Постелка за пълзене?

  • 4 744
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 713
Пробвала ли си някакви физически упражнения? Аз бях нещо подобно на теб, но след като тръгнах редовно на фитнес ела да видиш. Даже си завършвах банята със студен душ и ми беше голям кеф. Ама сега няма кой да ми гледа детето Sad и не съм ходила от толкова дълго време, чак съм като ръждясала Sad . Имам един велоергометър дето сам се кара защото единственото време, през което мога да карам е вечер, когато съм скапана и така. Извинявам се, че мръднах от темата, но стана ясно, че се водиш от себе си като приготвяш нещата за детето, което си е напълно естествено. Но наистина не е хубаво да се изнежват. Тук даже препоръчват още от първите месеци да се слагат децата по пода, а не да се държат по леглата. На нашта и бях купила play mat, но не се задържаше на него много много. Ако видиш как тук посред зима ги развяват бебетата с едни памперси само мале мила Shocked, а деца с къси чорапи и боти, ученици по къси ръкави Shocked да излизат от училище Shocked . Мойта като хвана поредната настинка и се оплаках на една мама в чакалнята на доктора и оная ми вика ми то вика е хубаво за техния имунитет, тя с двете си деца дошла, че нещо на нейните имунитета с проблем. Антибиотик с триста зора дават, което мен не ме притеснява, Калпол и това е, оправяме си имунитета.
Сори, много дълго стана.

# 16
  • Букурещ
  • Мнения: 7 835
Цитат на: anan
Пробвала ли си някакви физически упражнения? Аз бях нещо подобно на теб, но след като тръгнах редовно на фитнес ела да видиш. Даже си завършвах банята със студен душ и ми беше голям кеф. Ама сега няма кой да ми гледа детето Sad и не съм ходила от толкова дълго време, чак съм като ръждясала Sad . Имам един велоергометър дето сам се кара защото единственото време, през което мога да карам е вечер, когато съм скапана и така. Извинявам се, че мръднах от темата, но стана ясно, че се водиш от себе си като приготвяш нещата за детето, което си е напълно естествено. Но наистина не е хубаво да се изнежват. Тук даже препоръчват още от първите месеци да се слагат децата по пода, а не да се държат по леглата. На нашта и бях купила play mat, но не се задържаше на него много много. Ако видиш как тук посред зима ги развяват бебетата с едни памперси само мале мила Shocked, а деца с къси чорапи и боти, ученици по къси ръкави Shocked да излизат от училище Shocked . Мойта като хвана поредната настинка и се оплаках на една мама в чакалнята на доктора и оная ми вика ми то вика е хубаво за техния имунитет, тя с двете си деца дошла, че нещо на нейните имунитета с проблем. Антибиотик с триста зора дават, което мен не ме притеснява, Калпол и това е, оправяме си имунитета.
Сори, много дълго стана.


Дано повече майки прочетат постинга ти

# 17
  • Мнения: 883
Лиорена, според мен не си права в случая, ние също нямаме килими- навсякъде теракот, е няма да я пусна да пълзи по земята. Пускала съм я на килим- удари си главата на 2-рата минута, навири дупето и се удари силно, много плака. Стига ми, че си удря главата постоянно, докато си е в леглото, разбира се че е по-удачно да пълзи на нещо по-меко поне.
Тези пъзели съм ги виждала, май са добър вариант.
Да добавя само, че мен съвсем не ме притеснява това, че на пода може да и е студено- от както се е родила я обличам леко и в къщи и навън.

# 18
  • Букурещ
  • Мнения: 7 835
Цитат на: belalim
Пускала съм я на килим- удари си главата на 2-рата минута, навири дупето и се удари силно, много плака. .


а не си ли се замиляла, че точно от твоите предпазни мерки, един ден ще падне доста по-лошо и доста по-лошо ще се удари. какво като си е ударила главата, голяма работа, ще си я удари веднъж, два пъти, три пъти и после ще спре да се удря.
защото сама ще разбере какво трябва да прави и как да го прави.
изобщо не съм съгласна с теб, съжалявам.

# 19
  • Мнения: 46 516
Цитат на: anan
Пробвала ли си някакви физически упражнения? Аз бях нещо подобно на теб, но след като тръгнах редовно на фитнес ела да видиш. Даже си завършвах банята със студен душ и ми беше голям кеф. Ама сега няма кой да ми гледа детето Sad и не съм ходила от толкова дълго време, чак съм като ръждясала Sad . Имам един велоергометър дето сам се кара защото единственото време, през което мога да карам е вечер, когато съм скапана и така.....


И аз съм с велоегометър, като съм на него ми е добре, ама после пак студ Sad Само през бременността малко живнах, но тогава кръвното ми се оправи и беше 110/70, а сега си карам със старото 90/60.



Цитат на: anan
.......Извинявам се, че мръднах от темата, но стана ясно, че се водиш от себе си като приготвяш нещата за детето, което си е напълно естествено. Но наистина не е хубаво да се изнежват. .................


