Anthelios на La Roche-Posay защитава от слънцето дори най-нежната и уязвима кожа

  • 9 950
  • 452
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 066
Не ми е правило впечатление такова излагане на деца на слънце. Облечени и на сянка се държат.
Моите също съм ги предпазвала от горещото слънце с мазане и тениски защитни.

# 46
  • София
  • Мнения: 3 009
Нямам такива наблюдения. Даже обратното, много от родителите по обяд не са на плажа с малките си деца,а ги водят сутрин и следобяд когато слънцето не е толкова силно. Дори тогава децата се мажат с крем със защитен фактор.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 614
Бебетата на плажа са в колички те. Повечето колички дори са завити с марли, които пазят от слънце и комари. Иначе малки деца на 1 - 2- 3 години има по плажа и си играят в пясъка.

# 48
  • Мнения: 907
Аз ходя на плаж след 16.30ч и често виждам бебета да си играят в пясъка. Не знам как е в обедните часове.

# 49
  • Мнения: 786
Не мисля. Смятам, че повечето майки са достатъчно разумни, за да не държат малко бебе директно под слънцето.

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Не са честа гледка, което е добре,  защото бебета не трябва да се водят на плаж.

# 51
  • Мнения: 2 393
Не съм виждала бебета, оставени на директна слънчева светлина на плажа.

# 52
  • Мнения: 19
Бебета и малки деца изложени на слънце не съм забелязала. По скоро са на сянка под чадър. Дъщеря ми когато беше бебе също беше под чадъра. Ходихме сутрин рано и на обяд се прибирахме. Забелязвала съм че родителите често мажат децата със слънцезащитни кремове, даже някои от тях са с блузки, шапки въпреки ме са на сянка.

# 53
  • Мнения: 607
Не съм виждала бебета на плажа, оставени на директна слънчева светлина. Виждала съм да си играят под чадър.

# 54
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
По -скоро не.Вече майките са доста образовани и знаят колко е вредно слънцето за най-малките.Винаги са с шапки,под чадър и разбира се слънцезащитна козметика 50+

# 55
  • Мнения: 3 520
Виждала съм деца на около 1,5 да се разхождат за кратко по брега, на пясъка да играят съм виждала дечица над 3 години. За съжаление, често са без шапка и тениска.

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
По-скоро са прибрани под чадър.

# 57
  • Мнения: 592
Не, не съм виждала бебета и малки деца на открито, когато съм била на пмажа. Виждам, че родителите осигуряват сянка и слънцезащита за децата си.

# 58
  • Мнения: 780
Не съм виждала бебета ,които са на слънце ,а са под чадъра. Повечето бебета са със шапки и облечени с тениска или специален плувен костюм с SPF.

# 59
  • София
  • Мнения: 833

Често срещана гледка по плажовете ли е бебе, което си играе в пясъка под директните слънчеви лъчи? Какви са вашите наблюдения?


Специално се оглеждах за бебета и малки деца на плажа. Масово всички са под чадърите, като видях доста семейства с детски басейнчета, пак под чадърите. Повечето си тръгват около 11 часа и идват след 4 следобяд. Ние ходехме около 11, за да хванем освобождаващите се чадъри.

Общи условия

Активация на акаунт