За колата маска

  • 1 591
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • варна
  • Мнения: 1 228
Здравейте, благодаря на всички за мненията. Аз направих следното, понеже част от космите бяха достатъчно пораснал отидох на кола маска отново, махна бикини линията, другата част ще я оставя хубаво да порасне за да може да се изчисти както трябва. Махнах и на краката, но естествено, отново има косми които не се махнаха, защото бяха прекалено къси. Сега ще изчакам още 1-2дни и ще се помъча да се оправя сама в нас и дано следващите излязат по едно и сущо време.
Отделно краката ми са бели, нахапани от комари и с две думи грозна гледка.
Вчера видях едно момиче в магазина, краката с шоколадовата и изглеждаха супер гладки и чисти. Направо и завидях.

# 16
  • Мнения: 296
Винаги има такива с прекрасни крака, аз се учудвам на ръцете им- супер гладки.. аз на ръцете махам с епилатор, никога не съм ги бръснела там и не искам да си го причинявам, сигурно ще станат черни. Но след епилация стават на червени точки и тук там пъпчици и стоят така месец, даже пак съм за епилация, а ръцете са си на червени точки от предното епилиране.. Някакъв съвет за това? Искам гладка хубава кожа

# 17
  • Мнения: 3 308
Аз на ръцете твърдо отказвам да си махам космите, просто ми е ужасно грозно като тръгнат да растат отново. Гледам приятелките ми как са, ами на допир направо като брада. Винаги съм си ги изрусявала.

# 18
  • Мнения: 84
Аз си махам космите на ръцете. Винаги стават на точици и да ги мажа и да не ги...ю И преди да почна да ги бръсна винаги горе имат червени точици. Не знам какво да правя вече, но няма как да ги оставя просто не

Общи условия

Активация на акаунт