Седмокласници 2020/2021 - Първо класиране - (12.07 - 18.07)

  • 89 178
  • 1 593
  •   1
Отговори
# 1 335
  • Мнения: 19 360
Може и така да е било.
 А за двойната паралелка тази година и само добър резултат на една от олимпиадите е достатъчен при добро нво. Затова си позволявам да сравнявам с миналата година.
Просто коментарът ми беше съжаление, че към паралелките с немски и Б,Х интересът е по-нисък. Явно и друг потребител беше забелязал същото и затова се включих. Разбирам, че децата с интереси в друго не отиват да научат немски там, но същото важи и за тези с интереси в мат.и информатика и в НПМГ, и в СМГ. Поне по моята логика.
Даже за СМГ пишат родители, че няма как без уроци по езика.

Сега прочетох Тинки. Това наистина може да обясни донякъде по-ниския бал.

Последна редакция: пт, 16 юли 2021, 13:56 от Дъждец

# 1 336
  • София
  • Мнения: 1 931
Благородно завиждам на тези, които са или вече са били на море  - пуснете някоя снимка, да се насладя дистанционно Kissing Heart
magi_sveta, уникални творения има синът ти, златни са му ръцете Kissing Heart
Ние сме на село, наборът се дърпаше в началото, но му дойде много релаксиращо. Племенницата ми, която е на 3 г., само го преследва, за да играят

# 1 337
  • София
  • Мнения: 1 901
Балообразуването за Физиката е: Брой точки от Олимпиада по Физика – областен кръг (ако точките са минимум 60% от постигнатия максимален резултат съгласно регламента на олимпиадата) или Национално състезание по Природни науки и география „Акад. Любомир Чакалов“ – модул Физика.
С други думи, не виждам опция с по 0т. или Оли под 60%, да има изобщо възможност за кандидатстване, пък ако и да имаш по 100 т. от НВО.
А за двойната паралелка, дори и да имаш по 95 т. на НВО-тата, трябва да имаш над 70 т. от някое от състезанията, ако другия предмет ти е слаб и имаш под 10. Не мисля, че си права за ниските резултати Simple Smile

Последна редакция: пт, 16 юли 2021, 13:40 от molive

# 1 338
  • София
  • Мнения: 4 909
Бебчо, ние не сме на море все още, то предстои, но те черпя с друго, не по-малко релаксиращо:
Скрит текст:
Моето момче обича да си играе с по-малки деца от него, проявява невероятно търпение и грижовност. В нашия блок има едно 3-годишно бонбонче, с което как се занимават и разбират само… невероятно е. Сигурно това се дължи на факта, че синът е единствено дете, няма брат или сестра, а може би просто още е дечко, не знам. Но ми харесва това негово отношение към по-мъничките.

# 1 339
  • София
  • Мнения: 1 931
KallyMay,  тенк ю, заредих се страхотно! Всичко, що е красива природа, ме кара да релаксирам.
Наборът като малък се грижеше много за брат си и сестра си, сега постоянно им го припомня Joy

# 1 340
  • Мнения: 19 360
Молив, ако има изчислен бал, явно може с 0т.
При нас първия път бяха изчислили бала за паралелката с Б и Х само с едната оли и 0т на другата.

# 1 341
  • София
  • Мнения: 2 676
Бебчо, поздрави и от нас
Скрит текст:

# 1 342
  • София
  • Мнения: 2 155
Бебчо, поздрави и от нас
Скрит текст:

Ние да не сме били на едно и също място 😁

Скрит текст:

# 1 343
  • София
  • Мнения: 1 901
Молив, ако има изчислен бал, явно може с 0т.
При нас първия път бяха изчислили бала за паралелката с Б и Х само с едната оли и 0т на другата.
Aaa, "уменията" на спецовете от МОН, никой не коментира. Миналата година имаше подобен случай и май от НПМГ не приеха документите.

Както и да е, май в другата тема трябва да се прехвърлим Simple Smile Или в трета, която ни касае вече лично Simple Smile

# 1 344
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 697
Благородно завиждам на тези, които са или вече са били на море  - пуснете някоя снимка, да се насладя дистанционно Kissing Heart

beb4o, веднага пращам, ама с уговорката, че не съм ги правила аз - от страницата във фейсбук - Красива Варна, че някой може да си ги познае Simple Smile
и още едно


И така празно, особено сутрин е най-хубаво.

# 1 345
  • София
  • Мнения: 2 676
Бебчо, поздрави и от нас
Скрит текст:

Ние да не сме били на едно и също място 😁

Скрит текст:
Май, май

# 1 346
  • София-Младост
  • Мнения: 23 389
Всеки път като вляза в темата и се зачета, поглеждам заглавието, да не съм объркала нещо:)))))

# 1 347
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 697
След вчерашна токсична дискусия, трябва малко релакс Laughing. Децата вече разпускат, сега е наш ред.

# 1 348
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 372
Някои разпускат, други още чупим пръсти и се молим Simple Smile

# 1 349
  • София
  • Мнения: 6 735
Малко се пие в тази тема, преди от сутринта почти се започваше, сега сме се отпуснали. Тюленово от мен:


И да попитам нещо по темата със записването: Видях писмото относно документите за записване, но в някои училища има списък отвън, в който пише и акт за раждане на детето, както и имунизационен паспорт - т.е. това не е задължително и няма да откажат да ни запишат без тези документи? Визирам имун. паспорт, че ЛЛ май е в отпуск и нямам представа дали има кой да ни го издаде.

Общи условия

Активация на акаунт