Знам, че аз не съм наред и никога не се водя по себе си като обличам детето. Сега Т в стаята е 18-20 градуса, а като я нямаше беба - 25 държах Embarassed Винаги я обличам с една идея по-малко от мен, а трябва да е обратното ама.........

# 20
  • Мнения: 883
Ама нали това ти казвам- удря си главата в леглото по 20 пъти на ден, наскоро си удари брадичката и и се поду. Знам, че юнак без рани не може, но ме е страх да не си счупи главата или някое зъбче (което е малко вероятно де). Сигурно причината е в това, че не може да пълзи добре, иска да ходи, затова много вири дупето и забива главата долу.

# 21
  • Мнения: 713
Извинявай миличка, някак си излезе, че едва ли не те обвинявам в нещо Embarassed . Недостатъците на разговор по интернет, сори. Не е като да си седне човек па да си поприказва, така малко като гадаене.
И на мен напоследък нещо взе да ми става студено, та се замислям скапана, не скапана да се мятам на колелото. А през бременността ходех боса с боти през зимата и по къс ръкав. Една жега ме беше обхванала Grinning .
Целувки на бебчо Grinning

# 22
  • Букурещ
  • Мнения: 7 835
Цитат на: belalim
Ама нали това ти казвам- удря си главата в леглото по 20 пъти на ден, наскоро си удари брадичката и и се поду. Знам, че юнак без рани не може, но ме е страх да не си счупи главата или някое зъбче (което е малко вероятно де). Сигурно причината е в това, че не може да пълзи добре, иска да ходи, затова много вири дупето и забива главата долу.


да, разбирам, хубаво е, че си разбрала за юнака и раните.
според мен няма да си счупи главата, недей да мислиш такива неща, нито зъб, недай си Боже, просто защо моето да може да е пълзяло на воля на плочките, а други майки да ги е страх, ето това недоумявам. Няма страшно, най-малко от пълзене по теракот. Няма нищо страшно, главите са здрави, не са чупливи, и глави сме си удряли, и уста сме си разбивали, за тези 2г и отгоре съм се нагледала и на обелени колена през лятото навън, и на падания безброй, и белег на брадичката имаме, много жестоко падане, много кръв, ама какво от това, не е приятно, но се е случило....изобщо само спокойствие му е майката без много шаш и паника.

# 23
  • Мнения: 883
Добре, разбирам те- от опит глава не боли , нищо не пречи да пробвам Simple Smile. Лека нощ!

# 24
  • Букурещ
  • Мнения: 7 835
Цитат на: belalim
Добре, разбирам те- от опит глава не боли , нищо не пречи да пробвам Simple Smile. Лека нощ!


лека Grinning

# 25
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
аз само да дам едно рано за Лиорена:)
няма да се повтарям с нея. само ще кажа, че Елина е била без никакви килимчета, проходилки и всевъзможни предпазни неща.
Диана ще да е по същия начин.
Само дето немога да я оставям на пода, защото Елина я полазва и става страшно:(

# 26
  • Мнения: 3 211
Да се включа и аз... Пъзелът е много добра идея, ние си купихме такъв на 1г.и пол. и съжалявах, че не съм го купила по-рано, хем постелка, хем страхотна игра. Но ако не искаш постелка, можеш най-малкото да сложиш едно дебело одеяло на земята, на теракота според проблема е не толкова че е студено, а че много се пързаля и после като прохожда много пада

# 27
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Айде и аз да се изкажа по темата  Stuck Out Tongue
И аз като стана Бобо на 6 месеца реших - посталка ше му вземам, а пък и Домко тъкмо бяха пуснали някакво намаление. Купих много сладурско килимче, ама не съм го пшитала моя юнак иска ли го? Седи на него 2 минути след което тръгва - в неговата стая добре - пода е с ламинат, ама в другите е теракот. Няма никакъв проблем пъпли като хлебарка, чисти на мама теракота - е от време на време има по някоя катастрофа, но какво да се прави. Днес се изправи държейки се за един стол, подхлъзна се на ламината, удари кратунара в гардероба, тупна по задница и наду гайдата. Мина му естествено много бързо.
А килимчето, което купих го ползва мама - играя си сутрин гимнастиката на него  Grinning

# 28
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Хубаво е ,че имаш време за гимнастика.Това е идея,а пък в крайна сметка,ако Алекс не й хареса все ще му намеря приложение! Stuck Out Tongue

# 29
  • Мнения: 46 516
Цитат на: anan
Извинявай миличка, някак си излезе, че едва ли не те обвинявам в нещо Embarassed . Недостатъците на разговор по интернет, сори. Не е като да си седне човек па да си поприказва, така малко като гадаене.
И на мен напоследък нещо взе да ми става студено, та се замислям скапана, не скапана да се мятам на колелото. А през бременността ходех боса с боти през зимата и по къс ръкав. Една жега ме беше обхванала Grinning .
Целувки на бебчо Grinning


Това може би е за мен? Grinning  Не съм го разбрала като обвинение, не се притеснявай Grinning

Общи условия

Активация на акаунт