарана, а цоцолана hahaha

# 19
  • Popovo
  • Мнения: 571
Имам братовчедка мъжкарана. Играе футбол с мъжете, с мъжка прическа, с мъжка походка, с мъжки маниери, абе родила се е погрешно жена, а как само налиташе на бой,  с нея винаги се чувствах  в безопасност.

# 20
  • Мнения: 191
Имах такава приятелка и беше много готина.Сега има чудесно семейство и малко е променила визията.Най-големия зор беше да се научи да ходи с обувки ,а не с маратонки. smile3521

# 21
  • Мнения: 809
Аз съм мама мъжкарана.
Като малка играех футбол с момчетата, катерех се по дърветата и какво ли още не. Куклите никога не са били моя страст. Виж, камиончетата са друго нещо.
Не обичам да нося поли, рокли... за което, разбира се, търпя порицание от мъжа ми, но...
Визията ми изобщо не е мъжка, както може да се убедите и от подписите ми.
Правя много неща по-добре от доста мъже - макар моят съпруг засега да е по-сръчен от мен.
Харесвам екстремните спортове и преживявания.

А, и не съм лесбийка!  Hug

# 22
  • Мнения: 2 495
...с мустаци CrazyА бе, аз на мъж го правя, за вас незнам Joy

# 23
  • София
  • Мнения: 4 966
И аз познавам такова момиче.Държи се като момче.Никога не се е гримирала,не си е правила прически,даже си увиваше циците в бинт-да не личат.Оказа се ,че я привличат жените.В момента си има гадже,но странно защо  е също мъжко момиче./даже на пръв поглед изглежда момче/.
Шантави работи. Rolling Eyes

# 24
# 25
  • Мнения: 2 495
"Странцата не е намерена" Искрице Wink

# 26
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
"Странцата не е намерена" Искрице Wink

Оправих ги. Peace

# 27
  • Мнения: 6 164
Не понасям такива жени! Sick Имам една позната с походка като на Робокоп и мъжкарски манталитет, не знам какво иска да внуши, изглежда много недодялана и груба. Но май се дължи по-скоро на гени, защото и гласът й е такъв един мъжки... Sad

# 28
  • Мнения: 4 473
Аз съм мама мъжкарана.
Като малка играех футбол с момчетата, катерех се по дърветата и какво ли още не. Куклите никога не са били моя страст. Виж, камиончетата са друго нещо.
Не обичам да нося поли, рокли... за което, разбира се, търпя порицание от мъжа ми, но...
Визията ми изобщо не е мъжка, както може да се убедите и от подписите ми.
Правя много неща по-добре от доста мъже - макар моят съпруг засега да е по-сръчен от мен.
Харесвам екстремните спортове и преживявания.

А, и не съм лесбийка!  Hug


На следващата форумска среща искам да ти стисна ръката Grinning. От една порода сме определено, но мисля, че си мъжко момиче по-скоро Peace
Мъжкарана и мъжко момиче са две различни неща. Аз съм от вторият вид. Нека тези, които ме познават кажат - тяхното мнение ще е обективно и безпристрастно.

# 29
  • Мнения: 1 517
"Мъжкараната" за мене жена, която дори да не е с обратни сексуални наклонности, може би и подсъзнателно , но предпочита да е мъж. Но и аз ги разделям на две групи: по-женствени мъжкарани и по-мъжкарски мъжкарани (ама се изразих  Joy ). А "мъжкото момиче" е съвсем друго нещо. За мен то е обратното на лигава, безпомощна женска, която сама за нищо не става.
  Дано да не съм обидила някой  Hug

Общи условия

Активация на акаунт