Седмокласници 2020/2021 - Първо класиране - (12.07 - 18.07)

  • 88 589
  • 1 593
  •   1
Отговори
# 1 590
  • Мнения: X
Поздрави от ЕГ Пловдив, зимата на 89/90! В Панса ...

Ех, Witchie, как ме върна към детството Simple Smile Били сме по едно и също време там. Вероятно съм една година по-голяма от теб, първата ми зима в панса беше 88/89, но аз си живях там до края на гимназията. Ние имахме занималня следобяд в подготвителен клас, имаше B уроци с чужденец и C само за произношение/култура - там вадехме текстове на песни, преди сайтовете с lyrics. Това после много помогна на рок групата на университета - вадех им всичките текстове за кавърите, които пееха, като ги прослушвах 200 пъти на касетка.
И на бригада съм ходила още от началното училище - за грозде и ябълки, а в английската  - за гороглед (това са чушки, и аз не знаех преди бригадата). Осмаците първо ни посрещаха в училище с моркови, а после на бригадата "тормозеха" момчетата, като ги караха на играят сантасе на тавана на бараката посред нощ и да извършват дребни услуги. Мен в 8 клас първо ме изгониха от бригадата, защото съм закъсняла с цял ден - бях на лагер с националния отбор по лингвистика, ама това оправдание не важеше пред шефа на бригадата. Той преподаваше философия, но единствената му връзка с Древна Гърция беше невероятната прилика в минотавъра. После великодушно ме допуснаха до митичните редове с гороглед, де, все някой трябваше да го обере.
Философът, с брадата и голата глава 🤣🤣🤣

# 1 591
  • sofia
  • Мнения: 409
......... Дано наистина е само нагоре движението, че иначе ще се сбъдне моята мечта за Френската,  девойката ще е бясна, че не я записахме във Втора АЕГ.
                Винаги започва от горе надолу и няма никаква опасност във вашия случай.Преди две години от АЕ/РУ на второ отидохме на АЕ/ИЕ в същото у-ще,което беше 4 желания нагоре от първото красиране.Между тях имаше такива дето в последния момент реши ,че не иска да учи в друго у-ще.Да,ама няма как да се прави корекция и си потреперихме.

# 1 592
  • София
  • Мнения: 8 280
MianaNia, просто виждаш (цялото) заявлението, всичко е наред.
Искаше ми се поне утре да излезе, но и аз залагам на вторник.

Днес се чувам с бабата и тя: "Много ти благодаря, че ми се обади да ми кажеш за класирането. Толкова се зарадваь, че даже се усмихнах на дядото, с който се бяхме скарали малко преди това" Joy
Обещах й пак да се обадя след 2ро класиране, щом ѝ оправям настроението.
 Joy
Всъщност без да искам и звъннах, кликнала съм на нейния вместо на ММ...после 15 мин не мога да ѝ затворя, за да се чуя със сина ѝ Joy

Последна редакция: нд, 18 юли 2021, 18:05 от Desem

# 1 593
  • София
  • Мнения: 4 899
Нещо много сте се умълчали, та да побутна с

НОВАТА ТЕМА

На добър час на всички за Второ класиране!
Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт