Светът си има вече "Ерген на годината"

  • 3 516
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
предполагам ще кажете, че първия ви прилича на гей

# 16
  • Мнения: 5 877
цъ, не прилича на гей, ама като го гледам, май ще ми е нисък.

# 17
  • Мнения: 2 495
Добре де, ама защо има толкова малки в това съзтезание-на 21 години newsm78 На тях не им ли е малко рано да са ергени Crazy

# 18
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
цъ, не прилича на гей, ама като го гледам, май ще ми е нисък.

Е как го разбра това  newsm78...ще ме скъсаш от смях с твоите коментари Андо

# 19
  • Мнения: 293
лелей, кви плочки!

Ич не са ми млади, аз обичам крехко да е. Ей тоз заплювам аз  Sunglasses  24 години - тъмно, шоколадово, сочно, сал плочките му не виждам. Тюх!



# 20
  • Мнения: 811
предполагам ще кажете, че първия ви прилича на гей

тцъ,метросексуален

има ли косми под мишниците или на мен ми се привиждат?щото да си объсаш гърдите,а да пропуснеш подмишниците... Sick,предпочитам обратния вариант

# 21
  • Мнения: 5 877
цъ, не прилича на гей, ама като го гледам, май ще ми е нисък.

Е как го разбра това  newsm78...ще ме скъсаш от смях с твоите коментари Андо
съотношение на главата към торса.

# 22
  • Мнения: 3 268
Аз за български ерген, веднага номинирам Слави Трифонов Laughing
Белла,като гледам тези готини млади мъже с плочки по корема,Слави направо си е чичко до тях.Може би ако има конкурс за СТАР ерген на годината,ще го спечели Peace

# 23
  • Мнения: 3 268
Аз ей този си харесах:



Имаме общи разбирания:
Марк Блум, 28-годишен от Ню Орлийнс, Луизиана.  Наполовина мексиканец. Мечтае за голямо семейство. Яде само здравословна храна. Значи никакви енчилади, тортили и т.н. Майка му (тя е мексиканка) сигурно приема много тежко този факт.

и този:



Сам Шерец, младши лейтенант от Американските военновъздушни сили. От Нашуа, щата Ню Хемпшир. Като всеки военен е много рационален, търпелив и независим. Всъщност май военните не бяха търпеливи. Няма значение. Сам мечтае за спортни мацки с дълги крака. Също така иска да бъде разпределен в база в Европа. Нищо чудно да "кацне" в американската база в Граф Игнатиево. Алоууу,  момичета с дълги крака от Граф Игнатиево, ходом марш, подготовка за Сам!

За тези двамата те предизвиквам на дуел!

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Муахахаха, тези дни Слави не закръгля ли 40? Къде при тези яренца редите дъртия пръч Mr. Green

# 25
  • Мнения: 3 268
Муахахаха, тези дни Слави не закръгля ли 40? Къде при тези яренца редите дъртия пръч Mr. Green
smile3521

# 26
  • Мнения: 239
лелей, кви плочки!

Ич не са ми млади, аз обичам крехко да е. Ей тоз заплювам аз  Sunglasses  24 години - тъмно, шоколадово, сочно, сал плочките му не виждам. Тюх!







Тоя го знам - като си купувах фланелката с крокодайлчето (върви с шапката и ботушите ми) на Илиенци и този май ми я продаде. Ради негъра ву викат.

# 27
  • Мнения: 239
Аз не те разбирам как може да се кефиш на очевадни хомосексуалисти.

# 28
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

За тези двамата те предизвиквам на дуел!

Малей......отстъпвам ти ги веднага, аз вкъщи си имам хубав мъж......

# 29
  • Мнения: 3 268

За тези двамата те предизвиквам на дуел!

Малей......отстъпвам ти ги веднага, аз вкъщи си имам хубав мъж......
Е хайде ти пък сега.Не че аз си нямам,ама тези са чуждииии и не са ни в къщи.Нали нашето е нашо,чуждото.... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт